Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

A felhasználók számítanak /

Beszélgetések az oldal használatáról /

Kérdésem lenne

Valaki mondja már meg, legyen szíves, miért kerülnek akciós ajánlatok folyamatosan az ÖTLETEK fórum alá? Direkt rakják oda a felhasználók, vagy a rendszer őrült meg??
2015 09 25
Szerintem csak próbalkoznak mivel a divat és egy másik mappa már tele van és oda nem tudnak írni, de nemtudom miért kell valamit hatvanszor berakni én spec mindig végigböngészem de mikor hatodszorra megyek ugyan annak az eladónap a topikjára már kicsit elegem van....
2015 09 25
Köszi a választ, Zsófi! :) Nos, igen, én az ötletek alatt mindig keresem az építő jellegű témákat, de egy ideje rendszeresen akciók vannak ott...tényleg bosszantó, igen, az is, amikor harmadjára kötsz ki ugyanannak az eladónak a gardróbjában.... :)
2015 09 25
Úgy látom mindenki az aukcióba ír nem félnek hogy blokkolják őket? Én egyszer írtam kezdőként rossz helyre és fél év blokkolást kaptam volna amit szerencsére meg tudtam beszélni az Adminokkal és egy hónapra lett csökkentve onnantól. Nem értem én ...
2015 09 25
Ezt én sem fogom soha megérteni [:duhos] Értem én, hogy eladni szeretnének (vagyunk még így páran) de azt is be kell látni, hogyha valami normális kereteken belül nem kel el, az a termék hibája. Ennél már csak azt szeretem jobban, amikor "Keresek" témakörben "reklámoznak"...
2015 09 25
Na igen én nem siettetem majd rátalál az akinek igazán fog kelleni. Ezekkel csak a másikat idegesíti az ember (legalábbis engem egykettő nagyon idegesít már). Meg ha már egyszer meg van a "keresemnek" és a "divatnak" a helye és speciel most sajnos nem működik akkor ne kezdjünk már el tök más helyekre irogatni mert utána leblokkolnak és egy hónapig nuku fórum na meg káoszt alakítunk ki! Ott a kereső aki akar úgyis megtalál!
2015 09 25