Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

gardrobcsere.hu /

Segítség az oldalon /

Gardrobcsere feketelista

paxy0321 Piti csaló! Vigyázzatok vele! Még decemberben vásároltam tőle egy nadrágot 1500 ft-ért, amit a barátja, Szépszó Ármin nevére utaltatott át. Azóta se pénz, se nadrág. Az üzeneteimre nem válaszol. Felháborító hogy pofátlanul elfogadja a pénzt, és vígan éldegél tovább. Komolytalan kis fruska, ki kellene zárni!
2017 02 17
Sziasztok! Lizilizi néven futó Horvàth Gina névre és egy cibes szàmlaszàmra utaltam 15000 ft+1090 ft. postaklts.egy o bag táskàért kb 10 napja. Nyilvàn nem érkezett meg. Azóta eltűnt elérhetetlen. Csütörtökön rendőrségi feljelentést teszek. Esetleg akik feljelentették màr írnànak nekem ügyszàmokat. Hàtha történik vmi. Köszi Bogi
2017 02 21
> Manita75: > > julcsikám: > > > phenrietta87: > > > > Piciniki: > > > > > NikolettMikus: > > > > > Lányok! > > > > > Szeretném kérni, hogy aki tett Horváth Gina ellen ( vagyis ha létezik egyáltalán) feljelentést, legyen szíves írjon nekem:) A rendőrségen kérnének tőlem pár ember nevét aki tett feljelentést ellene! Köszönöm! > Szia! Ezt az Obag táskát még páran megvásárultuk tőle. Én már találtam itt olyan vevőt, aki szintén ugyanazért a termékért fizetett Horváth Gina számlájára - ez kb. 2 hete volt -. > Én nem tettem feljelentést, mert a saját nyomozásomban jobban bízom, mint a hatóságében, így azért már egy-két infót begyűjtöttem. Valószínűleg többen vannak, mert visszaolvastam a fórumon, hogy volt akivel terméket cserélt, ott Nagy Regina névre kérte a terméket, ő persze nem küldött semmit sem cserébe. > Horváth Gina mindenképpen valós személy kell, hogy legyen, mert a bankban nem tudott volna egyébként bankszámlát nyitni. Ha a nyomozód azt mondja, hogy Nála is tudunk feljelentést tenni írásban, akkor szerintem én és Diana90 felhasználó - aki szintén megvette a táskát - is meg fogja tenni. Sziasztok! Lizilizi néven futó Horvàth Gina névre és egy cibes szàmlaszàmra utaltam 15000 ft+1090 ft. postaklts.egy o bag táskàért kb 10 napja. Nyilvàn nem érkezett meg. Azóta eltűnt elérhetetlen. Csütörtökön rendőrségi feljelentést teszek. Esetleg akik feljelentették màr írnànak nekem ügyszàmokat. Hàtha történik vmi. Köszi Bogi
2017 02 21
> quantzi: > > phenrietta87: > > > BogiVekety: > > > > flotilla: > > > > Lányok! > > > > Kérem írjon aki > > > > NAGY REGINA Pócspetri Kossuth u 29.-be küldött csomagot, esetleg vásárolt tőle, ill bármilyen okból kapcsolatba került vele. > > > > Több profilja van/volt/lesz. > > > > Rendörségi ügy van ellene, ezért keresem a többi károsultat vagy olyanokat is akiktől vásárolt. > > > > Köszönöm! > > > Szia! > > > Én is tőle vásároltam egy Ugg csizmát. Horváth Gina névre utaltam 13 000 Ft-ot, egy hónapja. :/ > > > Szívesen tanúskodom, bizonyítom! > > > Üdv, Bogi > > Szia! Én nem rég vásároltam tőle.Persze még nem jött semmi.Horváth Gina névre utaltam. > > A mostani felhasználó neve evelina96.Csatlakozom és én is megteszem a feljelentést. > Sziasztok!Én is Horváth Gina névre utaltam 15000ft-ot!Azóta se jött semmi!Szomorú vagyok nagyon!:( Lizilizi felhasználónévvel volt!!!! Sziasztok! Lizilizi néven futó Horvàth Gina névre és egy cibes szàmlaszàmra utaltam 15000 ft+1090 ft. postaklts.egy o bag táskàért kb 10 napja. Nyilvàn nem érkezett meg. Azóta eltűnt elérhetetlen. Csütörtökön rendőrségi feljelentést teszek. Esetleg akik feljelentették màr írnànak nekem ügyszàmokat. Hàtha történik vmi. Köszi Bogi
2017 02 21
Kedves vevők akik mind bedőltek ( velem együtt)- Horváth Gina, Horváth Dzseni, Molnár Piroska stb. Felhasználóknak ! Mind NAGY REGINA van a héttérben, hiába tesztek feljelentést a számla tulajdonos ellen mert nem ők követték el a csalást. A rendőrség szerint ők szegény vagy hajléktalan személyek akitől Nagy Regina pár ezerért megvette a bankkártyákat amiket most haszál...Ugyan már melyik csaló olyan hülye hogy a saját nevét adja meg?? Rendőrségen feljelentettem, majdnem hogy képen röhögtek hogy ilyen hülye vagyok, ráadásul még előre utalok... egy élmény volt na ezért nem mennék mégegyszer. Persze a pénzem így se úgy se kapom vissza, de a feljelentésselbsem vagyunk előbbre csak magunknak csinálunk gondot, futkozást, kellemetlen tanúkihallgatást stb. Sajnos tapasztalatból írom hogy értel sok nincs! Csak tanulság: SENKI NE UTALJON ELŐRE, ÉN SE FOGOK TÖBBET
2017 02 22
Zsaklin 9797 gyanús volt már ilyen,hogy zsaklingardrób lehet ugyan az vigyázzatok vele ne utaljatok előre neki pénzt!!!!!
2017 02 28
Sana 197 csalo !!!! Rendeltem egy cipot tole .. a penztarcam banta ... vigyazzatok lanyok !!!! :( :(
2017 03 13
KettyAdam Ádám Eszmeralda Nyíregyháza
2017 03 22
Lányok! Ha valaki átvert titeket mindenféleképpen adjatok neki negatívot!!! Már nem az első olyan csaló profil linkre kattintottam rá, ahol írtátok hogy átvert, de csak pozitívjai vannak.. Ha nem adtok nekik negatív visszajelzést, másokat is át fog tudni verni ! (Nem mindenki olvassa ezt a topicot!) Természetesen akinek nem inge .. :")
2017 03 22
Jucckos eladónak számtalan pozitív értékelés után szavaztam bizalmat. Az eredménye: 5 héttel ezelőtt utaltam neki, egy hónap után kértem, hogy utalja vissza, mivel semmi nem érkezett. Erre már válasz sem :) Mire jeleztem neki, hogy feketelistára teszem, méltóztatott felháborodottan visszaírni. Most ott tartunk, hogy másfél hete ígérgeti, hogy visszautalja a pénzem. A Raiffeisen-es bankszámlaszám, amire utaltam egyébként Kovács Norbert nevén van.
2017 03 23
Mága Julianna -ambrozfalva!! Hatalmas nagy csaló a csaj nem csak egy embert vert mar át! Vigyázzatok vele!
2017 03 25
Én is megjártam már..... Tanulópénz.... 2 ötlet: az utánvét ingyenes a webox postával. Így valamit azért fel kell adniuk csomagot (-vagy valamit...) Szerintem névvel és számlaszámmal vezessük ezeket a mocskos alakokat. Most komolyan, ezeknek pár ezrest ér a becsület? Vicces. Az én ,, drágám": 10400690-86767153-74501006 -Munkácsi Anasztázia (település: Aba) Ha más adminon regisztrál is, de nem változtat nevet, és bankszámlaszámot sem nagyon szoktak, mert bíznak magukban.
2017 03 27
Sziasztok! Timimimit ismeri vki? Hiába üzenek nem válaszol!! :( Értékelese még nincs vajon megbízható?
2017 03 27
> encivarga: > utan vételbe nem jó neki..túl érdekes A hálós leggings már kapasbol lopott kép. A Trendi Divat Facebook oldalára lett befotozva max 1 hete. Torzsvevojuk vagyok így nyomon követem. Innentől gyanús. De az hogy utánvéttel nem postaz abban semmi meglepő nincs. Senki akinek van egy kis esze nem postaz úgy.
2017 03 28
mindegyik képen másik lány van, a nevet amit meg adott hogy kinek a evere utaljam a pénzt facen rá kerestem és semmi nekem ez nagyon fura
2017 03 28
1 2 ... 15 16 17 18 19 20 21 ... 35