Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

gardrobcsere.hu /

Segítség az oldalon /

Gardrobcsere feketelista

Sziasztok! Akit megkárosított Szabó Ágnes, Bebes Ágnes, Babesi Ágnes az írjon nekem. Bebesné Szabó Ágnes Tököl. Engem és sokunkat 2014-ben károsított meg. Ítélet született 37rendbeli csalás. Kárt egyébként csodával határos módon megtérítette... Úgy látszik tovább csinálja, más módszerrel. Ez a "Gardróbcsere feketelista" vele kezdődik, nézzétek az 1.oldalt Üdv Júlia
2018 12 27
Elado198811 Minnieshop11 Ugyanaz a csaló. Kovács Rebeka Paula Komlón lakik valójában. Szemetet küld és hazug negatív ertekeleseket ad a valós negatív ertekelesre válaszul. 5500 Ft-ért hirdetett új állapotú nadrág bolyhos és kopott, fakó. Az összes adott negatív értékelése bosszú és rosszindulatú, hazug.
2019 01 01
Ruhavasar2016 nagy csalo a kommentek a sajatjai! Ne vegyetek semmit tole! Eladok223 is az o oldala maganak irogat pozitiv kommenteket!
2019 01 02
Radványi Gabriella is csaló. 2 hónapja utaltam neki. Termék sehol. azóta fel se lépett. Banktól kértem pénz vissza hívást...azt megtagadta . Van még itt köztünk akit Radványi Gabriella megkárosított? Csak ennyit tudok meg a számlaszámát.
2019 01 02
KOZÁK ANNA , (MÁTÉSZALKA) ❗️ CSALÓ ❗️ Az oldalon Panna7 néven van fent de kitudja még hány kamu profilja van. Cserével keresett meg amiben bele is mentem. Másnap fel is adtam a termkét amiről utána küldtem is neki a igazolo szelvényt. Azóta a kérdéseimre nem válaszol, nem ír semmit hiába van fent sokszor! Ahogy írtam neki a negatív visszajelzést láttam, láttam hogy nem csak engem vert át hanem több embert is! Vigyázzatok vele!
2019 01 05
> b.agnes00: > KOZÁK ANNA , (MÁTÉSZALKA) ❗️ CSALÓ ❗️ > Az oldalon Panna7 néven van fent de kitudja még hány kamu profilja van. > Cserével keresett meg amiben bele is mentem. Másnap fel is adtam a termkét amiről utána küldtem is neki a igazolo szelvényt. Azóta a kérdéseimre nem válaszol, nem ír semmit hiába van fent sokszor! > Ahogy írtam neki a negatív visszajelzést láttam, láttam hogy nem csak engem vert át hanem több embert is! > Vigyázzatok vele! Sosem vertek még át ezen az oldalon, az általad is említett Panna7 az első. Nagyon csalódott vagyok. Nekem is ugyanígy cserével kapcsolatosan írt, kedves és érdeklődőnek tűnt, akkor még nem voltak visszajelzései. Megbíztam benne, megbeszéltük, hogy egy pénteki napon én is feladom a csomagot meg ő is. Én küldtem a feladóvevényt, neki azóta se híre se hamva..majd láttam a visszajelzéseket és rájöttem, hogy engem is átvert.
2019 01 11
PANNA7 CSALÓ!!! Cserét beszél meg,majd ő nem küld semmit végül.
2019 01 22
Cincoka, Cincoska, Szabiszabinka Ez mind egy személy, csak több profilról oszt negatívat, és mást pedig át is vert. Csaló és rágalmazó
2019 01 27
Sziasztok....urituri felhasználótól vett már valaki valamit? Abádszaloki, elvileg Kozák Évának hívják, számlaszáma: 688001301537177100000000. Hiába várom a kifizetett bundát, sehol semmi. Üzikre nem reagál, állítolag már feladta a csomagot, de még 1,5 hét alatt nem ért ide. Pedig be szokott jelentkezni.
2019 01 31
Sziasztok! Van köztetek olyan aki LIMEKA felhasználótól vett valamit (3 Filát és egy Balenciaga cipit árult, most már üres a profilja.) ?! Mészáros Vanda Alexandra névre utaltam, azt mondta hogy feladta, viszont így, hogy egy hete semmi hír a csomagomról kicsit gyanakvóbb lettem és felhívtam a foxpost ügyfélszolgálatát, mivel ott adta fel a csomagomat. Ôk azt mondták, hogy a telefonszámom alapján nincs csomag a rendszerükbe. Kérdeztem ôt is és hiába volt fent az oldal szerint, az üzeneteimre válasz nem érkezett, és nem hiszem, hogy nem látta. Igyekszem pozitívan és türelmesen hozzáállni és reménykedni, hogy megjön a cipô, de kezdem gyanítani, hogy én is átverés áldozata lettem
2019 02 07
Mostmár biztos, LIMEKA felhasználó is csaló, nem küld semmit. Mészáros Vanda Alexandra névre utaltat! Vigyázzatok vele! > BarbaraKozma: > Sziasztok! Van köztetek olyan aki LIMEKA felhasználótól vett valamit (3 Filát és egy Balenciaga cipit árult, most már üres a profilja.) ?! Mészáros Vanda Alexandra névre utaltam, azt mondta hogy feladta, viszont így, hogy egy hete semmi hír a csomagomról kicsit gyanakvóbb lettem és felhívtam a foxpost ügyfélszolgálatát, mivel ott adta fel a csomagomat. Ôk azt mondták, hogy a telefonszámom alapján nincs csomag a rendszerükbe. Kérdeztem ôt is és hiába volt fent az oldal szerint, az üzeneteimre válasz nem érkezett, és nem hiszem, hogy nem látta. Igyekszem pozitívan és türelmesen hozzáállni és reménykedni, hogy megjön a cipô, de kezdem gyanítani, hogy én is átverés áldozata lettem
2019 02 09
Sziasztok a Nagyerika25, a Zimány.Anna.78 is csalók.... Ne vegyetek tőlük semmit ez valószínűleg ugyanaz a nő nagy valószínűséggel! Különböző profilokat használ nem is egyet...Állítólag Gyimóti Krisztina az eredeti neve Tapolcán lakik!Ha oda kéri hogy adj fel postán buborékcsomagolásba pénzt semmiképp ne tedd! És ne is utalj nekik! Ha furcsán olcsó obag(2800), Michael Kors táskákat(2500) árul valaki vagy mayo chix cardona kabátot(4500), ugyanazt a képet többször is fel rakja inkább nézzetek utána mielőtt pénzt küldötök neki!Ezek még ha replikak is bőven többe kerülnek! Profil képe sosincs kint! Nekem ezek alapján lett furcsa és ra is kerestem Googlebe a képekre és minden képet meg is találtam más-más lányoknál, akik már azokat általában mind eladtak régen!
2019 02 09
Horváth Fruzsina CIB 10700282-70725535-51100005 (Divatrend) van 25 pozitív értékelése, de az árut 2 hete nem küldi, csak ígérgetett, de már nem is válaszol. a bankomnál ma jeleztem, holnap rendőrségre megyek, nem kevés pénzről van szó. először és utoljára használtam ezt az oldalt, a vaterán 10 éve adok-veszek, gond nélkül.
2019 03 18
Gyukity Mirjana (profil: Namedx) 10700354-69884177-51100005 20napja utaltam el neki a pénzt, azóta sem érkezett meg a csomag tőle. Ne vásároljon tőle senki, főleg ne a Vans-t, mert gondolom egyáltalán nincs is ilyen termék nála.
2019 04 23
Sziasztok! Valaki tud SzegőSára nevű felhasználóról valamit? Előre is köszönöm! :)
2019 05 01
1 2 ... 25 26 27 28 29 30 31 ... 35