Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

gardrobcsere.hu /

Segítség az oldalon /

Csaló! [email protected] gomdsgr34

kinga.. és utána pár számjegy- újra és újra. Nem unja meg.
2021 01 06
Őszintén szólva szerintem egyszerűbb feljelenteni mint az adminoknak irkálni hogy tiltsák le. Egy éve nem változott semmi. Ha nem itt, akkor máshol fogja zaklatni az embereket, azzal meg nem oldódott meg sok minden. Rengetek fiatal használja ezeket az oldalakat, akik könnyen befolyásolhatóak (engem rászedett egy éve kb, családi okok miatt például nagyon nagy szükségünk lett volna a pénzre, így el is hittem naivan hogy még nekem kell fizetni mert ez meg ez volt a probléma). Lehet idiótának hívni, az is voltam, de megtörtént. Ő volt az első "vásárlóm" itt, fogalmam nem volt hogy működik ez az egész. És nem mentem vele a rendőrségre, így szerintem már veszett ügy a visszaszerzés. Mindig írok negatív visszajelzést róla ha ír egy új profilról, és rendszeresen írnak rám emberek hogy látták mit írtam, tényleg csaló vagy merjenek neki hinni..? Így ebből kifolyólag ma én is válaszoltam neki utoljára, megírtam hogy miért volt egy utolsó gerinctelen húzás akkor kihasználni, és ha még egyszer ír, megyek feljelenteni. Nem hiszem el hogy nem lehetne valahogy megállítani.
2021 01 08
> Horváth-Anna: > Őszintén szólva szerintem egyszerűbb feljelenteni mint az adminoknak irkálni hogy tiltsák le. Egy éve nem változott semmi. Ha nem itt, akkor máshol fogja zaklatni az embereket, azzal meg nem oldódott meg sok minden. Rengetek fiatal használja ezeket az oldalakat, akik könnyen befolyásolhatóak (engem rászedett egy éve kb, családi okok miatt például nagyon nagy szükségünk lett volna a pénzre, így el is hittem naivan hogy még nekem kell fizetni mert ez meg ez volt a probléma). Lehet idiótának hívni, az is voltam, de megtörtént. Ő volt az első "vásárlóm" itt, fogalmam nem volt hogy működik ez az egész. És nem mentem vele a rendőrségre, így szerintem már veszett ügy a visszaszerzés. > Mindig írok negatív visszajelzést róla ha ír egy új profilról, és rendszeresen írnak rám emberek hogy látták mit írtam, tényleg csaló vagy merjenek neki hinni..? Így ebből kifolyólag ma én is válaszoltam neki utoljára, megírtam hogy miért volt egy utolsó gerinctelen húzás akkor kihasználni, és ha még egyszer ír, megyek feljelenteni. Nem hiszem el hogy nem lehetne valahogy megállítani. Szerintem az oldal már a végét járja, nincs mód, hogy mi felhasználók kivédjük a szélhámosokat. Én azonnal törlöm az üzenetet és továbblépek. 3év után mikor vissza léptem az oldalra engem is jópár üzenet fogadott és mivel még akkor semmit nem tudtam arról ki az illető, emailre visszaírtam. De olyan értelmezhetetlen válasz jött, hogy hagytam a fenébe. vmi gép generálja ezeket, olyan sablon szöveggel próbálkoznak. Mindenesetre nem vagyunk egyformák, mindig lesznek, akik sajnos könnyen megvezethetők és nem elég elővigyázatosak. A rendőrségen 50eft ig csak szabálysértési eljárás kezdeményezhető, szarnak az ilyen ügyekre.A paypal fizetési számla lenne a megoldás,azon.keresztül a pénzed vissza is utaltathatod ha bármi jogos reklamációd van. Januárban lesz egy új alkalmazás, gardróbom.hu. Instán már fenn van ezen a néven ott lehet követni az eseményeket egyenlőre. jó alternatívának ígérkezik.
2021 01 10
beckyluke és számok az új név
2021 01 13
https://gardrobcsere.hu/livi111-200726 Nekem ő is gyanús! Minden képen más a háttèr és azt akarja hogy előbb te küld el neki a csere cuccot!
2021 01 18
Na nekem most lett elegem! Valaki tegyen ellenük valamit légyszi!
2021 01 24
kategg843 néven ma megtalált engem is! Vigyázzatok csaló! A személyes adataitok akarja!
2021 02 14
5 perce kaptam üzenetet tőle, meg sem nyitottam, ment a levesbe.. [email protected] Azóta még 4 üzi: kk75u6554 hello jó napot, szeretnék többet megtudni a cikkről, itt van az e-mail címem [email protected] 33 másodperce
2021 03 05
]:( ]:( ]:( Jesszus nekem is írt!
2021 03 10
> Ditta42: > 5 perce kaptam üzenetet tőle, meg sem nyitottam, ment a levesbe.. [email protected] > Azóta még 4 üzi: > kk75u6554 > hello jó napot, szeretnék többet megtudni a cikkről, itt van az e-mail címem [email protected] > 33 másodperce Nekem is pont ezt írta!
2021 03 10
Kedves adminok ! Nem lehetne ezt a gomes/macova névről írogató idiótát végre letiltani, 2020-ban már sokáig és sokakkal szórakozott,most megint napi két üzenetet küld. :(
2021 03 26
http://upload.gardrobcsere.hu/hu/images/message/dc61277abd79f3d376e2450d1bdb3b66.jpg
2021 03 30
ibituba Sziasztok!Hogy én is hogy unom már ezt a szélhámost!Hetente szórakozik, ma is.Jó lenne, ha az új oldalon végre megoldanák a sorsát! kategomes98764 küldött neked egy üzenetet Folytasd a beszélgetést itt: http://gardrobcsere.hu/conversations/4374349 ![](http://upload.gardrobcsere.hu/hu/images/message/a421d662409d3c3b2f4fd6344926bf5f.jpg)
2021 03 30
Sziasztok! Már többször is írtam ide. Máskor 1-1 üzenetet írt- vagy max 5-6ot. Ma 16 db-ot sikerült. Beragadt vmi gombja ::D :P valamelyik kg -és ről megint.
2021 03 30
Nekem is írt 2* is
2021 04 03
1 2 ... 4 5 6 7