Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

A felhasználók számítanak /

A gardrobcsere.hu felhasználóiról /

Rugalmatlan eladók, rugalmatlan vevők

Na igen, ezt én is imádom. Én történetesen egy köpésre dolgozom onnan, ahol lakom, így nem vagyok túl rugalmas az átadásokat illetően, mivel bérletre sincs szükségem és nem akarok utazásra költeni ezer forintos tételárak mellett, mégis meg szoktam adni 1-2 plusz helyszínt, ahol x naponta azért áthaladok, de van, akinek semmi sem jó. Én bezzeg a világ s*gglukába kimásztam mindig, ha valami igazán kellett. Szerintem az menjen, aki vásárol, vagy ha nem tetszik, postáztassa.
2018 04 03
Tök igazad van. Nem egy mozgó ügynök vagyok, aki eladásokból él és a vevőért minden elven működik. Ha ezzel fogllkoznék, akkor nem negyedáron kínálnék minőséget. Lehet menni boltokba vásárolni napközben, vagy rendelni webshop-ból házhoz. Csak akkor lehet rászánni a megfelelő összeget....
2018 04 03
Én azt imádom amikor postázással akarják a terméket pedig a bemutatkozómban is fel van tűntetve hogy azt semmikép..
2018 08 25
Én azt bírom, ha 100 Forintért megbsznák a kutyát. Akkor is, ha bőven 10.000 felett vásárolnál. Kiválasztottam 4-5 terméket, megkérdem postaköltséggel együtt mennyi lesz, mennyit utaljak. Annyi a válasz, hogy x-ből lejön 10% kedvezmény, y-ból 15%, postaköltség xx forint. Jól van, kiszámolom. Visszaírok, hogy akkor x ft? (lekerekítettem az összeget kemény 150 ft-tal) Válaszként átszámolja, ragaszkodik ahhoz a 150 Ft-hoz.
2018 09 28
Én azt bírom, mikor valakivel levelezek a méretekről. Lecentizem. Jó lesz? jó lesz. Elmegyek, és már amikor megjelenik látom, hogy na bakker kicsi lesz a ruha. Megnézi nézegeti... hát ez picike lesz.... szemre látom. Oké de ha XL vagy ne akarj M-es ruhát...... és ott nem mondhatod, hogy márpedig megveszed!
2018 11 19
Üdv! Szerintem tök jó lenne bevezetni azt, hogyha egy termékre küldött üzenetre valaki nem válaszol 1 héten belül, akkor törölje ki a rendszer annak a felhasználónak az adott cuccát. Miért? Mert azt gondolom, hogy az komolytalan és mert tök idegesítő, amikor hetekig kell várni arra, hogy kiderüljön, hogy "jaaaaa hát azt már rég eladtam, csak nem töröltem le". Másik kedvencem, amikor valaki ugyan belép az oldalra naponta, de minimum 1 hétig kell könyörögni neki, hogy ugyan hagy vegyem már meg a cuccát, amit elvileg azért töltött fel erre az oldalra, mert el szeretné adni / cserélni azt. Harmadik dolog a pozitív meg negatív értékelésre vonatkozik >>> Arra is ki kellene találni valamit, ha valaki 100% asshole és egyszerűen bosszúból lehúz másokat a negatív értékelésével, mert ez alaptalanul bizalmatlanságot kelt.
2018 12 21
Nem tudom, hogy más is járt így, de roppant érdekesnek tartom, hogy olyan ír rám cserére, akinek nagybetűkkel ki van írva a bemutatkozásban, hogy NEM CSERÉLEK! :') Most komolyan, csak akkor cserél, ha ő kezdeményez, de ha én írnék rá, akkor elhajtana??? Miféle kicsavart gondolkodás ez?
2018 12 25
1 2 3 4 5