Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

gardrobcsere.hu /

Segítség az oldalon /

Üres borítékot kapott a vevő...

Szia Mindenki! Járt már úgy valaki, hogy üres,visszaragasztgatott borítékot kapott a vevő átvételkor a termék nélkül? (Magyar Posta...) Ha igen,lehet valamit tenni? Postán maradó, ajánlott levél volt egy nem olcsó rúzzsal..... :(
2019 01 14
Szia, én úgy tudom, hogy mikor feladásra kerül a levél akkor lemérik és a feladási szelvényre kerül a súly. Így ha átvételkor jelezted, hogy üres volt a boríték akkor vissza lehet nézni a feladónál hogy Ő mikor feladta mennyi volt a súlya mert ez alapján fizette a feladási díjat is. Jelezted a postán? Remélem tudtam segíteni.
2019 01 14
> wiki77: > Szia, > én úgy tudom, hogy mikor feladásra kerül a levél akkor lemérik és a feladási szelvényre kerül a súly. Így ha átvételkor jelezted, hogy üres volt a boríték akkor vissza lehet nézni a feladónál hogy Ő mikor feladta mennyi volt a súlya mert ez alapján fizette a feladási díjat is. > Jelezted a postán? > Remélem tudtam segíteni. Szia! Én az eladó vagyok és sajnos a vevőm nem jelezte a postán, hogy üres a boríték.... 😦
2019 01 14
Bakker! A durva anyjukat! Én speciel a feladás előtt le szoktam fotózni a borítékot vagy csomagot, hogy én így adtam fel. Sajnos mindenhol lopnak, és gusztustalan nagy szemétség a csomagból kilopkodni a cuccot! És mindig megnézem, hogy ép külsejű a csomag, vagy sérült. Jött már úgy optikai egér, hogy konkrétan ki volt szakítva a bubis boríték, amiben feladták. Megnéztem, hogy megvan, és szerencsére megvolt, biztos nagyobb szajréra számított valaki... :@
2019 01 14
> lacrymosa: > Bakker! A durva anyjukat! Én speciel a feladás előtt le szoktam fotózni a borítékot vagy csomagot, hogy én így adtam fel. Sajnos mindenhol lopnak, és gusztustalan nagy szemétség a csomagból kilopkodni a cuccot! És mindig megnézem, hogy ép külsejű a csomag, vagy sérült. Jött már úgy optikai egér, hogy konkrétan ki volt szakítva a bubis boríték, amiben feladták. Megnéztem, hogy megvan, és szerencsére megvolt, biztos nagyobb szajréra számított valaki... :@ Sajnos tényleg le kell ragasztani körbe jó alaposan ezután, már ha küldök valaha is Magyar Postán keresztül bármit is ezután.... :(
2019 01 21
Hát ez nem semmi :( :( Nekem 4 ből 4! csomag meg sem érkezett... Igaz az nem Gardróbos volt csak "kínai" (Ebay) , de ott is úgy döntött valaki a Postánál , hogy nála jobb helyen lesznek a cuccok...
2019 01 22
Nem szeretnék állást foglalni, engem is kiakaszt, mikor szakadtan, sérülten kapom meg a csomagom. Nemrég kezdtem el dolgozni a postánál. Az okatatás során volt egy rész mikor a gyanús csomagokat tanultuk. Ha túlságosan körbe van ragasztva, illetve egyéb más tulajdonságokkal is rendelkezik egy csomag, gyanús csomagként kezelik. Egyszer egy elektromos fogkefe miatt jöttek le a tűzszerészek Pestről.. 😅 Persze azt sem tartom kizártnak, hogy kilopják, megsérül a csomag és kiesik.. stb. Erre annyit tudok javasolni, hogy a terméket béleljük körbe újsággal, zsepivel bármi ami kicsit is védi és nem kitapintható, mi van benne. Majd utána bubis borítékba tenni. Egy nyaklánc amúgyis sérülékeny, mindenképp bubisba kell tenni. Nem részletezem, de gépek is dolgoznak a levelekkel.. egy nyakláncnak ott lesz vége a pályafutásának. ❗️FONTOS❗️ -Ha ajánlottként adjátok fel, csak akkor jár kártérítés. -Jegyzőkönyveztetni kell AZONNAL, mikor átveszed, hogy sérült/ nincs benne. Ezután jön a kivizsgálás. Mivel ajánlott küldeményről van szó, azt aláírás ellenében veheted át. Nem dobják be a postaládába.. max az értesítőt. Ne menj el addig a posta ablakától míg nem nézted körbe, tapogattad meg a küldeményt. Ha onnan is hátrébb álsz, már beléd köthetnek, hogy te voltál. ( kis rafkós g...k ) 😂 Ugyanez a kézbesítőnél, nézd át az ő jelenlétében. Később már nem tudsz mit tenni. ❗️FONTOS❗️ Ui.: postán dolgozom, mégsem az ő szolgáltatásaikat veszem igénybe az eladásaim során.
2019 09 08