Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

gardrobcsere.hu /

Segítség az oldalon /

Segítsen valaki

Én már nem tudom mit csináljak kínomban,de egyszerűen van amikor nem tölti fel a terméket. Vagy azt írja ki,higy Hoppá valami történt,vag visszadob az elejére,és utána az összes fel nem töltött adat ott marad (leírás,ára,stb..minden)És ez előjön kb minden honapban egyszer de akkor már az idegesség is kerget :D Én feladtamfeladtam,valaki mondjon valamit,nem hiszem,hogy csak velem van ilyen. :(
2015 07 02
A másik pedig,ha levelet írnék nem jön be a billentyűzet:D ezzel is sok problémám van mert azt hiszik,szó nélkül lelépek :D
2015 07 02
Kezd egy ujnevvel elorol..hatha
2015 07 02
Nekem azt szokta csinálni, hogy mikor készítek egy kollekciót. és már készen van, akkor kiírja, hogy nem írtam kulcsszavakat...pedig ott vannak......és akkor kitörlöm őket és újra írom, vagy kevesebbet írok vagy többet...kb. vagy 4-5-ször eljátssza ezt velem. aztán nagy nehezen felfogja, hogy írtam kulcsszavakat.... És termékfeltöltésnél is ezt csinálta, ezért az egyik ruhámnál csak 2 kulcsszó van....mert ha írtam, nem fogadta el.....
2015 07 02
Valahogy most megjavult,de sokszor van ilyen sajnos pedig mindent rendesen beirok
2015 07 02