Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

gardrobcsere.hu /

Segítség az oldalon /

Nem jön e-mail ha ír egy vevő

Mostanában nem kapok e-mailt róla ha üzenetem érkezik az oldalon, pedig semmi sem változott (se az emailem, se a beállítás) Ez másnál is így van, vagy csak én vagyok ilyen szerencsés, hogy nem tudok az üzeneteimről?
2016 12 03
Kedves Lenea! A kéretlen mappában nézd meg a leveleket. Egy ideje oda érkezik. Nekem biztosan. Üdvözlettel, Merci
2016 12 03
Kedves Merci, a kéretlen mappába sem érkeznek, egyáltalán sehová nem kapom meg őket. :( Holott eddig mindig jöttek rendesen.
2016 12 03
Nézd meg esetleg, hogy nincs-e tiltva a Gardrobcsere, mert akkor nem fut át a mail. Telefon beállítasban feltétlen nézd meg. Más ötletem nincs. Nekem ma is átjött. Szóval nálad lehet a gond.
2016 12 03
Épp ez az, hogy semmit sem változtattam-tiltottam, és mégsem jön...megpróbálok kifundálni valamit. :( Köszi!
2016 12 04
Nekem se es mas gardrobos ismerosomnek se jon mar. De ne aggodj, majd valamikor ujra jonni fognak. Volt mar ilyen regebben is :)
2016 12 04
Én ma délelőtt még megkaptam az emailt az üzenetekről, most viszont már nem érkeznek meg...
2016 12 04
Ha gmail-ed van,akkor kezdhetsz megbékélni vele,hogy vagy nem kapz e-mailt vagy jobbik esetben csak késve jönnek meg az e-mailek ha kapsz itt üzenetet. Egyébként én is sokszor nem nem kapok e-mailt ha itt kapok üzenetet,vagy késnek az e-mailek.
2016 12 04
Hotmailem van, eddig jöttek szépen-rendben, mostmár semmi, de úgy látom nem vagyok egyedül. Tök kényelmes volt eddig, mert azonnal tudtam válaszolni, de így meg ciki ha elfelejtek ránézni az oldalra és valaki érdeklődött...
2016 12 08
Sziasztok!Nem tudok üzenetet írni,nincs elküldés lehetőség
2016 12 13
Szia, nalam most az volt az oka - telefonrol nezem rendszeresen az oldalt- hogy teli volt a memoriam, es miutan felraktam a kepeimet felhobe, kb szamlalhatatlan uzenet erkezett, de elotte irta is a telefon, hogy amig teli van a memo, bozonyos funkciok nem mukodnek majd rendesen. Nem gondoltam, hogy ez sem...
2016 12 14
Nekem ujra mukodik, es nem csinaltam semmit. Ahogy irtam, ez elofordul az oldallal,majd par het mulva elmulik. :)
2016 12 15
Az elmúlt időszakban nem kapok e-mail-es értesítést, ha üzenetem érkezik az oldalon. Másnál is előfordul mostanában? Korábban nem volt ilyen problémám.
2017 09 19