Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

A felhasználók számítanak /

A gardrobcsere.hu felhasználóiról /

Rugalmatlan eladók, rugalmatlan vevők

Ez is egy újabb téves kijelentés. Már csak azért is,mert mindenkinél szokás. Másrészt engem hidegen hagynak a webshopok,mert drágábban lehet a termékeket megvenni,mint amennyiben valójában kerülnek! Másrészt ha én azt mondom nem utalok előre,mert mondjuk úgy tartja kedvem hogy utánvéttel szeretnék vásárolni,akkor nem fogok előre utalni,tehát erről ennyit! A lassú és gyengébb felfgásúak kedvéért mégegyszer leírom : totál mindegy az eladó mit akar,előreutalásra senki nem kötelezhető! Mindegy az hogy mondjuk a DPD vagy postadíjat az adás vétel előtt v után kapja meg. Én utánvét esetén is ugyanúgy kifizetem mondjuk a DPD díját,mintha előreutalással vásárolnék.
2017 03 13
persze, hogy nem kötelezhető senki előreutalásra, de arra sem, hogy utánvéttel postázzon. mindkettőben ugyanakkora a kockázat.
2017 03 13
Ennyi csalóval,mint amennyi itt van,te utalnál előre?? Jó oké tisztelet a kivételeknek,vannak rendes feéhasználók/eladók is. Szerintem véletlen hogy egyre több és több a csaló az oldalon. Nemis értem miért nincsenek IP alapján kitiltva innen....jókat röhögnek a markukba,aztán ha egy frofilt tiltanak,gyárt egy egy újat,s folytatja ott,ahol az előző tiltott profillal abbahagyta. Na de szerintem nem ezen kéne lovagolni hogy már pedig csak előreutalással postázza egy eladó a termékeit! Ugyan mindegy hogy mondjuk dpd utánvét esetében a dpd utalja az összeget,vagy mintha mondjuk postai ajánlott v dpd esetében a vevő utalja az összeget! Márpedig ha én azt mondom h dpd utánvéttel kérem a csomagot,akkor azzal kérem,elvégre is én vagyok a vevő,az én igényeimnek kell eleget tenni,nem pedig fordítva!
2017 03 13
Ja meg másrészt nálam a posta már egy ideje a feledés homályába merült jó mélyre :DD Inkább kérem a csomagot Dpd utánvéttel,mint postai utánvéttel. Két egyszerű indokból jobb a dpd : 1 olcsóbb 2 gyorsabb is mint a posta. Korábban még postai utánvéttel is sokat rendeltem/vettem,de valami iszonyat lassan méltóztatnak kikézbesíteni a csomagot,és emellett még drága is. A DPD utánvét esetében ha a csomag súlya 0,1-3 kg között van,akkor 1040 + 220 =1260Ft-ból megúszom,míg a posta utánvét jóval 2000ft felett van. Legutóbb feladtam egy 3 kg alatti csomagot postai utánvéttel majdnem 2500ft-ot fizettem. De csak annak az egy személynek adok fel postai utánvéttel,mert 100%-ig megbízható vevő és átveszi a csomagot. Úgy hogy,ha veszek valamit,a posta kilőve.
2017 03 13
Akkor megegyszer a gyengébb kedvéért. Ha te dpd utánvéttel kéred akkor a feladónak előre ki kell fizetnie a feladas dijat, amit bukik ha te nem veszed át. Az hogy te a szavadat adod, hogy atveszed, az nem garancia. A csalok is a szavukat adják gondolom, hogy küldik az árut. Mellesleg te vagy a vevő, de nem, egyáltalán nem kell a te igenyeidet kielegiteni. Az eladó leirja hogyan küldi, hol vehető át, neked meg vagy jó vagy nem. Ha nem veszel mástól. Itt hobbieladók vannak, zsebpénzt keresnek az eladással nem megelhetesre kell... Nekem 2 hete 40 ezret utaltak Obagre. Igaz beszéltünk telefonon és Facebook oldalon is, nem volt gond. Körül kell járni az eladót és utána vásárolni (vagy sem). Számomra valaki1980 az a kategória aki tulertekeli saját magát és azt hiszi, ha ő vásárolni akar valakitől, akkor az eladónak ki kell nyalnia a fenekét.
2017 03 14
Sokat érsz az értékeléssel meg az yx pozítivval....a sok pozitívval és nulla negatívval rendelkező eladó is meglophat,azaz elutalod neki az összeget,aztán napok v hetek múlva sem kapod meg az előre kifizetett terméket, Ez az oldal egyre szánalmasabb,már most,és ettől már csak rosszabb lesz! Miért is? A csalók nyilván megtalálták a kiskaput,látván h az adminok tesznek magasról a csalókra,néha néha letiltják egy-egy profiljukat egy csalónak....sebaj,gyárt helyette újat,s folytatja,ahol abbahagyta. Nem sokat ér már itt a sok pozitív visszajelzés.
2017 03 15
Akkor miért vagy itt?
2017 03 15
...tudjál mit kérdezni,azért ;-)
2017 03 15
haha, valaki1980 mindjárt leírja azt is, hogy amúgy hagyjuk őt békén mert neki nincs erre ideje : DD
2017 03 16
Lassan 3 éve vagyok az oldalon, 155 adás-vétel után sose volt negatív tapasztalatom, mindig odafigyeltem kivel kötök üzletet, ennyi.. Nekem van sok pozitívam, akinek 0 visszajelzése van, abban egyáltalán nem bízom meg, mert a legtöbb csaló és megbízhatatlan újraregisztráló 0 vagy néhány kamu visszajelzéssel rendelkezik. Vásárló szándékúak között rengeteg ígérgető van, akik eltűnnek, ezek biztosan nem vennék át utánvétkor sem. Vásárlás akkor jöjjön létre ha megvan a bizalom a vásárló oldaláról. Ha vásároltak tőlem előre utaltak, ha vásároltam előre utaltam kivétel nélkül. Így ennek mindkét oldalról nyoma van.
2017 03 16
> valaki1980: > Sokat érsz az értékeléssel meg az yx pozítivval....a sok pozitívval és nulla negatívval rendelkező eladó is meglophat,azaz elutalod neki az összeget,aztán napok v hetek múlva sem kapod meg az előre kifizetett terméket, Ez az oldal egyre szánalmasabb,már most,és ettől már csak rosszabb lesz! Miért is? A csalók nyilván megtalálták a kiskaput,látván h az adminok tesznek magasról a csalókra,néha néha letiltják egy-egy profiljukat egy csalónak....sebaj,gyárt helyette újat,s folytatja,ahol abbahagyta. Nem sokat ér már itt a sok pozitív visszajelzés. ÉSSZEL kell használni az oldalt,kár is tovább magyarázni :D Kb 40-50 üzletet bonyolítottam gond nélkül (sokan mások még sokkal többet is). Ha meg nem akarod azt a kicsi kockázatot vállalni,ami mindig fennáll valóban,ajánlom a BOLTOKAT. Ott nincsenek csalók :D
2017 03 17
Miből gondolod Te h egy boltban nem-e valami szélhámos csalótól vásárolsz? :) Ebbe a mai világba semmi nem lehetetlen. Csak hát ezek a hirdető oldalak annyiból jobbak h olcsóbban beszerezhetők a termékek,míg egy boltba nincs mese meg kell fizetni a vételárat,amennyibe kerül. A gardróbcserével sem lenne semmi baj,ha az adminok végre erőt vennének magukon és és véglegesen kitiltanák innen IP alapján főleg a visszatérő csalókat. Másrészt ami téged illet Emese,gondolom kedves,rugalmas eladó vagy ha ennyi üzletet lebonyolítottál már :) Csak hát nem mindenki egyforma..
2017 03 17
Persze az IP címes dolog jó lenne mindenképp,mindenki nyerne vele. Meg ha mindenki lelkiismeretesen adná meg a ruhák állapotát/méretét stb (az agyonhasznált ruhákra értem pl),emiatt is láttam már rengeteg negatívot osztottak ki. Egyszerűen nem való ez akárkinek,pár ezer forintos emberek... -.-
2017 03 21
És ahogy olvasgattam már,igen nagy előszeretettel osztogatják itt a "bosszúnegatívokat" csak mert az ember szembesíteni meri a másikat az igazsággal,ami valljuk be,nagyon gáz -.- Én mondjuk már jártam úgy hogy a vásárolt terméknek volt hibája,de többnyire "javítható hibák volt,egy kivételével,mikor is bőrhatású overált vettem,az eladó azt állította h csak egyetlen egyszer viselte kb 3-4 órán keresztül. Mikor használatba lett véve a vásárolt overál,igen hamar kiderült hogy nem egyszer volt használva,és mind a varrások,mind az alapanyag na meg kivitelezés is elégé kifogásolható volt,még szerencse hogy az eladó úgymond belátó volt és a vételár felét visszatérítette...bár először azzal fenyegetett meg h a barátja rendőr és ha nem hagyom békén,feljelent engem. Mondtam is neki lehet menni a rendőrségre marhára nem tud meghatni. Megvolt a teljes üzenetváltásunk,utalási bizonylatom,ráadásul szemtanú is volt amikor kibontottam a csomagot,és bizonyítani tudja mi és hogy történt. Ja és méret is jó volt ,se nem kicsi,se nem nagy. De persze nem mert feljelenteni,mert tudta hogy ő bűnös és nem mmondott igazat a termék állapotát illetően. Egyébként Emese az a gardróbcserével a legfőbb probléma hogy sok itt a csaló,és ahelyett h egyre kevesebb,és kevesebb csaló lenne itt,ahelyett inkább egyre több és több itt a csaló.
2017 03 21
> ruelle: > haha, valaki1980 mindjárt leírja azt is, hogy amúgy hagyjuk őt békén mert neki nincs erre ideje : DD Így utólag megválaszolva : Ugyanazért vagyok itt amiért pl. Te és a többi felhasználó is, hogy eladjak illetve vásároljak :)
2017 03 21