Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

gardrobcsere.hu /

Segítség az oldalon /

Gardrobcsere feketelista

újabb csaló-fejlemények Sziasztok! Kérem írjon aki NAGY REGINA PÓCSPETRI KOSSUTH U. 29. -be küldött csomagot! Fontos! Mert ő a csalónk! Más eladók számlájára utaltatja egy fiktív termékért a pénzt, majd a saját, erre a címre kéri a csomagokat. Vagyis én fizetem az ő vásárlását. Én nem kaptam semmit, feljelentést tettem, de egy ártatlan ellen, aki elküldte erre a címre a terméket. Nem tudom érthető-e? Még 1x: én utaltam egy kabátért valakinek, én nem kaptam semmit, de a kedvezményezett feladott egy csizmát a fenti címre. Feljelentettem, azt akinek utaltam. Ő egy másik lánnyal beszélt, aki azt mondta a sógornője utalt, véletlenül kabátot írt a közleménybe, de ide kéri a csizmát. Szóval mi fizetjük a vásárlásait. Eddig ketten vagyunk károsultak. Keresem a többieket. Köszönöm!
2016 12 10
Szia én most akartam volna rendelni a Jucckos nevű felhasználótól, ő is szegedi és Kovács Norbert névre kérte a pénzt a Raiffeisen banknál. Akkor azt hiszem ő az akiről Te írsz 😞 > kissneszilvi01: > Sziasztok! Újabb csalóba botlottunk. Jelenleg hármunkat vágott át, 1700, 3500, engem pedig 7000 Ft-tal szegényedve. > IrishCoffee néven van (Szeged, Egyenlőség u. 21.) és Kovács Norbert (párja) nevére utaltal. 09.09-én már elutaltam, közben egyszer hitegetett, azóta sem jön a termék. A többiek már régebb óta várják a terméket, amit azóta is eladásra kínál. Gondolom, már többször is eladta. Érdekes módon 15 + visszajelzése volt eddig, ezért bíztunk meg benne. Most elkezdte a kis bűnös játékát, és hiába írunk neki, fel sem jön. Talán már más felhasználó néven folytatja a hölgyemény (nézzetek rá, a tetkói alapján talán felismerhető lesz). Most arra gondoltunk ráküldjük a rendőrséget, talán hármunk bejelentése ér már valamit, hiába kevés az összeg, itt a csalás a lényeg. Mi a véleményetek? Köszi Szilvi
2016 12 11
> Csinszka75: > Szia én most akartam volna rendelni a Jucckos nevű felhasználótól, ő is szegedi és Kovács Norbert névre kérte a pénzt a Raiffeisen banknál. Akkor azt hiszem ő az akiről Te írsz 😞 > kissneszilvi01: > > Sziasztok! Újabb csalóba botlottunk. Jelenleg hármunkat vágott át, 1700, 3500, engem pedig 7000 Ft-tal szegényedve. > > IrishCoffee néven van (Szeged, Egyenlőség u. 21.) és Kovács Norbert (párja) nevére utaltal. 09.09-én már elutaltam, közben egyszer hitegetett, azóta sem jön a termék. A többiek már régebb óta várják a terméket, amit azóta is eladásra kínál. Gondolom, már többször is eladta. Érdekes módon 15 + visszajelzése volt eddig, ezért bíztunk meg benne. Most elkezdte a kis bűnös játékát, és hiába írunk neki, fel sem jön. Talán már más felhasználó néven folytatja a hölgyemény (nézzetek rá, a tetkói alapján talán felismerhető lesz). Most arra gondoltunk ráküldjük a rendőrséget, talán hármunk bejelentése ér már valamit, hiába kevés az összeg, itt a csalás a lényeg. Mi a véleményetek? Köszi Szilvi Igen, Ő az, vigyázzatok vele!!!!
2016 12 16
Sziasztok! Ha valaha várásolnátok vagy cserélnétek vele , inkább ne tegyétek: Fehér Éva Viktória, Miskolc. ( Nem a leírásnak megfelelő minőség terméket kapod majd vagy nem is kapsz semmit. Felhasználó név is gyakran változik.
2016 12 17
Piller Zsanett, Bük! Ezen az oldalon is hirdet, es OLX-n is!
2016 12 19
AdriAndris CSALÓ! Mayo Chix kabátot vásároltam tőle. Az összeget elutaltam, azóta semmilyen levélre nem válaszol. Sztojka András 10918001-00000083-42460005 Unicredit bank, elvileg Körmendi. NE UTALJ NEKI!!!
2016 12 23
Jocuccokolcson neven van fent sajnos nem olvastam utana h fekete listas Palfi Petra otp-s szamlajara en is utaltam sajnos!!! Vigyazzatok vele! Undorito emberek paromnak szerettem volna a felsot karacsonyra koszonom szepen :-( :-(
2016 12 25
Piller Zsanett, Bük. Mocskos csalo! Vigyázzatok vele!
2016 12 26
MeliMia CSALÓ! Engem is,és többeket átvert nem kevés összeggel...Több felhasználónak eladta ugyanazt a terméket.Én 15.000 Ft-ot utaltam neki egy Moncler kabátra,bizonygatta,hogy feladta a csomagot,küldi majd a csomagszámot,azóta pedig semmi..3 hetet vártam rá... Állítólag Nagy Regina (Pócspertri) áll a felhasználó mögött,én Horváth Gina névre utaltam egy szombathelyi fiókba... Vigyázzatok,ha ilyen névre kell utalnotok,rengeteg felhasználóneve lehet...
2016 12 28
Lányok! Kérem írjon aki NAGY REGINA Pócspetri Kossuth u 29.-be küldött csomagot, esetleg vásárolt tőle, ill bármilyen okból kapcsolatba került vele. Több profilja van/volt/lesz. Rendörségi ügy van ellene, ezért keresem a többi károsultat vagy olyanokat is akiktől vásárolt. Köszönöm!
2016 12 28
Sziasztok! ezzel a csajjal volt üzletem! Átvágott a kis rohadék!szóljatok ha kell segítség!! ;-)
2016 12 28
> flotilla: > újabb csaló-fejlemények > Sziasztok! > Kérem írjon aki NAGY REGINA PÓCSPETRI KOSSUTH U. 29. -be küldött csomagot! > Fontos! Mert ő a csalónk! > Más eladók számlájára utaltatja egy fiktív termékért a pénzt, majd a saját, erre a címre kéri a csomagokat. > Vagyis én fizetem az ő vásárlását. Én nem kaptam semmit, feljelentést tettem, de egy ártatlan ellen, aki elküldte erre a címre a terméket. Nem tudom érthető-e? > Még 1x: én utaltam egy kabátért valakinek, én nem kaptam semmit, de a kedvezményezett feladott egy csizmát a fenti címre. > Feljelentettem, azt akinek utaltam. Ő egy másik lánnyal beszélt, aki azt mondta a sógornője utalt, véletlenül kabátot írt a közleménybe, de ide kéri a csizmát. Szóval mi fizetjük a vásárlásait. > Eddig ketten vagyunk károsultak. > Keresem a többieket. > Köszönöm! Szia Velem is ugyan ezt csinálta, pócspetri Kossuth utca29-re kérte a csomagot...ha kell segítek! Már láttam egy két embert aki jelentette itt. Magdi
2016 12 28
Jocuccokolcson felhasznalo néven van fent most jelenleg 11773346-02569554 Palfi Petra Utaltam neki az osszeget a pulover nem erkezett meg! Mas is jelezte h atvagta ez a szemely, volt akit mas felhasznaloneven vigyazzatok CSALO!
2016 12 29
Sziasztok én nem régóta vásárolok innen de már kétszer is belefutottam olyan eladó aki igaz hogy küldte a terméket csak épp nem azt amit vártam. Hibátlan kabátnak hirdette de a cipzár szakadt volt és nem lehet használni. A másiknál a kabáton lévő díszek voltak leszakadozva. Én nem kezdtem bele vitába velük ráadásul az egyiknek 73!!! pozitív visszajelzése volt. Mindkettőnek megköszöntem és csókolom. De érdekelne hogy ilyenekről nincs lista véletlenül? Előre is köszönöm ha segítetek ebben 😊
2016 12 29
vargadius hibátlannak és sosem hordottnak hirdetett adidas cipőjének válik a talpa, le van kopva a talpában a felirat és sáros. Amit én küldtem neki cserére állítólag nem működő férfi borotva. Most elvileg feljelentett :D
2016 12 30
1 2 ... 12 13 14 15 16 17 18 ... 35