Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

A felhasználók számítanak /

A gardrobcsere.hu felhasználóiról /

Rendelgetős lányok!

És az a szar hogy ennek sokan bedőlnek, holott kb annyi lenne rendelni kínából mint itt :D csak ebayen , kisebb az esély hogy átvernek, és ha hibás árút küldenek reklamálhatsz és visszautalja a customer service a manit...ha meg pay palod van egyenesen arany életed van, mert a kártyád adatait sem kell kiadnod, és biztonságosabb a fizetés..
2016 05 12
:D:D kár hogy itt nincs like gomb :)
2016 05 15
Ez a szánalmas h hasznot húznak a hülyékböl akik rendelgetnek órrba szájba.
2016 05 15
> leonra23: > Szerintem mindenkinek saját döntése és joga van ahhoz, hogy azt áruljon és annyiért amennyiért szeretne, egyébként meg lehet, hogy sokaknak segítenek így, akik amúgy nem tudnának rendelni.. erre nem kell féltékenykedni ha sikerül is nekik így eladni, ha meg nem akkor az az ő bajuk. > Ami sokkal zavaróbb és említésre méltóbb( csak, hogy párat említsek): -az internetről leszedett képek - a kamu képek, amik mögött nincs valós eladásra kínált termék - a csomagban, ömlesztve árult hirdetések -azok a hirdetések, ahol olcsóbb ár van kiírva, de aztán rákattintva látszik, hogy igazából jóval többért eladó Nem hiszem, hogy ez féltékenykedés lenne. Az oldal szabályzatában benne van, hogy nem lehet ilyesmit árulni... és ha jól gondolom, nem azért van a gadrobcsere, hogy egyesek itt nyerészkedjenek, hanem, hogy megszabaduljunk a feleslegesen megvett, cserélgetett és kapott dolgainktól.
2016 05 16
Engem az bosszant, hogy ennek az oldalnak a funkciója NEM az, hogy ruhákat rendeljünk. Vannak olyan oldalak, amiknek ez a koncepciója, ezért nem is értem, miért kell ezeknek ide kerülniük, mert aki rendelni szeretne nyilván ott nézelődik. Borzasztóan dühítő, hogy mint annak idején a vaterát (amit már pont ezért nem használok) elözönlötték a rendelős termékek, és szinte vadászni kellett a "rendes", azonnal vásárolható árukra, lassan itt is bekövetkezik. Ha ez így folytatódik, biztosan be fogom fejezni a gradróbcsere használatát, pedig eddig igen aktív felhasználó voltam. És szerintem ez a dolog nem csak engem boszant, főleg, ha valóban szabály, mint ahogy egy fentebbi kommentelő belinkelte, akkor erre figyelnie kéne az oldal működtetőinek. Egyébként nagyon szeretem az oldalt, ez az egyetlen zavaró tényező, viszont lehet elég fursztráló lesz ahhoz, hogy befejezzem az itteni aktivitásomat.
2016 05 17
Sajnos, és ezt most jótanácsként írnám az adminnak, vagy adminoknak, erre oda kellene figyelniük, és szűrniük, mert egyre több lesz az elégedetlen ember pont azért mert ezek a 3-4 hét múlva érkező rendelős dolgok miatt szaporodni fognak a problémák az adás-vételeknél.. Sajnos a gardrobcsere oldalán nincs egységes szabályzat ami megvédi a vevőt az esetleges károktól(nincs pénzvisszafizetési garancia, minsőgégi garancia, és még sorolhatnám) ez azért a gardrob renoméját is rontja! Nyilván mindenki maga döntse el, hogy bele megy e egy ilyen vásárlásba, ami plusz egy emberen keresztül történik és igen busásan ráfizet..de azért van aki ezzel nincs tisztában, ..ráadásul valóban kiszorítják a saját ruháikat áruló- cserélő emberkéket. Arról nem beszélve, hogy az ilyen kínából megrendelt ruhák nagyrésze valósznű ..majd nem egyezik meg a fotókon hirdetett termék minőségével..így sanszos, hogy a rendelő tolja is vissza ide gardróbra "méret problémára" hivatkozva . Szóval igen , én is azt gondolom erre oda kellene figyelni, természetesen a sok , átverős és pénzlehúzós kamu profil mellett!!
2016 05 17
Alapból katalógusképpel sem lehetne hirdetni, azt hiszem ez is benne van a szabályzatban, hanem mindenről saját fotót feltölteni. Ami elég ésszerű, mert akkor látja a vevő, hogy milyen állapotban van az adott ruhanemű, van e hibája, milyen igazából a színe, fazonja, nem egy modellen keresztül. Az még nem is gond feltétlen, ha mellé feltölt saját képeket is, de amikor csak a katalóguskép van kint, az nekem mindig kicsit gyanús. Ha valaki szeretne hirdetni valamit, akkor legyen már annyi ideje és szorgalma, hogy csinál egy-két képet a termékéhez!
2016 05 17
Nem tudom miért kell itt árulni az Ebayos cuccokat. Szánalmas sügér némelyik lány. Megvesznek valamit ebayon 3-4 ezrekért és van pofájuk elkérni 5-6-7 ezrekért az egy forintos termékekre amit szaré húgyért meg kapsz ebayon. Meg aki olyan sötét h mástól rendel ebayos cuccokat az így járt mert nem csak a drága cuccokat kell kifizetnie ha nem a pk-t is h házhoz vigye ha messze laknak egymástól. Szóval no comment !!!!! De eléggé elszaporodtak ezek a lányok. A másik meg az h hiába írják ki h sugar birds meg my 77 meg sok szar,mikor meg sem ért annyit egy termék, nincs már ezeknek a márkáknak áruk, hiába írják ki h annyi,senki nem fog egy szaros termékért fizetni több 10 ezreket,meg honnan tudjam h nem-e hamísított? Mai világba már hamisítanak úgy h ennyi !!!!! Az a baj némelyik csaj rohadtúl nincs tisztában azárakkal nem értenek az eladáshoz mert sötétek!!!!!!
2016 07 04
1 2