Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

gardrobcsere.hu /

Ötletek /

Fórum hozzászólásról e-mail

Nem tudom felmerült e már ez az ötlet, de én például nagyon örülnék, ha kapnék e-mailt nem csak az üzenetekről is, de azokról a fórumos hozzászólásokról is, amelyek az én témámhoz érkeztek.( Illetve más témához is, ahova már kommenteltem.) Persze ez sokak számára lehet idegesítő lenne, így úgy gondolom, hogy jó lenne ha azt is valamilyen módon például be lehetne állítani, hogy kérünk e vagy sem. :) Szerintem az egész azért lenne jó, mert így nem kéne mindig nézegetni van e hozzászólás és várni a csodára. [:kuncogas] Van még másnak is erre igénye lányok? Szerintetek jó lenne? [:kedvesseg] [:csok]
2015 06 30
szerintem is jó lenne :)
2015 06 30
En is tamogatnam az otletet!!
2015 06 30
Lányok, a "KÖVETETT TÉMÁK" kategóriában oldalt, ha érkezik új hozzászólás az egyik témádhoz akkor az legfelülre kerül...Innen lehet tudni hogy frissült a dolog.
2015 06 30
Az okés. De e-mailről van szó. :) Én is például telefonról csak akkor lépek be az oldalra, ha látom, hogy jött e-mail és írtak. Elég macerás lenne állandóan betöltögetni az oldalt, megnézni frissült e a témám...stb. :)
2015 06 30
azt tudja valaki, hogy ha egy témát zárolnak, annak mi az oka?
2015 06 30
Azt tudom elképzelni, hogy úgy gondolják, hogy már felesleges a hozzászólás, minden le van oda írva. :) Így bárki elolvashatja később is, mint egy közleményt. (Mint a te zárolt fórumos topicod is pl. , fontos, lényegretörő. Elég elolvasni, benne van minden. :):D )
2015 06 30
Támogatom! [:vigyorog]
2015 06 30
[:kedvesseg] [:kedvesseg] [:mosolyog] [:mosolyog] nem rossz ötlet :)
2015 06 30
Kekrissy: ja, ok, értem, pont azt szerettem volna tudni, hogy nem azért zárolják, mert valami rosszat írtam :) akkor megnyugodtam )
2015 06 30