Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

gardrobcsere.hu /

Segítség az oldalon /

Vigyázz! Adathalász

Utóbbi időben legalább 100 vásárlási szándékkal keresett meg egy külföldi illetô. A mai nap illetéktelen behatolás történt a Google fiokomba. Nagyon figyeljetek , mert a visszatérő adathalász dolgozik. Google értesítést kaptam mai nap. Üdvözlettel, Merci
2020 05 02
Ez a [email protected] címről írogató valaki? Nekem már 3 különböző felhasználónévvel írt h meg szeretné venni a termékeim. Először még belementem a levelezésbe, de rájöttem hogy csaló! Kedves adminok! Nem lehet az ilyen felhasználót tiltani, törölni?!
2020 05 07
> meli30: > Ez a [email protected] címről írogató valaki? Nekem már 3 különböző felhasználónévvel írt h meg szeretné venni a termékeim. Először még belementem a levelezésbe, de rájöttem hogy csaló! > Kedves adminok! Nem lehet az ilyen felhasználót tiltani, törölni?! Én is kaptam tőle üzenetet, de olyan furcsa volt, mert valami olyasmit kérdezett, hogy mi az euró árfolyama cikkben. Én meg hülye fejjel néztem a monitorra, hogy mi van? És mikor megláttam a kategomes nevet, rögtön töröltem is Jó lenne letiltani, de a Gardróbcsere szerkesztői valamiért nagyon nem érnek rá, mert pl. a feltöltött képeket nem lehet felnagyítani. Előfordul, hogy (talán) 1 hónap után eltűnik a termék képe és újra fel kell tölteni
2020 05 07
kategomes csaló! nigériai pénzben fizetne cseh köztársasági címről,nem utalt semmit fenyegetőzik... töröljétek az oldalról,mielőbb,ha lehet,nekem is két címről írogatott
2020 05 07
> meli30: > Ez a [email protected] címről írogató valaki? Nekem már 3 különböző felhasználónévvel írt h meg szeretné venni a termékeim. Először még belementem a levelezésbe, de rájöttem hogy csaló! > Kedves adminok! Nem lehet az ilyen felhasználót tiltani, törölni?! Ugyanez dettó!!! Bankon keresztül fenyegetőzik! A szemét miatt töröltem a bankkártyámat!
2020 05 10
Korábban, és ma is írt nekem, csak ma 3 felhasználónévről... Kezd idegesítő lenni, nem lehetne IP cím alapján tiltani? Mert amint tiltják az egyik fiókját, csinál máskat...
2020 05 10
Kedves ADminok! Javaslom km olyan venni azoknak a felhasználóknak az eltávolítását és törlését, akik adathalászatra használják az oldalt, kb. a tizedik ilyen levelet kapom go57578 nevű felhasználótól én is...
2020 05 11
Igen, nekem is hasonló tapasztalataim vannak kategomes-sel. Köszönöm az eddigi véleményezőknek.
2020 05 14
categomes1011 újra írt már egyszer próbált lehúzni kb. 1 éve.Kedves adminok nem lehetne letiltani végre?
2020 12 17
napok óta toth8809 néven próbálkozik egy adathalász csaló nálam, már írtam a help-nek de aktív továbbra is.
2020 12 29
Nekem ő írogat folyamatosan, hetek óta, ugyan ez a szöveg mindig, minden meghirdetett termékre. Gondolom hasonló kategória, mint a gomez és társai. ![](http://upload.gardrobcsere.hu/hu/images/message/8695c8e05fa91bfe4c1d0855507dd0fe.jpg)
2021 07 01