Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

gardrobcsere.hu /

Közlemények, hírek, moderátorok megjegyzései /

Az új Gardróbcsere - Hibát észleltél?

> dorita: > > dpetracska: > > > valery4: > > > > dpetracska: > > > > Sziasztok, nekem egyelőre nagyon nem jön be az új oldal, de próbálom megszokni.. viszont a 'Legfrissebbek' fül merre van, vagy teljesen eltűnt? Szerettem mindennap átböngészni.. :( > > > Az sajnos eltűnt, sokunk bánatára. Szerintem legtöbben azt nézegettük, én naponta többször is ráfrissítettem, és végignézegettem a legfrissebb kínálatot. Hátha sokunk kérésére visszaállítják majd. > > "Örülök", hogy más sem találja, így akkor tuti nincs :[[[ nagyon-nagyon szeretnénk, ha visszaállítanátok!! :]] egyébként nekem a sima smile hangualtjelekkel is csinál vmit, a szimpla kettőspont zárójellel.... :/ > FŐOLDAL Népszerű hirdetések felirattal egy vonalban Minden tétel pink színű link. > : D > szerintem. IGAZAD VAN KÖSZI!!!!!! csak annyira kicsi a Minden tétel, hogy fel se tűnt... de a hangulatjelekkel akkoris van vmi :ĐĐĐ
2015 10 10
nekem a kuka gomb nem működik a termékeknél, sem a mappa (bár az nem tudom mi lehet) TEHÁT NEM TUDOK TERMÉKET TÖRÖLNI
2015 10 10
Elvesztek a megrendelt szolgáltatásaim, ma lettek volna érvényesek. Írtam a hibáról email-t. Kérem szépen intézkedjetek a hibával kapcsolatban.
2015 10 10
Le tudnád nekem fotózni ? Hogy is néz ki? Vagy ugyan ott van felül? > valery4: > > MSzilvi: > > Segítsetek! A "Ruha" kategórián belül csak én nem találoma többi kategóriát? Pl. kabát, pulóver polo...stb és hogy méretek szerint tudjak nézelődni ? > Számomra láthatók a kategóriák és a szűkítő mezők is.
2015 10 10
Letöltöttem egy új böngészőt és használom a régi felületet, jajj úgy megkönnyebbültem :D
2015 10 10
Nem látom, hogy hányan, és kik kedvelik az adott terméket; nem látom, hogy hol jelenik meg az "ELADVA" jelzés - ez elég zavaró, mert nem tudni, hogy melyik termék aktuális még -, sőt most éppen törölni sem tudtam az eladott ruhámat. Nem látszik, hogy ki mikor jelentkezett be utoljára, ami lehet egy adatvédelmi megoldás, viszont így nem tudni, hogy valaki pl. csak tavaly feljött egyszer, és többet nem látjuk, tehát, azt sem tudni, hogy érdemes-e egyáltalán várni a válaszára, vagy sem.
2015 10 10
> valery4: > > viki82: > > Sziasztok! Nem tudom hogy más jelezte-e a hibát , de ma észrevettem hogy nem lehet "lapozni" a képek között, csak a fő képet lehet megnézni, saját hirdetéseimnél is :( és szomorúan látom hogy még mindig nem lehet szerkeszteni a hirdetéseket.... > Nálam a képek közötti váltás, lapozás működik. A szerkesztést én még nem próbáltam, de láttam, hogy az többeknek probléma. Remélhetőleg javítják mihamarabb. Szia! Nagyon köszönöm :)
2015 10 10
Nem ismétlem a többieket, inkább csak megerősítenék valamit: a kedvenceim közül a felét nem is látom. (vagy én vagyok béna). kiírja számmal hogy kedvencek 17 db, ehhez képest van 7, amiből 3-at én vettem meg, tehát tudom, hogy el van adva, de még mindig elérhető. Ez nekem nem probléma, de mindenki másnak, akinek megtetszik majd, igen.
2015 10 10
Annyira lelkes voltam amikor megláttam az új oldalt és tényleg nagyon tetszett is elsőre, de amikor már ténylegesen használnám bonyolultnak es kesze-kuszának érzem, átláthatatlan sok minden és nem tudok kiigazodni bizonyos opciókon. Sajnos én a régi oldalt kezdtem újra használni. Talán valahogy az új oldal új lehetőségeit kellene összegyúrni a régivel...de gondolom "visszafele" meg nem fog menni a fejlesztés.
2015 10 10
miért nem lehet törölni a termékeket? rányomok a kuka jelre de nem történik semmi :(
2015 10 10
> PaCharlotte: > Nem látom, hogy hányan, és kik kedvelik az adott terméket; nem látom, hogy hol jelenik meg az "ELADVA" jelzés - ez elég zavaró, mert nem tudni, hogy melyik termék aktuális még -, sőt most éppen törölni sem tudtam az eladott ruhámat. Nem látszik, hogy ki mikor jelentkezett be utoljára, ami lehet egy adatvédelmi megoldás, viszont így nem tudni, hogy valaki pl. csak tavaly feljött egyszer, és többet nem látjuk, tehát, azt sem tudni, hogy érdemes-e egyáltalán várni a válaszára, vagy sem. az utolsó bejelentkezés látszik most is, csak ne jobbra, a profilkép alatt keresd, hanem az oldal bal felén, ahol a felhasználó neve van óriási betűkkel kiírva, az alatt : )
2015 10 10
Szia! Nekem a smile fül a beszélgetéseknél csak felugrik, de nem tudok egyet sem beszúrni... Illetve, a már feltett termékeket nem tudom szerkeszteni :/ nem menti el a változtatásokat... Egyébkent csodásan néz ki az új oldal^^ nagyon jó stílusa lett :)
2015 10 10
jó lett, de már nem lehet megnézni a legújabb dolgokat? én mindig azt pörgettem át..:-/
2015 10 10
> Zsuzsa1277: > Már nem lehet látni ki kedveli az adott terméket:( Igen, ez engem is zavar....legalább a saját termékeimnél látnám....
2015 10 10
Az én problémám, hogy nem enged törölni a termékeim közül. Miért van ez? vagy hogyan tudok törölni?
2015 10 10
1 2 ... 4 5 6 7 8 9 10 ... 59