Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

A felhasználók számítanak /

A gardrobcsere.hu felhasználóiról /

Csak szerintem egyre nevettségesebb árak vannak itt?

Már pár éve mikor csatlakoztam is drágának találtam az árakat, de azóta is folyamatosan megbotránkozom, mikor nézelődök, hogy emberek mit gondolnak....:s szerintetek?
2019 01 21
Ezt én is észleltem... főleg hogy piacos gucci övek táskák, 15 20 ezrekert adjak! 😆😀 no meg a sok kamu guess táska és Michael Kors utánzatok is 25 ezrek.... arról nem is beszélve, hogy ebayos alis wishes nyakláncokat meg bizsukat megrendelnek, 500 600 ft ért, és itt eladják 1500 ért meg 2000ft ez vicc kategoria😄 a bonusz az hogy tobben tobb postadijat kernek el mint amennyi lenne .. 🤣🤷🏽‍♀️
2019 01 21
Tisztelet a kívételeknek... Vannak azért nagyon nagyon jó ,korrekt eladók is 😉😊
2019 01 21
Persze! 🤗 csak azokról beszéltem, akik ezt csinálják. > Arabellus: > Tisztelet a kívételeknek... Vannak azért nagyon nagyon jó ,korrekt eladók is 😉😊
2019 01 21
Hát igen, pláne, hogy elméletileg itt tilos üzletszerűen árusítani .... Mondjuk azok, akik a gagyi minőségű kínai utánzatot majdnem az eredeti áráért próbálják eladni, azok mindig feldobják a napomat... Én úgy vettem észre, hogy ez cseréknél még meg is szorozódik.. Nem ritka az olyan, aki a hasonló csereár kategóriájú termékeiért 3-4 sőt 5 szörös ár szorzóval akar cserélni. Eddigi kedvencem az volt, aki egy pólóért 3 felsőt kért mondván hogy az övé vadi új, belementem (jó tudom, én vagyok a hülye de gondoltam inkább legyen egy, amit hordok mint 3 amit nem), erre küldött egy festékfoltos!!, lyukas, elsárgult nyakú kb felmosórongyot, mert csak annak lett jó... Na én azóta nem cserélek. :)
2019 01 22
Én csak olyannal cserélek, akinek, 10-nél több pozitív visszajelzése van, és hasonló állapotú ruhái vannak! És mindig úgy csinálom ha ő kezdeményezi a cserét, akkor elsőnek neki kell feladnia. Azután adom én is postára . 🙂 Általában én nem az árakat nézem😄 > KacatCica: > Hát igen, pláne, hogy elméletileg itt tilos üzletszerűen árusítani .... Mondjuk azok, akik a gagyi minőségű kínai utánzatot majdnem az eredeti áráért próbálják eladni, azok mindig feldobják a napomat... > Én úgy vettem észre, hogy ez cseréknél még meg is szorozódik.. Nem ritka az olyan, aki a hasonló csereár kategóriájú termékeiért 3-4 sőt 5 szörös ár szorzóval akar cserélni. Eddigi kedvencem az volt, aki egy pólóért 3 felsőt kért mondván hogy az övé vadi új, belementem (jó tudom, én vagyok a hülye de gondoltam inkább legyen egy, amit hordok mint 3 amit nem), erre küldött egy festékfoltos!!, lyukas, elsárgult nyakú kb felmosórongyot, mert csak annak lett jó... Na én azóta nem cserélek. :)
2019 01 22
> Rebessa: > Én csak olyannal cserélek, akinek, 10-nél több pozitív visszajelzése van, és hasonló állapotú ruhái vannak! És mindig úgy csinálom ha ő kezdeményezi a cserét, akkor elsőnek neki kell feladnia. Azután adom én is postára . 🙂 Általában én nem az árakat nézem😄 > > KacatCica: > > Hát igen, pláne, hogy elméletileg itt tilos üzletszerűen árusítani .... Mondjuk azok, akik a gagyi minőségű kínai utánzatot majdnem az eredeti áráért próbálják eladni, azok mindig feldobják a napomat... > > Én úgy vettem észre, hogy ez cseréknél még meg is szorozódik.. Nem ritka az olyan, aki a hasonló csereár kategóriájú termékeiért 3-4 sőt 5 szörös ár szorzóval akar cserélni. Eddigi kedvencem az volt, aki egy pólóért 3 felsőt kért mondván hogy az övé vadi új, belementem (jó tudom, én vagyok a hülye de gondoltam inkább legyen egy, amit hordok mint 3 amit nem), erre küldött egy festékfoltos!!, lyukas, elsárgult nyakú kb felmosórongyot, mert csak annak lett jó... Na én azóta nem cserélek. :) Én is olyannal cserélek postán, akinek legalább a 10 pozitív eladói visszajelzése megvan, és elvileg annak kell előbb feladnia, aki kevesebb értékeléssel rendelkezik. De ezek a nagyon felkapott, trendi márkák ócska hamisítványai... vicc az egész, kimész az első piacra és megkapod töredék áron. :') Én alapból nem követem a divatot, meg nem a márkát nézem, úgyhogy szerencsére nem vagyok célközönség. x-) Sok a replika parfüm is, úgyhogy csak óvatosan az illatokkal is!
2019 01 22
Én sem követem a divatot, hogy minden második zoknim is gucci legyen 😀 tény, hogy vannak márkák amiből tetszik ez meg az, no de egy replika parfümért nem adok ki 15 ezret...😃😃 Jó oldal lenne ez, ha tényleg arra használnák az egyes emberek amire való. én nagyon szeretek cserélgetni, engem nem is a pénz izgat itt, hanem hogy forgassam az én általam megunt rucikat. Lehet, hogy másnak meg hasznára válik, amit én kidobnék☺️ > lacrymosa: > > Rebessa: > > Én csak olyannal cserélek, akinek, 10-nél több pozitív visszajelzése van, és hasonló állapotú ruhái vannak! És mindig úgy csinálom ha ő kezdeményezi a cserét, akkor elsőnek neki kell feladnia. Azután adom én is postára . 🙂 Általában én nem az árakat nézem😄 > > > KacatCica: > > > Hát igen, pláne, hogy elméletileg itt tilos üzletszerűen árusítani .... Mondjuk azok, akik a gagyi minőségű kínai utánzatot majdnem az eredeti áráért próbálják eladni, azok mindig feldobják a napomat... > > > Én úgy vettem észre, hogy ez cseréknél még meg is szorozódik.. Nem ritka az olyan, aki a hasonló csereár kategóriájú termékeiért 3-4 sőt 5 szörös ár szorzóval akar cserélni. Eddigi kedvencem az volt, aki egy pólóért 3 felsőt kért mondván hogy az övé vadi új, belementem (jó tudom, én vagyok a hülye de gondoltam inkább legyen egy, amit hordok mint 3 amit nem), erre küldött egy festékfoltos!!, lyukas, elsárgult nyakú kb felmosórongyot, mert csak annak lett jó... Na én azóta nem cserélek. :) > Én is olyannal cserélek postán, akinek legalább a 10 pozitív eladói visszajelzése megvan, és elvileg annak kell előbb feladnia, aki kevesebb értékeléssel rendelkezik. > De ezek a nagyon felkapott, trendi márkák ócska hamisítványai... vicc az egész, kimész az első piacra és megkapod töredék áron. :') Én alapból nem követem a divatot, meg nem a márkát nézem, úgyhogy szerencsére nem vagyok célközönség. x-) > Sok a replika parfüm is, úgyhogy csak óvatosan az illatokkal is!
2019 01 22
Aki nem szereti a magas árakat,hamisítványokat,replikákat és márkajelzéssel bíró rongynak SEM alkalmas dolgokat az nézzen be hozzám. Segítek mindenkinek megtalálni a megfelelő ruhát,cipőt és/vagy kiegészítőt.
2019 01 23
Néha nekem is felakad a szemem, főleg, ha gagyi parfüm vagy táska eredetiként van hirdetve aranyáron. Az benne a legszörnyűbb, hogy van akit ezzel be is lehet csapni..ha meg rairok, hogy ez ne haragudj,de nem eredeti, akkor mindenféle repedtsarkú vagyok 🤦
2019 01 28
De még amiket replikaként is hirdetnek, azokért is simán elkérnek tizenezreket... és van, aki megveszi, de persze az ilyen termékeknél akad a legtöbb átverés, aztán sírnak, de hát könyörgöm, 10-20-30 ezer forintot elutaltak előre egy értékelések nélküli eladónak (egy replikáért!!!!), sosem fogom megérteni:D
2019 01 28
Nálam vannak nagyon olcsón (max 1500 ft) márkás Zara,Bershka stb ruhák eladók nézzetek be :)
2019 02 06
Elkezdtem edző terembe járni és fogyni, úgy voltam vele most hogy felnézek venni egy tavaszi kabit itt, mert nem akarok 10.000ert a boltban venni hogy aztan ne vegyem fel tobbet. Osszesen 5000Ft-os limitet allitottam be, de persze a jo, mai divatu 1x hordott tavaszi kabatok az eladok szerint 9000-10.000ft korul vannak...ha kifizetem a postakoltseget dragabb mintha csak boltban vennem raadasul felprobalni sem tudom... Egyszoval egyszerubb boltban megvennem, nem ertem az embereket, ha kihozod a boltbol a ruhat mar eleve felet eri az ara...legalabbis szerintem
2019 02 13
> Rozsa19: Tavaly vásároltam H&M-ben egy műbőr kabátot teljes áron 9990 Ft-ért. Mostanában többször szembe jön velem itt ilyen kabát ugyanezen az áron, ugyanakkor jól kiemelve, hogy AZ EREDETI ÁRA 15000 Ft volt! Vicc!!! 😂
2019 04 12
Én néhány Deichmannos cipőt láttam közel annyiért, mint újonnan a webshopból (vagy amennyiért akciósan meg tudnám venni), na most akkor inkább megveszem a webshopból, mert az tuti új, és ingyen szállítanak.
2019 04 13