Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

gardrobcsere.hu /

Ötletek /

Helytelen címkézések "büntetése"?

Oszinten, az aluldokumentaltsag is rossz, szoval en az ellenkezojere is panaszkodnek. Sokszor keresek valamit, es mondjuk a kepen latszik a marka, de nincs odairva, vagy a meret miatt kell zavarni az eladot, mert beir 2-3 meretet is egy ruhara. Az egy forintert hirdetett ruhak is "erdekesek." A fazonokat is ritkan lehet latni leirva a termekhez, noha altalaban annak az alapjan sokkal konnyebb megtalalni, kivalasztani, megvenni. :D
2019 01 25
Iszonyatosan bosszantó. Sajnos ez az össze vissza címkézés lehetetlenné teszi, hogy egy adott termékre rakereshessek anélkül, hogy még a megjelenített találatok között is szelektalnom kelljen. Értem én, hogy miért jó ez.. ,de valóban van ennek értelme? Ha cimkezi a világ összes márkáját, de a termék gagyi, akkor ez mire jó? 🧐🤷
2019 01 28
Már én sem vásárolok itt ezen okok miatt,engem is frusztrál hogy beírom hogy Bershka és minden mást kiad csak azt nem amire rákerestem,ha én kivágtam anno a címkét akkor azt írom passz. :@ :@ :@ :@ :@ :@ :@ :@ :@ :@ :@ :@ :@ :@ :@ :@ :@
2019 02 09
Nem vásárolok itt pontosan EZ miatt! A sok helytelen címkézés elveszi mások elől az eladás lehetőségét. - A kereső azért van ,hogy keress és találj neked tetsző terméket, de szerintem roppant bosszantó, mikor konkrét Zara márkájú termékeket keresnék és 10 oldalon keresztül csak más márkájú terméket találok. Inkább akkor felmegyek a Zara oldalára vagy más oldalra, ahol lehet +500/1000 forinttal többért kell megvennem, de legalább az amit szeretnék. Ha meg a helytelen címkézőnek negatívot írnék, akkor jönne a lázadás meg a vissza negativozás, holott! Én jogosan lázadok fel ellene! Azt kéne az ilyeneknek felfognia, hogy hiába címkézi fel 525422x márkával az adott terméket, ezzel csak elhárít magától is meg a vásárlástól is és más normális eladótól is.
2019 02 13
Én is kaptam negatív értélelést a félrevezető cimkézésért! Meg kell érteni,hogy a Zara nem Bershka,ahogy a Snickers sem Mars csoki! Úgyhogy szépen átnéztem a hirdetéseimet és töröltem a félrevezető cimkéket. Szerintem simán törölni kellene azokat a hirdetéseket amiben félrevezető a cimkézés vagy reklámfotóval hirdetik az adott terméket! Ha szép,tisztességes holmit árul vki,idővel el tudja adni így is. De az oldal használata így egyelőre nehézkes.Szerettem volna én is vásárolni,sajnos nem volt türelmem mindent átnézni ,hogy találjak egy Zara overállt.:/
2019 10 01
1 2