Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

gardrobcsere.hu /

Segítség az oldalon /

Csaló! [email protected] gomdsgr34

Bár már egy másik bejegyzéshez is írtam de ide is idebiggyesztem, hátha hasznos: MINDEN olyan felhasználó, aki arra kér tört magyarsággal, hogy az oldal helyett e-mailben levelezzetek egy termékről ugyanaz a külföldi SPAMMER / CSALÓ / ADATHALÁSZ. NE válaszoljatok neki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mindig új felhasználót csinál (gyakran változik a neve), de a lényeg minden esetben ugyanaz (erről ismerhető fel): - nem tud rendesen magyarul - arra kér e-mailban kommunikáljatok - sok termékre írja ugyanazt a spam üzenetet - euróban ír / kér árakat és ha már sikerült belefutni: - emailban arra kér, hogy még te! utalj át pénzt neki mert ő többet küldött el, kell a postázáshoz stb (még hamisított számlakivonatot is mutogat). Ez természetesen nem igaz, nem küld semmiféle pénzt, csak tőled akar kicsalni x összeget. Ha esetleg már írtatok is neki, többet ne válaszoljatok a leveleire.
2020 09 20
Folyamatosan ír, de igazából ő mit akar?
2020 09 22
> Ttevi76: > Folyamatosan ír, de igazából ő mit akar? Pénzt kicsalni az emberekből. Ha valaki e-mailban ír neki, azt mindenféle hamis bizonyítékokkal arra akarja rávenni, hogy utaljon neki x összeget ilyen olyan indokokkal (pl: "túl sokat küldött véletlenül és küldj vissza belőle", vagy "csak akkor oldja fel a bank az általa utalt összeget ha te is átutalsz neki x eurót".... változatosak az indokai de a lényeg ugyanaz: pénzt akar kicsalni ).Azt nem tudom, hogy pusztán az utalási adatokkal tud -e valamire menni.. mindenesetre jobb nem kipróbálni...
2020 09 22
Sziasztok engem egy Kinga Tóth nevű valaki zaklat! Email címet ír hogy ott beszéljünk. Ide vele jeligével De mar unom. Gondolom egy szelhamos ő is Tud valaki róla valamit?
2020 10 04
> FarkasR: > Sziasztok engem egy Kinga Tóth nevű valaki zaklat! > Email címet ír hogy ott beszéljünk. Ide vele jeligével > De mar unom. Gondolom egy szelhamos ő is > Tud valaki róla valamit? Szerintem ő ugyanaz a spammer lesz, akit már feljebb is írtam. Sajnos nagyon idegesítő, de nem tudsz vele mit kezdeni. Esetleg ha az adminnak jelented kitiltja, de ez is csak átmeneti megoldás, mert azonnal regisztrál más néven :( A legtöbb amit tenni tudsz, hogy nem válaszolsz neki. Előbb utóbb csak megunja
2020 10 04
[email protected] -nekem is írt
2020 10 20
Nem lehetne vele kezdeni valamit, kedves adminok? Iszonyú fárasztó mindennap a levélszeméttel küzdeni.... :(
2020 10 21
MIndennap ugyanaz- 1 év altt semmi nem változott. Hetente újabb regisztráció, és újabb próbálkozások. Van, hogy csak törlöm- de most megint egyszerre 8 jött. Ilyenkor visszaírok- h hagyjon. Nem mintha számítana- de- nem szokott utána próbákozni. aztán 2 hét múlva újabb levél jön. Tóth- ez az újabb.
2020 11 07
Kacatcicának -köszi a bejegyzést- folyamt újra kéne írni a bejgyzését! H mindenki tudja- aki így jár. Én is - itt tudtam meg- adatokat nem küldtem neki- de már levelezésben voltunk. Azóta is rendszeres.
2020 11 07
És nem adja fel, felbukkan újra és újra, mit lehet ezen élvezni, rejtély....Új név: kotjulia13 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! kotjulija13 Szeretném megvenni [email protected] Ollyly mail please please with the price in euro
2020 11 11
Nálam is felbukkant ![](http://upload.gardrobcsere.hu/hu/images/message/c490402da7bb01eaf42eb902cddfb00f.jpg)
2020 11 12
Engem is megtalált a '[email protected]' e-mail címmel. Itt az oldalon 'TOTH88021' néven vette fel a kapcsolatot velem. Az adminoknak javaslom a tiltását!
2020 11 20
Engem is megtalalt, persze hülye voltam hogy írtam neki. Már fenyegetőzik... [email protected]
2020 11 26
Kotjulija es 2 vagy 3 szam. Detto ugyanaz. 876 v nalam.
2020 11 29
Ma nekem is írt “Kotjulija”. Válaszoltam neki e-mailben, de semmilyen adatot nem adtam meg amit kért. Egyből gyanús volt a levél, amit írt. Remelem önmagában az e-mail címmel nem tud visszaélni (?).
2020 12 06
1 2 3 4 5 6 7