Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

gardrobcsere.hu /

Közlemények, hírek, moderátorok megjegyzései /

Az új Gardróbcsere - Hibát észleltél?

Nekem sajnos nem működik a törlés funkció, így nem tudom törölni az eladott termékeimet :|
2015 10 09
> szvivi: > Sziasztok! Sehol nem találom az üzenetek feliratot :( Esetleg valaki elmagyarázná, hogy merre van..? Jobb oldalon fenn a bábura kattints és előjön beszélgetések profil stb
2015 10 09
Biztos sok idő és munka volt az átalakítással kedves Admin de nekem a régi sokkal jobb volt minden egyszerűbb volt sajnálom a régit Én sem tudom törölni amit már eladtam
2015 10 09
Sziasztok! -Nekem eltűnt egy visszajelzésem is, pedig a régi verzión még megvan most is az újnál pedig egyel kevesebb van :( (telefonon szerencsére még a régit használom ezért látom) -A kedvenceimet ugyan nagy nehezen megtaláltam de alig mutat néhányat és lapozni sem lehet őket ami azért elég fontos lenne ha keresek valami konkrétat közöttük. -Szerkeszteni nem lehet a hirdetéseket. -Az eladott jelzés tulajdonképpen értelmét vesztette mert nem látszik. -A kiemelt felhasználók szerintem is lehetne annyi oldalon mint eddig mert így nem sok értelme van szerintem. -Szerintem is jó lenne látni hogy ki kedveli a termékünket ahogy eddig is volt. -Hogy a jobb oldali mappa ikon a termék alatt mire szolgál azt én sem tudom. -Egyenlőre ezeket vettem észre amik szerintem fontosak hogy úgy legyenek mint régen. -És sajnos így egyenlőre nekem sem tetszik az új oldal ahogy most van :( De az jó ötlet hogy lehessen választani az új és a régi között.
2015 10 09
tell62 Még egy észrevétel/kritika, amit nem bírok magamban tartani.. Miért csak a VIP felhasználók láthatják mostantól a kedvenceket? Ez eddig egy nagyon jó funkció volt, képet adott arról, hogy egy termék mennyire népszerű, mi az, ami érdekli a többi felhasználót, stb... A cserékben is hasznos volt, nem egyszer "üzleteltem" úgy, hogy valaki kedvencnek jelölte egy ruhámat, én pedig találtam nála véletlenül valamit, vagy fordítva... Az új rendszerrel gyakorlatilag értelmét veszti az egész kedvenc opció - mostantól a többség (a néhány VIP tagot leszámítva) úgysem látja, ha bejelölök nála valamit - akkor meg minek kedvenceljek egyáltalán? Jó lenne, ha "visszakapnánk" ezt a funkciót - gondolom, nem én vagyok az egyetlen, aki nem akar VIP tagságot csak azért, hogy használhassunk egy olyan lehetőséget, ami eddig mindenki számára elérhető volt... : )
2015 10 09
Sziasztok! Nekem nem igazán működnek a különböző funkciójú gombok. Pl. ha szerkeszteni akarok egy ruhát, csak visszadob a saját oldalamra, vagy ki akartam kedvencelni egy darabot, de mikor kattintottam a kedvencre, nem történt semmi, ugyanúgy maradt kedvencnek. (Ebben az esetben lehet hogy én hibáztam, mivel ez csak egy tippem, hogy hogyan lehet kikedvencelni.)
2015 10 09
Illetve azokat a személyeket sem tudom megnézni, akiket követek, mert nem lehet kattintani a számra, vagy bármire akörül.
2015 10 09
> tell62: > tell62 > Még egy észrevétel/kritika, amit nem bírok magamban tartani.. Miért csak a VIP felhasználók láthatják mostantól a kedvenceket? Ez eddig egy nagyon jó funkció volt, képet adott arról, hogy egy termék mennyire népszerű, mi az, ami érdekli a többi felhasználót, stb... A cserékben is hasznos volt, nem egyszer "üzleteltem" úgy, hogy valaki kedvencnek jelölte egy ruhámat, én pedig találtam nála véletlenül valamit, vagy fordítva... > Az új rendszerrel gyakorlatilag értelmét veszti az egész kedvenc opció - mostantól a többség (a néhány VIP tagot leszámítva) úgysem látja, ha bejelölök nála valamit - akkor meg minek kedvenceljek egyáltalán? > Jó lenne, ha "visszakapnánk" ezt a funkciót - gondolom, nem én vagyok az egyetlen, aki nem akar VIP tagságot csak azért, hogy használhassunk egy olyan lehetőséget, ami eddig mindenki számára elérhető volt... > : ) Na igen jó a kérdés..Ez engem is zavar..Ott a pont!
2015 10 09
> wykky996: > Egy kérdés hol tudom beálitani hogy csak egy adott városba nézzem a dolgokat? mert sehol nem találom Hogyha bemész egy adott kategóriába (pl.: ruhák), akkor ott elvileg tudsz város szerint szűkíteni. Nekem legalábbis elérhető ez a funkció.
2015 10 09
> szvivi: > Sziasztok! Sehol nem találom az üzenetek feliratot :( Esetleg valaki elmagyarázná, hogy merre van..? Szia! Ha telefonról nézed, legfelül a három jelből a középső az. :)
2015 10 09
Egyetértek veled ! Nekem is a régi kell! :( > andreaBp: > Nekem sajnos egyáltalán nem tetszik az új arculat :( Két éve használom az oldalt. A hirdetéseimnél a képek torzultak, vannak opciók amik eltűntek ... nem lehet valahogy egyénileg visszaállítani a régire?
2015 10 09
Segítsetek! A "Ruha" kategórián belül csak én nem találoma többi kategóriát? Pl. kabát, pulóver polo...stb és hogy méretek szerint tudjak nézelődni ?
2015 10 09
Én a többin belül sem látok.. Van itt még mit csinálni.
2015 10 09
A megvásárolt szolgáltatásokat hol tudom aktiválni? Levonta a pénzt, de eddig nem kaptam semmit pedig már eltelt pár óra.
2015 10 09
Sziasztok! Én eddig ezekkel a problémákkal találkoztam (van, amit írtak mások is, de 3 oldal után feladtam, hogy mindenkit végigolvassak): 1. Nem látni a főoldalon, ha új üzenetem van - ezt szerintem mindenképp javítani kellene. 2. A statisztikákon belül eddig alul ömlesztve ott volt az összes termékem, és sorrendbe rakhattam például a kedvelések száma szerint, elmúlt x nap alapján - ennek is nagyon örülnék, mert sokszor használtam csereügyek kapcsán, illetve ha csak annyi marad a VIP, hogy húha, csinálhatok kategóriákat, akkor nem túl esélyes, hogy újra fogom rendelni a szolgáltatást, mert az önmagában ennyit nem ér. 3. Nem tudok termékeket törölni. 4. Próbáltam visszarakni a régi "borítóképemet" - nem sikerült, csak a kép sarkát jeleníti meg, szóval egy kis átnézést ott is javasolnék. 5. A főképek katasztrofálisak, elcsúsztak, összenyomódtak, széthúzódtak. Gondolom sejthető, hogy több mint 200 tétel képeit nem fogom újratölteni, de így meg a minőségük erősen "hagyjuk már" kategória - kérlek, ezzel mindenképp csináljatok valamit. 6. Először azt hittem, én vagyok a béna, hogy nem tudok keresni - de nem. Csak épp 90%os nagyításra kell állítani a Google Chrome-ot, hogy minden látszódjon. 7. És végül ami számomra a legnagyobb hiba: nem látszódik azonnal a felhasználó neve a tételeknél, már keresés közben. Vezetek listát, eddig cca. 300-400 emberrel léptem kapcsolatba, legfőképp csereügyben - ha látom már a keresés közben, hogy XY töltött fel 10 új dolgot egymás után, és fú de jók, akkor hiába tetszik, nem megyek rá, mert tudom, hogy nem töltöttem fel semmi újat azóta, hogy legutóbb írtam neki - akkor meg minek zaklassam? Így viszont ez szimpla időrablás a saját keresésem közben. Remélem, tudtam segíteni, és bízom benne, hogy sikerül még használhatóbbá tenni az oldalt - szebbé már sikerült, szóval már csak egy "kis" finomhangolás kell, sok sikert hozzá :)
2015 10 10
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 59