Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

gardrobcsere.hu /

Segítség az oldalon /

Gardrobcsere feketelista

Sziasztok, Kiss Dzsenifer néven akart ma átverni egy lány (Kisbéren lakik). Leírtam neki érthetően, hogy csak előreutalás után postázok. Ezt többször nem értette meg, arra hivatkozott, hogy neki ma azonnal kell a kabát, mert a testvérének lenne születésnapi ajándék, és mindenképp elsőbbségivel adjam fel. Azt mondta egyből utal, amint feladtam én a csomagot, végül azt állította, hogy ő már küldött pénzt. Elküldött két képet az utalásról, de azon az ég világon semmi nem látszott. Persze a pénzt azóta se kaptam meg, a végén még engem akart beállítani csalónak. Vigyázzatok vele!
2018 01 29
Sziasztok ZsaniBerenyi felhasználó néven Berényi Zsanett csaló Utánvéttel vettem tőle egy parfümöt, de egy roppant gagyi silány hamisítvány parfümöt küldött el, nem azt, amit a hirdetésben fotózott. (még a neve és a kiszereléseis más volt) A csomagot Szegeden adta fel foxpost automatába. Természetesen utána már nem válaszolt a levelemre.
2018 01 29
TeklaKovi azaz KOVÁCS TEKLA 12094507-01617403-00100007
2018 02 13
Norika101....Utaltam neki múlthéten, most hétfőn kapta meg elvileg és kedden kuldi...tegnap írni akartam neki,hogy mivan erre le van tiltva...azért kíváncsi lennék hogyan tudnak élni ilyen lelkiismerettel... ,:(
2018 02 15
> Lucipami: > TeklaKovi azaz KOVÁCS TEKLA 12094507-01617403-00100007 Ezzel es mas szamlaszammal veri at az embereket csak mindig mas nevvel!
2018 02 17
Prikidánovics Tamás 10402843-86766585-86891005 (K&H Bank) Ő is gyanúsnak vélhető rendeltem egy terméket elutaltam a pénzt de sajnos nem érkezett még mai napig meg ,és a terméket is még mindig árulja! :( Valaki járt már vele igy?
2018 02 20
Roxyka93.Ságiné Barna Roxána!!!Átvert!!!Cserét beszéltünk meg én a megbeszéltek szeri t kuldtem is a terméket,de a csereterméket nem kaptam meg,addig a napig teljesen normalis,kommunikativ volt es azota pedig még valaszolni sem kepes!!!Nem ertem az ilyen emberek mit keresnek itt,es tudomasom van rola, hogy nem en voltam az elso akivel ezt megcsinalta!!!
2018 03 12
> Baba711: > Sziasztok! > Gyűjtsétek ide a neveket, címeket, linkeket a csalókról, hogy a többiek ne fussanak bele még egyszer ugyanabba a hibába. > Hogy áttekinthető legyen, ide tényleg CSAK az infót írjátok a csalókról, az egyebeket, kérdéseket másik topic alatt beszéljük meg! > Ha utaltál és nem kaptál csomagot: név, számlaszám > Ha küldtél, de nem fizettek: Név, cím > Profilnév önmagában NEM elég, hiszen más névvel újraregisztrálhat! > Tanács: > Olyannak utaljatok, akinél már többen is vásároltak korábban, és mind elégedettek voltak! > Akkor adj fel csomagot, ha az ára megjött a számládra! Sziasztok sajnos multheten utáltam elméletileg egy adidas superstar cipot vettem a lanyomnak de az eladó azóta nem is ír vissza mi a teendő ilyenkor sajnos most először vásároltam itt de pont rossz eladoba futottam bele valaki esetleg tunda segiteni? Az eladó felhasználó neve ruhák449 a bankszamlahoz tartozó név Szomora Mónika
2018 03 19
Kicsit aggódóm, hogy csalás áldozata lettem. 8 napja utaltam, azóta se csomag, se válasz az érdeklődő levelemre, se belépés az oldalra. Remélem csak valami félreértésről van szó, és nem buktam el a Papp Luca számlaszámra utalt pénzem. Lucaboltja a hölgy felhasználóneve.
2018 04 18
Kedves Lily ha már valótlant állítasz akkor legalább valami hitelesebb szöveggel gyere :) ugyanis átutaltam a pénzt egyösszegben :) > lily14: > SÍK BETTINA PÁLMA, Nagykáta, Túlsópaskom 0189/1 > Jófogáson sikerült meglopnia nem kis összeggel, de itt is van profilja amin jelenleg nem aktív. Délután "utalta" a pénzt, én hülye meg fel is adtam még aznap a csomagját mert megbízhatónak tűnt. A pénz nem jött, üzenetekre nem válaszolt. 1,5 hét után sikerült végre kinyögnie, hogy állítólag egy számot elírt a számlaszámomban így egy idegen nőnek utalta a pénzem. Ami egyébként a bank szerint is lehetetlen, mert a számlaszámok úgy vannak összerakva hogy még véletlenül se mehet másnak. Ez volt kb. 1 hónapja, azóta hívásra, Viber üzenetre, Facebook üzenetre nem reagál, borítóképet persze nagyon tud cserélgetni.
2018 05 09
Hello sorstársak. En egy hete vettem elméletben egy Mk karórát de sajnos nem érkezett meg. Kérem írjon nekem aki vasarolt a Heroinee nevű felhasználótól es ugyanígy jart. Nem keves pénzem bánta. Ma hívtam a futárszolgálatot (állítólag veluk elkuldte) es közöltek, h nem jon csomagom, a rendszerben nincs semmi, ami hozzám igyekezne, mint termek. Szétvet az ideg. :-( volt tobb termek is hirdetve nála mar egy sincs fent. Egy pozitiv visszajelzése van neki bar kétlem h valos lenne. Segitsetek!!! Kosziiii
2018 05 23
Evelinslabo néven van most fent,de volt egy másik profilja Kozák Amina néven,ami már tele van negatív kritikákkal. Név és cím: Kozák Amina 4700 Mátészalka széchényi út 32. Cseréltünk volna,de ő nem küldte a nadrágot,amit megígért, 2 hete hiteget,hogy feladta. Én egyből postáztam,miután megegyeztünk. Már az új profiljára is írtak negatív kritikát, a lány ugyanúgy járt,mint én. Cserében állapodtak meg, ő feladta a terméket,de nem kapott semmit. Szóval vele is vigyázni kell!
2018 07 20
> lipcseiivett: > 11600006-00000000-68638306 Molnár István !!!!!!!!!!!!! 50.000 ft felett bűncselekménynek számít a lopás, talán ha mindenki feljelentést tenne visszakapnánk a pénzünk.. :( [:szomoru] [:szomoru] [:szomoru] Eljérás folyik az emberke ellen, engem is átvert, kihallgatáson is voltam, még nem csukták le.élettársával együtt csinálják a csalásaikat több fórumon is.
2018 07 21
Vargáné Balogh Gabriella Záhony 4625 Ady Endre út 36. Vargagabica néven elérhető az oldalon másik 2 lányt is becsapott 1 hete feladtam a nadrágot nem kaptam azóta meg választ sem
2018 08 10
MolettDivat Polczer Viktória Gyarmat, Pince utca 7. Lassan 3 hete eltűnt az ígért csomagommal együtt.
2018 08 13
1 2 ... 23 24 25 26 27 28 29 ... 35