Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

A felhasználók számítanak /

A gardrobcsere.hu felhasználóiról /

Életem legjobb csere partnere:))))

Sziasztok! 💖😘 Ezt muszály megosztanom veletek már csak azért is mert kiváncsi vagyok hogy velem van a baj vagy tényleg mostmár lassan csak ilyen eladókba,csere partnerekbe futunk (tisztelet a kivételnek)?!😉 Úgy gondolom(lehet rosszúl)nem hibáztam vagy talán mégis!? 1-et tudok hogy egyre türelmetlenebb vagyok mivel az ember eleinte képes volt 1 hétig is várni válaszra de ennyi év után és nem csak itt hanem más hírdető oldalon is ez megy már így egyre türelmetlenebb az ember...nah ez az én hibám ezt vállalom de ez sztem érthető főleg ilyen emberekkel szemben akiknek a visszajelzéseiben is ez a probléma! Nem tudom mért jó neki hogy a + visszajelzéseit negatívra cseréli?! Én nem adtam és nem is fogok nem foglalkozom vele de itt meg kellett osztanom! Megértem hogy valakinek dolga van de azért napi szinten többször fent van de sz.rik az érdeklődőkre azért az gáz. Ráadásúl azt se lehet mondani hogy én vagyok az első és velem van a baj. Tudom sokan vannak így de rohadtúl bosszant mostmár hogy még neki áll feljebb és sztem nem vagyok egyedűl. Az ilyen nem is tudom mit keres itt?!😕 Azért akit érdekel lesse meg a visszajelzéseit😉 Csúcs a csajszi!😂😂😂😂 ![](http://upload.gardrobcsere.hu/hu/images/message/d9451bba799776858a42fc7d9625d36b.jpg) ![](http://upload.gardrobcsere.hu/hu/images/message/875846707680f3b9e42955615a212660.jpg) ![](http://upload.gardrobcsere.hu/hu/images/message/4b9c62cdbe5320a54f0de786821250a6.jpg) ![](http://upload.gardrobcsere.hu/hu/images/message/91aa57f2441387140feeec51b24e90e9.jpg) ![](http://upload.gardrobcsere.hu/hu/images/message/cd7fecfe09bfa6bb6efd28e314eb7b8f.jpg) ![](http://upload.gardrobcsere.hu/hu/images/message/c08d724e7036221646b510cf5f70ac62.jpg) https://gardrobcsere.hu/letishaa-126699
2020 02 27
Szia! Azt tudom, hogy több eladó, ha nem írsz az "Ide vele" üzenetbe, úgy veszi mintha meg sem kapná. (Gondolom sok ilyet kaptak komolytalan érdeklésekkel és a rossz tapasztalatok idáig vezettek. - ezt értheti semlegesnek?!.) Te viszont utána is érdeklődtél üzenetben és az eladó bemutatkozásánál csak ennyi áll: "Cserelek is!😇" Szerintem érthető, hogy érdeklődtél. Sajnálom, hogy rosszul sült el. 😦
2020 02 27
Hát, egy ilyen kellemetlen eset megelőzhető is lenne, egyszerűen el kell olvasni az értékeléseket, és ha ott korrekt módon megfogalmazott kritika áll az eladóról, akkor inkább hanyagolni kell. Ó, hányszor, de hányszor tetszett meg valami, aztán láttam, hogy jó pár negatív is befigyelt annál, akinél megláttam, elolvastam őket, és elment a kedvem tőle, hogy valaha is üzleteljek vele. De fordítva is igaz, ha rám ír valaki, le szoktam csekkolni a profilját, pl. mert általában a 0 értékelésesek közül kerül ki a soha többé vissza sem írók többsége, így számíthatok rá, hogy úgyis el fog tűnni. Legalább akkor írna két-három soros bemutatkozást, hogy csere, köszönöm nem, nem is válaszolok az olyan jellegű üzenetekre, de pont hogy ott van a csere... Engem egyszer azért bunkózott le egy érdeklődő, mert szerette volna megvenni egyik új termékemet postával, megírtam, hogy mennyi, visszaírt, hogy az nem éri meg neki. Holott ha boltban veszi meg, drágább, és ezt meg is írtam, hogy hülye voltam matekból, de akkor vegye meg boltban, mert kiszámolva még postával együtt is bőven olcsóbb nálam, mintha besétál és megveszi... És erre írta vissza, hogy bunkó vagyok :')
2020 02 27
... Szerintem csak idő kérdése, hogy egyesek azért fognak negatívokat adni, mert mikor alkudoznak, mi eladók gondolatolvasóként nem 0 Forintot válaszolunk árnak és ajánljuk fel, hogy fizetjük a szállítást, vagy maguk visszük a nekik megfelelő időpontban a terméket az otthonukhoz... Sebaj lacrymosa :D Igazából ő matekozta jól el magát, és tudjuk ki volt az ősember szerszám. :D
2020 02 28
> OptimistaAdri: > Szia! Azt tudom, hogy több eladó, ha nem írsz az "Ide vele" üzenetbe, úgy veszi mintha meg sem kapná. (Gondolom sok ilyet kaptak komolytalan érdeklésekkel és a rossz tapasztalatok idáig vezettek. - ezt értheti semlegesnek?!.) Te viszont utána is érdeklődtél üzenetben és az eladó bemutatkozásánál csak ennyi áll: "Cserelek is!😇" > Szerintem érthető, hogy érdeklődtél. Sajnálom, hogy rosszul sült el. 😦 Szia😊 Írtam az ide vele üzenetbe,sosem kűldöm üresben. Csak így tudtam kifotózni sajnos. Alatta van.
2020 02 28
> lacrymosa: > Hát, egy ilyen kellemetlen eset megelőzhető is lenne, egyszerűen el kell olvasni az értékeléseket, és ha ott korrekt módon megfogalmazott kritika áll az eladóról, akkor inkább hanyagolni kell. Ó, hányszor, de hányszor tetszett meg valami, aztán láttam, hogy jó pár negatív is befigyelt annál, akinél megláttam, elolvastam őket, és elment a kedvem tőle, hogy valaha is üzleteljek vele. > De fordítva is igaz, ha rám ír valaki, le szoktam csekkolni a profilját, pl. mert általában a 0 értékelésesek közül kerül ki a soha többé vissza sem írók többsége, így számíthatok rá, hogy úgyis el fog tűnni. > Legalább akkor írna két-három soros bemutatkozást, hogy csere, köszönöm nem, nem is válaszolok az olyan jellegű üzenetekre, de pont hogy ott van a csere... > Engem egyszer azért bunkózott le egy érdeklődő, mert szerette volna megvenni egyik új termékemet postával, megírtam, hogy mennyi, visszaírt, hogy az nem éri meg neki. Holott ha boltban veszi meg, drágább, és ezt meg is írtam, hogy hülye voltam matekból, de akkor vegye meg boltban, mert kiszámolva még postával együtt is bőven olcsóbb nálam, mintha besétál és megveszi... És erre írta vissza, hogy bunkó vagyok :') Szia😊 Az szép. Igen vannak azok a vevők akik szinte ingyen akarnak dolgokat. Nem is tudom némelyik ember mit képzel?! Jogos amit mondasz. Sajnos én azt néztem hogy adok esélyt ennek az egésznek a több + láttán mivel nem csaló végülis hátha nekem ír...hát nem írt csak mikor már kibuktam😂😂😂 De ez mindig így van...akkor már tudnak írni mikor az ember másképp ír😕
2020 02 28
Folyt köv.:😂😂😂😂 ![](http://upload.gardrobcsere.hu/hu/images/message/11026fccb02237e8dda9cea53815875b.jpg)
2020 02 28
Tudom nem vagyok már 20 éves és nem olyan cuccaim vannak amiket ma a fiatalok hordanak de úgy gondolom hogy még így is van aki megtalálja csere vagy vásárlás által a magának valót és örömet okoz neki.😊 Van rendszeres vásárlom aki minden hónapban örömmel vesz dolgokat tőlem és ez nagyon jól esik. Ráadásúl már barátnőként tekintek rá mert rendszeresen beszélgetünk pedig nem is ismerem,itt láttam hogy keres dolgokat én ráírtam és azóta vásáról havi szinten és a kapcsolatot is tartjuk. Nah mind1 ez csak úgy eszembe jutott.
2020 02 28
Gonoszkodni akart Te is tudod, akikért jó a GardróbCsere, az például a rendes csere/vevő partnered. :) Meg akad azért más jó tapasztalat is, erről szól KacatCica témája is: www.gardrobcsere.hu/forum/t/29820/mi-a-kedvenc-pozitiv-elmenyed-vasarlokent-eladokent
2020 02 28
Igen gondolom de van hogy magamra veszem mert a mai divat más mint amit én szeretek és hordok de mondjuk ha azt veszem kit érdekel más gonosz véleménye és jogos amit mondasz. Igen a rendes csere és vevő partnerek miatt vagyok még itt:) Igen olvastama fórumot:) Volt sok jó élményem nekem is itt :)
2020 02 28
a lány aki mindent cserének hirdet, minden szuper bio és a leírásban már közli, is hogy csak eladóak jelenleg a dolgok. tonnaszámra vannak fent ruhái, arányaiban mégis kevés a visszajelzése. aztán amikor rákérdeztem, hogy akkor most cserél e vagy, mi van, flegmán átküldött egy árérzékenyen kiválogatott listát, hogy mit is akar. elnevettem magam, de uccu neki, arányosan összeszedtem egy listát felé. teljes összeomlásban közölte, hogy ez neki nem éri meg. aztán postafordultával elmagyarázta, hogy ő csak megsajnált engem és ezeket egyébként fillérekért meg tudja venni, amit én hirdetek. a lány aki, mint a motolla ír, ír, szervez, kérdés, beleszólás nélkül ő mindent kitalál. csupa mosoly, anyáskodó nagy asszony a maga 8 évnyi fiatalabbságával együttesen. majd amikor egy dolog nem tetszik neki, úgy érzi át lett verve, megszervezi a visszacserét, jelezve, hogy hát ő tök jó fej, mert így én még egyszer elcserélhetem. erre már nem tudtam mit írni. és ezek után újra ír és ír, válogat, fb-n zaklat és zaklat. mára talán már feladta. ha fel is ismeri magát itt, ne kommentálja kérem, úgyse válaszolok. a lány, aki nem képes odaadni egy usb töltőt az olcsó nadrágja mellé cserébe, egy 5000 forintos curver dobozért, amit szó nélkül bőven ár alatt cseréltem volna vele, miután átküldte az óhajsóhaj listáját. természetesen közli a végén, hogy neki az én dobozaim luxusnak számítanak. nehéz leírni, de a buta kicsinyesség példája lett a szememben.
2020 02 28
Istenem ezekre az emberekre nem is tudom mit tudnák mondani vagy mit tudnék tenni ne verjen meg az isten!!😠 Ehez nem is tudok már mit szólni őszintén szólva.😯
2020 02 28
nem kell magadra venned szerintem, az itt megjelenő mai "divat" leginkább egyszerű, sematikus tini ruhákat jelent. elszállt tiniktől. harminc alatt játszák a nagyasszonyt, kb nulla élettapasztalattal. nekem inkább röhejes a stílusuk, ahogy diktálni próbálnak, meg azt hiszik az övék a világ, a pár darab címkés basic cuccukkal. :) nekem a csere hobbi, a veszteség is belefér reális keretek közt, de én kifejezetten örülök, hogy nem csóringer huszonéves vagyok már. negyven leszek és kicsit se érzem magam vesztes, "öreg"nek. :D sőt...
2020 02 28
de ellenpéldát is hozok, rengeteg jófej, igazán kedves fiatal csajjal is cseréltem már, élmény volt velük találkozni. :) ahogy sok velem egyidőssel is. kb 20% lenne az átlag a bunkóra, itt valóban kicsit felülreprezentált ez a kihaénnem stílus. olyan 35%ra mondanám.
2020 02 28
Igen igen tudom és itt most le is írtad ami az én véleményem is a mai divattal.😬 Az utcán mikor megyek vagy egyedűl vagy párommal szét röhögjük magunk a mai divatos fiatalokon.😂😂😂😂😂😂 Egyszerűen vicc ahogy kinéznek mint a bohócok.😂😂😂 Kedvencem a térd alatti farmer fent meg a mellét tartja annyira magas derekú és a piros eper mintás zokni mindent visz a bumszli edző cipővel vagy dorkóval. :')
2020 02 28
1 2 3