Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

Más /

Közlemények/Reklámok /

olvasni jó! könyvek?

Legyeeeeen!
2017 02 16
Sziasztok Nekem is lenne egy eladó példányom A szabadság ötven árnyalata c. könyvből. Akit érdekelne írjon:) Budapesten cserélem is akár más könyvre v ruhára....
2017 02 20
Sziasztok! Nekem is sok eladó/cserélhető könyvem van. Nézzetek be!!:)
2017 03 03
Én is támogatom! :)
2017 03 15
KERESEM!! Diana Gabaldon- Az idegen (Outlander) Markus Zusak- A könyvtolvaj Neil Gaiman- Északi Mitológia Neil Gaiman- Coraline Ken Folett- A katedrális Szabó Magda- Macskák szerdája
2017 04 02
Nekem is van egy csomó eladó könyvem, támogatnám az ötletet : ) Ha valakit érdekelnének: Demi Kirschner - Öld meg Jana Robinsont! Grecsó Krisztián - Pletykaanyu Kalapos Éva - D.A.C. 1. Papp Diána - Kerek perec Papp Diána - Szerdán habcsók Maros Edit - Hűvösvölgyi Suli 1-5. Holly Smale - Geek Girl Ugron Zsolna - A nádor asszonyai Szántai Zita - Hűvösvölgyi Gimnázium B épület 1. rész Helyesírási diákszótár Jules Verne - Némó kapitály Illetve van egy csomó ifjúsági fantasy könyvem, amiktől megválnék. Mindegyik egyszer, vagy soha nem olvasott könyvek : ) Írjatok bátran, ha valamelyik érdekel, illetve még van egy csomó : )
2017 04 02
- Stephenie Meyer - Alkonyat összes része + a kiegészítő rész (mindegyik egyszer-kétszer olvasott) Alkonyat, Újhold 1500 Ft Napfogyatkozás, Hajnalhasadás, A twilight világa (kiegészítő rész) 3000 Ft - Cassandra Clare Csontváros, Hamuváros, Üvegváros, Bukott angyalok városa, Elveszett lelkel városa, Mennyei tűz városa 2000 Ft (egyszer-kétszer olvasott) Éjfél kisasszony 3000 Ft (egyszer sem olvasott, új) - Kiera Cass A Párválasztó, Az Elit, Az Igazi, A Koronahercegnő 2000 Ft(egyszer olvasott) - Meg Cabot A neveletlen hercegnő naplója 1-10. 1000 Ft (egyszer olvasott)
2017 04 02
Nekem is megvan az Alkonyat összes része. Akit érdekel, írjon üzit :)
2017 04 02
Jól hangzik a könyves részleg :) Nekem is van eladó könyvem: De mi került a pitébe? - Flavia de Luce rejtélyei 1. rész ,Alan Bradley 1500- a könyv, + postaköltség, és sokszor keresek is.
2017 04 04
Sziasztok! Nekem is van pár eladó könyvem: Alyson Noël: Evermore – Mindörökké Bree Despain: The Lost Saint – Fehér farkas Camilla Läckberg: Jéghercegnő Claudia Gray: Evernight – Örökéj Fábián Janka: Búzavirág Glendon Swarthout: Őrület és szerelem J. R. Moehringer: Sutton James Dashner: Halálkúra Kristin Cashore: Fire – Zsarát Lev Grossman: A varázslók Lisa Jane Smith: Ébredés (Vámpírnaplók 1.) Monika Felten: A maják titka Monika Felten: A sors őrzői Oscar Wilde: The Picture of Dorian Gray (Oxford Bookworms) Stephenie Meyer: Bree Tanner rövid második élete Stephenie Meyer: New Moon – Újhold Az árakról és a postáról üzenetben megegyezhetünk :)
2017 04 13
> giorgio007: > Sziasztok! > Borsa Brown könyveket keresek cserére vgay reális áron! Ha vki tud segíteni kérem írjon! Nekem is sok könyvem van, amit szívesen cserélnék, szóval én is támogatom a könyves kategóriát!!! Szia! Nekem megvan a Maffia ágyában című könyve. Olvasatlan, mert kettőt is kaptam ajándékba. 1.800.-Ft-ért eladom. Budapesti átvétellel lehetőleg!
2017 06 20
> rregii: > ha valakinek van metró 2033 és cserélne írjon :) könyvre, ruhára :D SZIa nekem van ☺️kerlek irj
2017 06 22
> IlonaMFloris: > Ha valakinek megvan Vavyan Fable- A pepita macska című könyve és még cserélné is, kérem nézze meg a cuccaimat és cseréljünk!!! :) Szia nekem pont az nincs meg,de rengeteg viszont megvan,ha erdekel irj
2017 06 22
> ZsofiBarany: > Keri Smith: Nyírd ki ezt a naplót - vagy a Mindenhol változatás keresek újat vételre vagy cserére a termékeim közül. :) Lehetőleg foxposton keresztül. :) > Meg tudnám venni akciósan könyvesboltba, de gondoltam megkérdezem hátha valakinek van kettő vagy annyira nem használja és megválna tőle. :) Nekem van egy ☺️ Talan ket oldalra van irva
2017 06 22
Rengeteg Fable könyvem van elado☺️
2017 06 22
1 2 3 4 5 6 7 ... 13