Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

gardrobcsere.hu /

Közlemények, hírek, moderátorok megjegyzései /

Az új Gardróbcsere - Hibát észleltél?

> Beatrix: > Mint láthatjátok megújultunk, reméljük Nektek is tetszik és szeretni fogjátok. Kérünk Titeket, hogy ha hibát észleltek írjátok meg nekünk itt egy hozzászólásban, hogy minél előbb megoldhassuk! Sziasztok! Felakartam tenni egy hirdetést a képeket és leírást is engedte a rendszer, de feltölteni már nem tudtam. Persze próbálkoztam utána is,elölről kezdtem de akkor sem lehetett. Majd egy pár perc múlva a hirdetéseim között megláttam a feltölteni kívánt hirdetést 11-szer, hát meglepődtem enyhén szólva. Majd a felesleges 10-et szerettem volna törölni,de egyáltalán nem reagál erre a funkcióra! Azóta is próbálkozom, de semmi!!!! A régi oldal sokkal jobb volt!!!
2015 10 12
Telefonon problémás az üzenet írása, a billentyűzet kitakarja a szövegboxot.
2015 10 12
Sziasztok! Nem tudom törölni a már eladott dolgaimat az új felületen, egyelőre nem reagál a törlés gomb :-/, illetve a megjelölés eladva után nem jelenik meg az eladva felirat az ár helyén!
2015 10 12
Sziasztok! Nagyon jól néz ki az új oldal, jól lehet kezelni, de ami engem már az elejétől kezdve nagyon zavar, az az, hogy ugye ha mobilon lépek be, akkor nagyon ritka az, hogy tudok vkinek üzenetet küldeni, mert egyszerűen mindíg azt írja ki h "hoppá valami történt" mivel szinte mindíg mobilon lépek be és szeretnék írni vagy épp válaszolni, ez a jelenség 90%-ban előfordul. Az új felületen pedig a szöveget el sem küldi, nem ír ki semmit egyszerüen csak ott van és nem megy tovább( egyszer elküldte már az új oldalon ezért van össze hasonlítási alapom) nem lehetne mobilra is jobban optimalizálni?
2015 10 12
most írtam egy csomót nektek s el sem küldte......
2015 10 12
Hello! Én nem tudom törölni a ruhákat napok óta(frissíteni is próbáltam).
2015 10 12
A Megrendelt szolgáltatásaim nincsenek meg Vásároltam kétszer VIP tagságot és nincs sehol'''''
2015 10 12
> Zsuzsa1277: > > Beatrix: > > > Zsuzsa1277: > > > Sziasztok! Eltűnt a "Beállítások szerkesztése" menü, hol tudom beállítani a megrendelt szolgálatásokat? Teljesen eltűnt, hol tudom hozzáadni a termékeimhez a már megvásárolt "hirdetés kiemelést"?????? > > Nem tunt el, csak atalakult :) > > A felso sorban, ha a kurzort a Hello, neved-re viszed a legordulo listaban ott van a beallitasok menu is > Szia! A Beállításokban nem látok ilyesmit, ott kerestem. > De csak a profilomat tudom szerkeszteni. A megrendelt szolgálatásaimat sehol sem látom, az összeget viszont levonta. > A szolgáltatások menü alatt sem látható! :( Nálam is ugyan ez van csak én még a profilomat se tudom szerkezteni.:(
2015 10 12
Egyet kell értenem mindenkivel aki negatív dolgokat ír az uj oldalról...... Nekem egyáltalán nem tetszik... Kezelhetetlen :( Persze idővel lehet megváltozik de ez így most nem jó.... Szerencsére telefonon még nem váltott át ezért én csak ott használom már az oldalt a régi felülettel!!
2015 10 12
Nem lehet törölni a tételeim, nem jelenik meg ha valaki az adott terméket cserélné is. Nem látom a terméknél, hogy melyik városban található. Eddig be tudtam jelölni ha egy terméket eladtam "eladva" címszóval, ezeket most nem látom, illetve a kereső listánál sem lehet látni ha már valami el van adva. Ezeket érdemes lenne korrigálni, hogy sokkal átláthatóbb legyen minden.
2015 10 12
andreaBp maximálisan egyetértek veled! Nálam is most telt be az a bizonyos pohár! Bárhová kattintok, semmi nem működik megfelelően. Már a belépés sem megy simán, előbb a Tagok-oldalra kell lépnem, ahol a saját nevemre kattintva tudok belépni. Eladott termékem én is csak a korábbi felületen egy másik böngészőn keresztül tudom törölni. A képek kicsúsznak a keretből, nem látható kik kedvelik a termékeket, a statisztika is hiányos, arról nem is beszélve, hogy a korábban 2 hónapra megvásárolt Vip-tagság előnyeit sem élvezhetem, nem látható sehol meddig érvényes, mennyi a megmaradt összeg stb. Ez a nesze semmi, fogd meg jól! De egy árva közleményt vagy tájékoztatást nem ad itt senki, csak gyűlnek a panaszok.
2015 10 12
Nem működik a "kuka", vagyis a törlés az egyes termékeknél. Valamint hol tudom beállítani, hogy eladtam? Ha foglalt egy termék, azt be tudom állítani? Köszi a választ!
2015 10 12
Csak én nem tudok termékeket törölni? Illetve ha megjelölöm eladottként a terméket, azt sem látom..
2015 10 13
Én nem tudok új termékeket feltölteni... ha keresgélni akarok a ruhák közt folyton ledob és újra be kell jelentkeznem, főleg telefonról.. az új üzenetet se jelzi.. ez az újítás egy rakat sz*r.... :/ remélem minél hamarabb helyre hozzák mert ez így kezelhetetlen... kár volt ez az újítás a régi sokkal jobb volt...
2015 10 13
Kedves Admin. Eddig mindig telefonról jelentkeztem be. Amióta új,nem tudok képet feltölteni ...még üzenetbe se tudok küldeni. A másik meg ha rámegyek a keresésre szintúgy nem csinál semmit.. > Beatrix: > Mint láthatjátok megújultunk, reméljük Nektek is tetszik és szeretni fogjátok. Kérünk Titeket, hogy ha hibát észleltek írjátok meg nekünk itt egy hozzászólásban, hogy minél előbb megoldhassuk!
2015 10 13
1 2 ... 7 8 9 10 11 12 13 ... 59