Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

gardrobcsere.hu /

Segítség az oldalon /

Gardrobcsere feketelista

bogbeus nevű felhasználótól tessék óvakodni!!!!!!!!!!! Nem tudom hogy egy visszatérő csaló, vagy új e, minden esetre vigyázzatok! szerencsére nem estem a csapdájába, de remélem más sem fog! 0 értékelése van, de azt állítja magáról hogy a vevőinek csak pozitív a visszajelzése...érdekes, ha nekem pozitív valakiről a véleményem azt meg is írom..... Szerettem volna megvenni egy viszonylag drága terméket (14.000ft) kértem, hogy mivel nem tudok róla semmit (se jót, se rosszat) ezért küldje utánvéttel, dpd-vaterafutár, mert olcsó, gyors, biztonságos a feladó és a vevő számára is. De nagyon nagyon tiltakozott. Vajon miért? Meg is kérdeztem tőle de erre nem válaszolt.... Valószínűnek tartom hogy az eladni kívánt termék nem is létezik....legalábbis az ő tulajdonában sosem volt! A hab a tortán, hogy Ő egy posta vezetőként dolgozik, és neki az a kényelmes ha helyben fel tudja adni...de utánvéttel nem megy...hahahahah
2016 11 04
Hildegard93,Gardrobliza,amandazoltan,hunter,GinaTakács,Lilleby92,PrincessSofia..... Ez mind egy személy. Más oldalakon több embert átvertek,itt meg mártírkodik az oldalon és negatív vissza jelzéseket ad,ok nélkül tisztességes eladóknak. Ahogy a Hildegard93 profilját tiltották az oldalon,bekeményített és több profillal nyomul itt az oldalon. Amit művel az csalásnak,zaklatásnak,becsületsértésnek,rágalmazásnak bizonyosul,amik bűncselekmények,pénz bírsággal és szabadságvesztéssel is járhat. Kérem akikkel még ezt az aljas játékot folytatja,jelezze az oldalon!!!!! Köszönöm!
2016 11 05
> Peggibaba: > Engem is átvert.jubileum néven fut most.gyöngyösi zsuzsanna Tetétlen. Komolyan ez vicc :D Az oldal vezetői nem olvassák ezt a fórumot? Nem lehetne valami olyat kitalálni, hogy blokkolva legyen valaki ha egy idő után már a 65. profillal veri át az embereket? Mert ez tényleg már undorító egy-két ember részéről...
2016 11 05
> Klaudia007: > Hildegard93,Gardrobliza,amandazoltan,hunter,GinaTakács,Lilleby92,PrincessSofia..... Ez mind egy személy. Más oldalakon több embert átvertek,itt meg mártírkodik az oldalon és negatív vissza jelzéseket ad,ok nélkül tisztességes eladóknak. Ahogy a Hildegard93 profilját tiltották az oldalon,bekeményített és több profillal nyomul itt az oldalon. Amit művel az csalásnak,zaklatásnak,becsületsértésnek,rágalmazásnak bizonyosul,amik bűncselekmények,pénz bírsággal és szabadságvesztéssel is járhat. Kérem akikkel még ezt az aljas játékot folytatja,jelezze az oldalon!!!!! Köszönöm! Szia! "Hildegard93" nekem is adott ok nélkül negatívot,anélkül h előzőleg beszéltünk volna,vagy hogy lett volna köztünk adás-vétel vagy csere. Az a Hildegard93 egy igazi fogalmatlan liba :D Nem sikerült neki sehogy sem felfognia azzal a hangyányi agyával hogy azért mert néha-néha kiosztok egy-egy fogalmatlan felhasználót itt,azért még nem vagyok csaló. Szerintem menj el a rendőrségre és jelentsd fel! Aztán majd elgondolkozik a dolgokon...már ha egyáltalán tud gondolkozni :D
2016 11 06
Klaudia007 Admin reagált már a megkeresésedre a sok negatív miatt?
2016 11 07
kb ugyanaz mint minden rendes felhasználónak, rohadt dühítő, hogy ennyi embert átvernek pedig egy ez normális leinformálható regisztrációval elkerülhető lenne...
2016 11 12
Sziasztok! Panka 79 névvel regisztrált egy felhasználó.Nyakláncot fülbevalót szerettem volna nála venni,kértem küldje át nevét számlaszámát ahova utalhatok.Emlékeztem innen a fórumról hogy többször felmerült Szabó Ágnes neve.Itt számlaszámként 11773449-12574054-00000000 ez szerepel,valamint elküldött egy címet is ami Mátészalka Dózsa Gy.u.88. Most néztem utána egyetlen értékelése sincs.Én még nem utaltam,mert gyanús lett.Vásárolt esetleg nála már valaki?
2016 11 22
Etmár Barbara felhasználóneve: barbara851185 Miután átvert, még a saját maga védelmében engem akar befeketíteni azzal, hogy embereket regisztráltat azért, hogy nekem negatívat írjanak, pedig semmi közünk egymáshoz...
2016 11 25
> FanniBalazs: > Etmár Barbara > felhasználóneve: barbara851185 > Miután átvert, még a saját maga védelmében engem akar befeketíteni azzal, hogy embereket regisztráltat azért, hogy nekem negatívat írjanak, pedig semmi közünk egymáshoz... Szia! Nem akarok naívnak tűnni, de elolvastam a "sztorit" és nem úgy tűnik,hogy csaló lenne. Értem a felháborodásotokat,de nem jutott eszetekbe,hogy a harmadik fél vagyis a posta a ludas? Illetve nem a posta, hanem egy kedves dolgozó. Mivel ott dolgoztam láttam már cifra dolgokat... Sajnos ha ajánlott ha nem, a küldemény tartalmának lába kélhet ami persze feltűnő ha van súlya,de egy bankjegy... Borítékban sosem adunk fel pénzt, ezt mindenki jegyezze meg a saját érdekében! Ha nincs bankszámlátok akkor belföldi postautalványon küldjétek! Persze felmerül a kérdés,hogy miért nem nyúlták le azt az ezrest is. Azért,hogy ne üres borítékot kapj. A küldemény tartalma sosem bizonyítható és ilyen ügyben kár a postához fordulni,ugyan is a szabályzat is kimondja,hogy tilos készpénzt levélben feladni. Sajnálom, hogy így jártál,de szerintem nem verték át. Vagyis nem itt!
2016 11 29
Javítok, * nem vertek át! Illetve, ha csaló lenne akkor még azt az egy ezrest sem adta volna fel. Esetleg egy üres borítékot,hogy legyen feladó vevénye.
2016 11 29
Sziasztok! Újabb csaló! Pécsujhelyi Anita névre (elvileg Abádszalók dehát bármit be lehet írni) utaltam 10500.-ft-ot egy kabátra 3hete és persze nem kaptam semmit. A leveleimre azóta nem válaszol, eltünt, a gardróbja üres Erika2030 a felhaszn.neve Az értékeléseknél látom, h mást is becsapott, más név, más szlaszám, ugyanaz a kabát Kiderült Nagy Regina Pócspetri Kossuth u 29. a csalónk! Megtaláltam Pécsujhelyi Anitát, Ő feladta a vásárolt terméket Nagy Reginának, amit én fizettem/utaltam! Szóval a csalónk, egy másik eladó szlájára utaltat és saját magának kéri a csomagokat. Szóval mi öltöztetjük!
2016 11 30
> Kata20: > Csaló: > 11773346-02569554 -OTP > Palfi petra > :( Szia! Latom sajnos meg mindig belefut valaki ebbe a k*urvaba.o mar regota fent itt a feketelistan kar hogy nem olvastad vissza.az egyik en voltam akit atvert.es eleg sok mindenem bukott
2016 12 03
CherryAgnes csaló! Utalás után nem küldi a kabátot. Sőt nem csak.nekem másnak is eladta a kabátot!
2016 12 05
ÁcsRéka csaló! Szeret cserélni de csereterméket nem küldd senkinek! Több embert lehúzott jelentkezzen aki még nem tette meg!
2016 12 06
Lányok eddig lehetett név alapján is keresni , nem? most próbáltam ránézni a csalókra a felhasználó név alapján de nem jön be a profiljuk, lehet inkább a felhasználónév és egyéb adatok mellé linkeljétek a PROFILOKAT is! Így a többi felhasználó látja kiről van szó pontosan!
2016 12 10
1 2 ... 11 12 13 14 15 16 17 ... 35