Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

gardrobcsere.hu /

Segítség az oldalon /

Gardrobcsere feketelista

> flotilla: > Lányok! > Kérem írjon aki > NAGY REGINA Pócspetri Kossuth u 29.-be küldött csomagot, esetleg vásárolt tőle, ill bármilyen okból kapcsolatba került vele. > Több profilja van/volt/lesz. > Rendörségi ügy van ellene, ezért keresem a többi károsultat vagy olyanokat is akiktől vásárolt. > Köszönöm! Szia! Én is tőle vásároltam egy Ugg csizmát. Horváth Gina névre utaltam 13 000 Ft-ot, egy hónapja. :/ Szívesen tanúskodom, bizonyítom! Üdv, Bogi
2017 01 02
> BogiVekety: > > flotilla: > > Lányok! > > Kérem írjon aki > > NAGY REGINA Pócspetri Kossuth u 29.-be küldött csomagot, esetleg vásárolt tőle, ill bármilyen okból kapcsolatba került vele. > > Több profilja van/volt/lesz. > > Rendörségi ügy van ellene, ezért keresem a többi károsultat vagy olyanokat is akiktől vásárolt. > > Köszönöm! > Szia! > Én is tőle vásároltam egy Ugg csizmát. Horváth Gina névre utaltam 13 000 Ft-ot, egy hónapja. :/ > Szívesen tanúskodom, bizonyítom! > Üdv, Bogi Holnap elindul tőlem is a feljelentés... :( Állítólag valaki más nevére utaltat. Akárkiére is,tettestársként ellene is feljelentés indul...
2017 01 02
Mihalik Barbara néven is árul Győrből elméletileg 2 termeket . Egy ugg csizmát kifizettem neki kb 2-3 hete a Horváth Gina cibes bankszámlájára utAltatott 13500ftot majd . Nem küldött semmit, üzenetekre nem válaszol . Csináltam egy másik profilt es rákérdeztem a Csizmára, h megvan e meg? Természetesen meg mindig eladó ! Én is szívesen beszállok
2017 01 02
Engem 10500al vert át!!
2017 01 02
> flotilla: > Lányok! > Kérem írjon aki > NAGY REGINA Pócspetri Kossuth u 29.-be küldött csomagot, esetleg vásárolt tőle, ill bármilyen okból kapcsolatba került vele. > Több profilja van/volt/lesz. > Rendörségi ügy van ellene, ezért keresem a többi károsultat vagy olyanokat is akiktől vásárolt. > Köszönöm! Szia! Mihalik Barbara profillal engem is lehúzott 13500fttal, néhány hete. Horváth Gina bankszámlára utaltam. Aztán eltűnt. Nem akartam csalónak kikiáltani hátha csak történt vele valami, ezért ujra regisztraltam és rákérdeztem nála h megvan-e meg a csizma, amit ugye egyszer mar kifizettem, és természetesen megvan :) bájos ... minden esetre ha kell meg ember a feljelentéshez akkor állok elébe ! Üdvözlettel Kovács Lilla
2017 01 03
Sziasztok csajok! Jó hogy jelentkeztetek, csak így juthatunk előbbre ha összefogunk! Természetesen feljelentést megtettem. Engem 12 ezerrel húzott le több héttel ezelőtt. Rengetegen vagyunk már! Utaltatott többek között Horvath Gina, molnár piroska, szabó eszter stb. Névre. Nagy Regina van mind mögött. Kiderült az is hogy a számlatulajdonosok részben hajléktalanok vagy nagyon szegények akikkel kártyát nyitatott majd megvette tőlük pénzért így tudja használni más kártyáját! Ezt a rendőrségen mondták, tehát nem az ellen kell a feljelentést megtenni akinek a nevén van a kártya mert ők nem tudnak semmiről!!!! Így nem is büntethetők hamem a konkrét személy ellen kell megtenni! Ezt mindenkinek tudnia kell mert csak így jutunk előbbre!! Privátban rom az ügyiratszámot amire hivatkozhattok! :*
2017 01 04
Szerencsére ide is fel néztem így nem utalok .köszi lányok. Pálfi Petra LULUBABA. néven van fent.
2017 01 04
"Szabálysértés / vétség és bűntett: -Ha kár ér titeket az főszabályként 20.000 ft alatti összeg esetén szabálysértés akkor, ha az elkövető először csinál ilyet és csak a ti irányotokba. Ekkor nem a rendőrség jár el, hanem az illetékes önkormányzat szabálysértési ügyben. -Ha azonban ugyanezt többekkel is eljátssza a fórumon, tehát már jogi fogalommal élve "üzletszerűen" követi el a cselekményt, azáltal a cselekménye már nem szabálysértés, hanem vétség vagy bűntett azaz bűncselekmény, ekkor akár egy forint kár esetén is bűncselekményt valósít meg, és a rendőrség fog eljárni az ügyben, eljárást indít, tanúkat hallgat meg, az elkövetőt büntetőeljárás alá vonja, a büntetés mértéke pedig az okozott kár mértékétől fog függni."
2017 01 04
Lányok, tegyétek meg a feljelentést! Én is azt tettem! Mi akik keményen dolgozunk,hogy néha valami szépet vegyünk magunknak az ilyen ingyenélők meg pofátlanul lehúznak? Hajrá! Én is leszek tanú ha azon múlik! Én 6500 Ft-ot utaltam Horváth Gina névre Otp számlára..
2017 01 05
Mayer Laura,Szeged,FHB Bankos de cserélni is szeret! Ő is csaló,vigyázzatok vele!!!
2017 01 10
Lányok! Szeretném kérni, hogy aki tett Horváth Gina ellen ( vagyis ha létezik egyáltalán) feljelentést, legyen szíves írjon nekem:) A rendőrségen kérnének tőlem pár ember nevét aki tett feljelentést ellene! Köszönöm!
2017 01 13
Facebookon Piller Zsanett! 9737 Bük, Kossuth Lajos utca 72 Pap Zsanett. Csalo! Szepen atvert a kis rohadek Itt is hirdet meg OLX-n is... Itt a nevet nemtudom de erre a cimre senki se utaljon!
2017 01 14
Sziasztok! Engem is átvert! Horvathhajnal néven. Ahogy elutaltam a pénzt el is tűnt nem is válaszol.
2017 01 17
> Baba711: > Sziasztok! > Gyűjtsétek ide a neveket, címeket, linkeket a csalókról, hogy a többiek ne fussanak bele még egyszer ugyanabba a hibába. > Hogy áttekinthető legyen, ide tényleg CSAK az infót írjátok a csalókról, az egyebeket, kérdéseket másik topic alatt beszéljük meg! > Ha utaltál és nem kaptál csomagot: név, számlaszám > Ha küldtél, de nem fizettek: Név, cím > Profilnév önmagában NEM elég, hiszen más névvel újraregisztrálhat! > Tanács: > Olyannak utaljatok, akinél már többen is vásároltak korábban, és mind elégedettek voltak! > Akkor adj fel csomagot, ha az ára megjött a számládra! SEGÍTSETEK LÉGYSZI! ZSAKLIN GARDRÓB CSALÓ?UTALTAM NEKI HORVÁTH LÁSZLÓ SZLÁJÁRA, AZÓTA SEMMI HÍR RÓLA,ÉS MÉG A GARDRÓBJÁT IS KIÜRÍTETTE,MIT TEGYEK?😕😕😕😯😯😯
2017 01 18
Nem tudom mennyire segít, meg mennyire általános ez a pozitív végkifejlet, de ha mást nem bátorítás képen azért bemásolom ide: ( Facebookon írta ki egy lány egy nagy eladós csoportban) "Irány a Rendőrség minél hamarabb ! Számlaszám és név alapján megkeresik. Nekem 17.000Ft-omat nyelte be egy kedves emberke. Fotózd ki az egész beszélgetést és az utalási igazolót is, nyomtasd ki és vidd magaddal a rendőrségre. 2,5 hónap alatt gyorsított eljárásban felszólította a bíróság hogy utalja vissza. Meg is kaptam ! :) Az a lényeg hogy ne hagyd magad, ha elkezdik mondani a rendőrségen hogy: hát ez nem egyszerű, meg sok idő... mond nekik hogy nem érdekel akkor is feljelentést szeretnél tenni :)" Szóval hajrá csajok, ne hagyjátok magatokat!!!
2017 01 19
1 2 ... 13 14 15 16 17 18 19 ... 35