Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

gardrobcsere.hu /

Segítség az oldalon /

Futárszolgálat segítség

Sziasztok! A segítségeteket szeretném kérni. Sosem adtam fel még futárszolgálattal terméket (csak foxpost automatàból automatába és postán maradóként). Most az egyik vevő futárszolgálattal szeretné kérni a csomagot házhoz szállítással, ebben szeretném a segítségeteket kérni, hogy mivel érdemes küldeni (dpd, mpl, foxpost automatából-házhoz szállítással) vagy melyik a leggazdaságosabb megoldás? Nem nagy csomag kicsi dobozba belefér és nem több 2-3kilónál. Nem tudom, hogy mennyire megbízhatóak a díjkalkulátorok. Mindenkinek köszönöm a segítséget előre is!😘
2019 07 18
Szia, a dpd már elég drága lett, mert ha csak egy csomagot adsz fel, akkor plusz 600 ft ot még felszámolnak rá. Szerintem a legolcsóbb a foxpost házig, 12 × 36 × 62 cm (S) 15kg 1 299,- Ez a dpd futárral: 1380 ft+600 ft =1980 ft Magyar postával: 2kg-ig 1505 ft, 5 kg-ig 1670 ft. Remélem tudtam segíteni. Egyébként a díjakat megnézheted a www.vaterafutar.hu oldalon is. Üdv: Viki
2019 07 18
> wiki77: > Szia, > a dpd már elég drága lett, mert ha csak egy csomagot adsz fel, akkor plusz 600 ft ot még felszámolnak rá. > Szerintem a legolcsóbb a foxpost házig, > 12 × 36 × 62 cm (S) 15kg 1 299,- > Ez a dpd futárral: 1380 ft+600 ft =1980 ft > Magyar postával: > 2kg-ig 1505 ft, > 5 kg-ig 1670 ft. > Remélem tudtam segíteni. > Egyébként a díjakat megnézheted a www.vaterafutar.hu oldalon is. > Üdv: Viki Köszönöm szépen a segítséget!😊
2019 07 18
> rtblck: > Szia, > én is a foxpostra szavazok, de a csomagvarázsló oldalán, ott valamivel olcsóbb. > Ráadásul ha szeretnéd meghívlak és akkor kapsz egy kupont is. Köszönöm neked is a segítséget. Lehet, hogy élni fogok a lehetőséggel!😊
2019 07 18