Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

A felhasználók számítanak /

A gardrobcsere.hu felhasználóiról /

petraakarki

Sziasztok! Nálatok is így van? Minden nap, de legalább naponta többször megtalálnak titeket is az írogatós csalók ? Nem azért. Évek óta fenn vagyok a gardróbcserén, adtam is el és vásároltam is magamnak, ha szükségem volt valamire. De mostanában még érdeklődő sem akad a tételeimre. Én csinálnék valamint rosszul?! Már ez is megfordult a fejemben. Kb. egy éve, eltűntek a tényleges vásárlók, érdeklődők. Már csak nézelődni járnak ide az emberek. De a nézelődök száma is igen csekély. Nem tudom. Jó enne, ha ismét a régi fényében lenne az oldal, mert ez így nem jó. Szerintem rengetegen itt hagyták már az oldalt és törölték a tételeket, mert egyszerűen nem tudták már itt eladni. Ti mit gondoltok? ![](http://upload.gardrobcsere.hu/hu/images/message/441303bd69906161e79d9e3ca974a3ca.jpg)
2023 09 16
Mostanában nekem is csak csalók irogatnak. Érdeklődő nagyon ritkán van, de tényleg csak egy mérést kérnek pl. aztán utána már válaszra de méltatnak. Pedig nálam is rengeteg termék van fent.
2023 09 16
Sajnos nálam is ez a helyzet. Idén január óta nem volt érdeklődőm. Máshol is hirdetek és érdekes módon ott jól megy az eladás. De továbbra is töltöm fel a termékeket itt a Gardróbon, hátha. Emellett segít rendezni a termékeket, megnézem, hányan néztek meg egyet, stb.
2023 09 16
Ismét kamu irógató más névvel ![](http://upload.gardrobcsere.hu/hu/images/message/9056c83842e2dfdcf759b4fb0ef26a11.jpg)
2023 09 26
Szia! Én ugyanúgy vagyok ezekkel szinte csak csalók írnak, nagy ritkán van érdeklődő is, a tényleges vásárlók eltűntek pedig olcsón adok mindent.
2023 09 30
> tolgyfa: > Sajnos nálam is ez a helyzet. Idén január óta nem volt érdeklődőm. Máshol is hirdetek és érdekes módon ott jól megy az eladás. De továbbra is töltöm fel a termékeket itt a Gardróbon, hátha. Emellett segít rendezni a termékeket, megnézem, hányan néztek meg egyet, stb. én idén 3 dolgot tudtam eladni.
2023 09 30
Szerintem vinted agyon van reklámozva és ott jobban megy az eladás- vétel. De nekem ott a fizetés nem jön be egyáltalán.
2023 09 30
Nem akarom elhinni!! Nálam sajnos mindennapossá vállt a kamu irogatás. No komment. 😠Tegnap rövid időn belül még nem tudom számolni hány kamu megkeresés jött. Egy oldalon tíz új üzenet fér el, de több oldalon keresztül jött a semmi. 😐🙁🙁🙁🙁 ![](http://upload.gardrobcsere.hu/hu/images/message/d7cf2ca23e77676eee3aead07bc30651.jpg) Én már ezt nagyon meguntam. Helyette várom az érdeklődőket, vásárlóimat!
2023 10 02
Sziasztok! Nekem az a bajom a Vinted oldallal, hogy szinte már semmit nem merek feltenni, mert mindenre azt írja nem eredeti és visszadobja a hirdetésemet. Felszólítanak sokszor, hogy végleg törlik az oldalam, pedig nem árulok egy hamis terméket sem. Feltöltöm az összes címkét a ruháról, a Holdról is látszik nem árulok gagyi cuccokat, közben a sok kamu termék meg kint van az oldalon és azokat meg kiengedik. Vinted-es facebook csoportban láttam a véglegesen törölt tagok írták egymásnak szokjunk vissza a gardrobcsere oldalra. :-)) Bízom benne, hogy így lesz, mert sokkal jobban szerettem itt üzletelni. Vásárló viszont tényleg nem nagyon van. Szerintem senkinél. Jó lenne fellendíteni újra sz oldalt.
2023 10 02
Egyetértek. Jó lenne, ha a régi kerékvágásba menne itt minden.
2023 10 05
Nekem az a bajom a Vinted oldallal: 1 Ha a vevő nem veszi at a csomagot meg en futkoshatok erte🤬 2. siman bekamuzzák, hogy baja van a vett ruhának, amit aztan bizonygatni kell a vinted fele😤 3 nincs szemelyes tali, ami rossz
2023 10 09
En a gardrobcseret szeretem es hianyzik:((
2023 10 09
> MissQueen: > Egyetértek. Jó lenne, ha a régi kerékvágásba menne itt minden. igen ez így van nálam iszonyat nagy pangás van mostanában még érdeklődő sincs
2023 10 10