Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

gardrobcsere.hu /

Közlemények, hírek, moderátorok megjegyzései /

Az új Gardróbcsere - Hibát észleltél?

Nemtudom törölni a hirdetèseim.Rányomok a kuka gombra ès nem törtènik semmi :/
2015 10 10
Hogyan tudok terméket törölni? Hiába nyomkodom a "kuka" jelet nem törlődik a termék....
2015 10 11
Ha belépek egy kategóriába ott nem tudom most már kiválasztani hogy mit is keresek pontosan. Pl: Ruhák és akkor azon belül pulóverek, Cipők, stb.. Vagy csak nálam nem működik? Valaki segítsen légyszi!! :)
2015 10 11
> Zsuzsa1277: > Sziasztok! Eltűnt a "Beállítások szerkesztése" menü, hol tudom beállítani a megrendelt szolgálatásokat? Teljesen eltűnt, hol tudom hozzáadni a termékeimhez a már megvásárolt "hirdetés kiemelést"?????? Szia! Neked siekrült??? Én sem tudom hogyan kell, és mára rendeltem meg. :(
2015 10 11
Miért nem látom a tételeknél, hogy mi az amit cserélnek is ? Bejelöltem az eladott tételeimet eladottnak, de nem írja ki. Hogy fogom ezeket látni , mint régen ?
2015 10 11
Èn jelen pillanatban elèggè csalódott vagyok.. Tegnap vettem Vip hirdetèst,ès kiemelt hirdetèst is. Azt irta hogy nemsokára megjelenik az oldalon. Ennek mar 13 órája.. Es semmi.. Küldtem egy emailt hogy most mi van ,ezt is mar kb 11 órája,de mèg választ sem kaptam.. Ès azóta sem jelent meg az oldaon a megvett hidetès,vagy bármilyen információ.
2015 10 11
Valaki érdeklődik üzenetben és kér még képet...nem tudok feltölteni,rákattintok az adj hozzá képet-re és nem csinál semmit.
2015 10 11
Nálam egyáltalán nem látszanak az alkategóriák. Te most vip vagy, és azzal látod, vagy vajon mitől lehet ilyen eltérés? Köszi!
2015 10 11
Nem tudok sem törölni, sem pedig feltölteni terméket! Valaki csináljon valamit légyszi!! :D
2015 10 11
Be állok a sorba.. Nem tudok törölni,a kis kuka gomb semmit sem csinál.. az eladott dolgok sem látszódnak..:(
2015 10 11
> loracska: > én nem tudok új tételt feltölteni és tételt törölni sem, mert nem működnek a gombok, hiába kattintok rájuk, nem történik semmi. próbáltam IE és Chrome böngészővel is. dettó. tételfeltöltésnél egyszerűbbek a dolgok de a "Tétel feltöltése" már nem reagál semmire.
2015 10 11
> eszter5991: > > palmakamilla: > > Sziasztok, én nem tudom törölni a termékemet, plusz még egy kérdés, eddig meg tudtam nézni a ruhákat, amiket kedveltem, most ennek csak töredékét látom, ez azért gond mert hosszú vívódás után megvennék közölük valamit :D amúgy pofás az új oldal ^^ köszi, ha válaszoltok > Szia! Meg tudnád mondani, hogy hol lehet megnézni az eddig kedvelt ruháimat?? Sehol nem találom :/ Szia, ha belépsz a profilodba és az oldal aljára gurulsz ott látod egy részét, de nem az összeset. Sajnos többet én sem tudok még.
2015 10 11
> Pzsaklin1: > > tell62: > > tell62 > > Még egy észrevétel/kritika, amit nem bírok magamban tartani.. Miért csak a VIP felhasználók láthatják mostantól a kedvenceket? Ez eddig egy nagyon jó funkció volt, képet adott arról, hogy egy termék mennyire népszerű, mi az, ami érdekli a többi felhasználót, stb... A cserékben is hasznos volt, nem egyszer "üzleteltem" úgy, hogy valaki kedvencnek jelölte egy ruhámat, én pedig találtam nála véletlenül valamit, vagy fordítva... > > Az új rendszerrel gyakorlatilag értelmét veszti az egész kedvenc opció - mostantól a többség (a néhány VIP tagot leszámítva) úgysem látja, ha bejelölök nála valamit - akkor meg minek kedvenceljek egyáltalán? > > Jó lenne, ha "visszakapnánk" ezt a funkciót - gondolom, nem én vagyok az egyetlen, aki nem akar VIP tagságot csak azért, hogy használhassunk egy olyan lehetőséget, ami eddig mindenki számára elérhető volt... > > : ) > Na igen jó a kérdés..Ez engem is zavar..Ott a pont! Igaza van a lányoknak ^^
2015 10 11
Miért nem lehet azt látni a termékeknél, hogy eladva? Vannak olyan termékek amiket megjelöltem,mert tetszettek, és még mielőtt új nézetre váltott az oldal, ki volt néhányhoz írva, hogy eladva. De most sehol nem látok ilyet, maximum akkor, ha az eladó a ruha nevébe beleírja, hogy eladva :(
2015 10 11
Sziasztok! Nem tudok szűkíteni kategórián belül sem helységre sem semmi másra.Mielőtt írnátok már frissítettem többször is az oldalt és ki is léptem illetve vissza is,de semmi. :( Vissza akarom kapni a régi jól megszokott gardrobcserét :( :'(
2015 10 11
1 2 ... 5 6 7 8 9 10 11 ... 59