Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

gardrobcsere.hu /

Ötletek /

Elhanyagolt fiókok

Na de kinek a dolga lenne ez, ki itt a supervisor?
2017 06 22
Kb másfél hónapja próbálok itt megvenni egy cipőt. Aranyos az eladó meg minden, deh én még életemben nem szerencsétlenkedtem ennyit semmivel, és h már teljesen elment a kedvem is a vásárlástól az is biztos. (Általában hetekre tűnik csak el az eladó.)
2017 07 12
Én vagy 5 embernek írtam bizonyos termékekre, eltelt egy hét minimum, de semmi. És közülük többen is napi szinten fent vannak az oldalon!!!!! Érti ezt valaki??????
2017 08 23
Én sem lépek be mindig,de ha valaki rám ír,akkor arról értesítést kapok az email fiókomba,és akkor természetesen megnézem,hogy ki mit szeretne. Lehet,hogy páran így csinálják.
2017 10 01
Akik 2015-ben léptek be utoljára nem lehetne őket törölni? Vagy felszólítani őket, hogy kell-e még neki a fiók? Vagy legalább a keresésből kivenni termékeiket. Zavaró mindig belefutni, jó termékek, de esély nincs rá hogy válaszoljon. :(
2017 10 29
Igaz màr 3èves a post de mèg mindig aktuàlis.rengeteg olyan eladónak írtam màr aki vàlaszra sem mèltat.merem remèlni,higy nem azèrt mert olyan bunkó,hanem azèrt mert fel sem nèz az oldalra hónapokig(!!!!).szerintem is nyugodtan lehetne törölni ezeket a termèkeket,hiszen nem lehet neki sürgős eladni ha fèl èvig fel se nèz!
2018 03 07
Nekem is kezd elegem lenni, mert már két kezemen nem tudom megszámolni hány üzenetre nem kaptam választ, ez ellen tenni mindenképpen tenni kéne, minek rakja fel a ruháit ha aztán fel se jön/nem válaszol..... :@ :@
2018 04 18
Egyetértek én is... de ez a topic 2.5 éves. Azóta esetleg történt valami ez ügyben? :)
2018 04 23
Egyet ertek 🤗🤛🏻
2018 05 09
Alapvetően szeretem ezt az oldalt, mindig találok valamit ami tetszik, és megvenném, majd ezzel a szándékkal írok is az eladó(k)nak, és konkrétan nem is érdekli, hogy megvenném a termékét. Én nem gondolom már, hogy azért mert nem jön értesítés az email fiókjában, jó persze lehet elfoglalt, nem ér rá vagy valami, de könyörgöm ezt miért nem lehet legalább megírni? Nyilván megérteném, de így nem tudom, ha válaszra se méltat :( emiatt nagyon elmegy a kedvem a vásárlástól :((
2018 05 27
Pont ez a problémám nekem is, és nagyon bosszant!:( Direkt ezen az oldalon szerettem volna vásárolni egy rövidnadrágot, mert nem akarok egy 3-4 hónapig aktuális ruhadarabra 7-8-9 ezer forintot kidobni egy "nagyobb boltban". Annyira azért nem létszükséglet most, de van egy bizonyos fazon, amilyet nagyon szeretnék, és találtam itt egyet. A problémám már csak az, hogy az eladó több, mint fél éve lépett be utoljára. Nagyon szomorú vagyok, mert tökéletes lett volna (hibátlan állapot, nagyon korrekt ár, és még városon belüli is). Értelmetlennek látom, hogy írjak neki, mert tippre még egy jó darabig biztos eszébe se fog jutni, hogy temérdek cuccot feltöltött egy oldalra, és valaki talán csemegézne belőlük.😅 Csak akkor legalább gondolják meg, hogy biztos akarnak-e eladósat játszani, ha utána megunják, és kb. többé fel sem lépnek az oldalra😭
2018 06 10
Szeretném törölni a fiókomat. Hogyan lehetséges ez?
2018 07 23
Teljes mértékben igazat adok, és szerintem is tenni kellene valamit, nekem is volt aki válaszra sem méltatott....és ez lassan 2 éve :D
2018 09 24
Teljesen egyetértek a felvetéssel. Már négyszer írtam egy táskára. Az első üzenet után egyszer belépett, de nem válaszolt. Azóta nem lépett be egyszer sem. Szerintem ezeknek fölösleges fent lenni az oldalon.
2018 10 12
Üdv! 3 javaslat: Szerintem tök jó lenne bevezetni azt, hogyha egy termékre küldött üzenetre valaki nem válaszol 1 héten belül, akkor törölje ki a rendszer annak a felhasználónak az adott cuccát. Azt gondolom, hogy az komolytalan és tök idegesítő, amikor hetekig kell várni arra, hogy kiderüljön, hogy "jaaaaa hát azt már rég eladtam, csak nem töröltem le". Másik kedvencem, amikor valaki ugyan belép az oldalra naponta, de minimum 1 hétig kell könyörögni neki, hogy ugyan hagy vegyem már meg a cuccát, amit elvileg azért töltött fel erre az oldalra, mert el szeretné adni / cserélni azt. Harmadik dolog a pozitív meg negatív értékelésre vonatkozik >>> Arra is ki kellene találni valamit, ha valaki 100% asshole és egyszerűen bosszúból lehúz másokat a negatív értékelésével, mert ez alaptalanul bizalmatlanságot kelt.
2018 12 21