Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

gardrobcsere.hu /

Segítség az oldalon /

Hogyan postáztok?

sziasztok! ha ti feladtok valamit postán miként adjátok fel csomagként vagy hogy? a válaszokat előre köszönöm! [:mosolyog]
2014 10 28
Én ajánlott levélként szoktam, így biztosan megkapja a címzett :) [:mosolyog]
2014 10 28
Ajánlott levélként szoktam feladni a ruhákat :)) Azt hiszem hogy 2 kg-ig fel lehet az összes ruhát adni levélként :)
2014 10 28
Szia! Mivel munkaügyben is lassan a fél életem a postán töltöm, azt biztosan mondhatom neked, hogy csak ajánlottam éri meg postázni. A csomag kap egy azonosító számot, amivel - ha elkeveredne, mert előfordul - utána tudsz nézni, és ha elveszne, visszakapod a feladás árát. Ha értéknyilvánítottként adod fel, akkor az egész csomag árát visszakapod, deezt csak nagy értékű ruciknál/ékszernél javasolt, és külön ára van. 2 kg-ig elmegy levélként, függetlenül attól, h dobozva, v borítékba teszed, efölött már csomag és az ára is más. Remélem tudtam segíteni...
2014 10 28
köszönöm a segítséget! [:mosolyog]
2014 10 28
Én is ajánlottként szoktam, de elsőbbésigt sose használok, és nem is ajánlom, mert az a tapasztalatom, hogy az gyakran csak lelassítja a postázást. Általában 1-2 nap alatt célba ér szimpla ajánlottként is, persze néha több idő kell :)
2014 10 28