Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

gardrobcsere.hu /

Segítség az oldalon /

FOXPOST 200 FT-OS KUPONKÓD!!!

A fox posta ára mennyi most?
2020 10 06
![](http://upload.gardrobcsere.hu/hu/images/message/a6d1e0e9f2492d8332e0af65e69e07e7.jpg) Sajnos ismét emelkedtek az árak, aki csak teheti, használja fel ezt a kódot. Többen írták, hogy 1x engedi a rendszer, majd ha hozzájutok még másik kódhoz, örömmel megosztom veletek! :")
2020 10 06
Köszönöm
2020 10 06
Köszi szépen :)
2020 10 07
A foxpost autómatába csak dobozba lehet feladni a csomagot? Köszönöm ha valaki tud segíteni.
2020 10 09
> Anita0016: > A foxpost autómatába csak dobozba lehet feladni a csomagot? > Köszönöm ha valaki tud segíteni. Tegnap épp csomagot vettem át, amit történetesen egy vastag szatyorba csomagoltak, jól leragasztották, és azon volt a címirat. És pont előttem pakolt be egy foxos csávó az automatába, kartondoboztól kezdve borítékon át minden volt ott, szó szerint mindenféle csomagolást! x-)
2020 10 09
Az jó köszönöm a választ.
2020 10 09
> Anita0016: > A foxpost autómatába csak dobozba lehet feladni a csomagot? > Köszönöm ha valaki tud segíteni. Én pont a múltkor láttam az egyik Facebook csoportban, hogy valaki egy pufi téli kabátot úgy ahogy van ( csomagolás nélkül ) gyömöszölt be az automatába. A Fox meg mintha mi sem történt volna, a kabátra ragasztotta a futáros matricáját és kivitte fütyörészve a célautomatába , ahol persze a vásárló szegény meg megdöbbenve látta, hogy koszosan , pucéran érkezett meg a kabát és még egy levakarhatatlan matricanyom is van rajta........... :') :') :') Szóval a csomagolás mindegy, csak legyen. :D
2020 10 11
> KacatCica: > > Anita0016: > > A foxpost autómatába csak dobozba lehet feladni a csomagot? > > Köszönöm ha valaki tud segíteni. > Én pont a múltkor láttam az egyik Facebook csoportban, hogy valaki egy pufi téli kabátot úgy ahogy van ( csomagolás nélkül ) gyömöszölt be az automatába. A Fox meg mintha mi sem történt volna, a kabátra ragasztotta a futáros matricáját és kivitte fütyörészve a célautomatába , ahol persze a vásárló szegény meg megdöbbenve látta, hogy koszosan , pucéran érkezett meg a kabát és még egy levakarhatatlan matricanyom is van rajta........... > :') :') :') > Szóval a csomagolás mindegy, csak legyen. :D Nekem egy könyv érkezett csomagolatlanul, a könyv hátulján volt a címke ,:( Mekkora paraszt már az, aki legalább egy sima nejlonzacsiba se tudja betenni a cuccot!
2020 10 11
Jesszus :o . Soha semmit nem mernék csomagolás nélkül feladni... Milyen az már? Nagyon gáz! Arról nem is beszélve hogy vásárlónak mekkora meglepetés... Arra is odaszoktam figyelni hogy még véletlenül se tudjon szállítás közben kiszakadni... Egyszer kaptam úgy meg csomagot, azóta még jobban figyelek. Na mindegy, kinek mi fér el az arcán ,:)
2020 10 11
Amiket még elvileg elfogad: RETKOZ200, SZEP200, SZAZHALOM200, PAGONY200 Foxpost.hu oldalon használom, nem a vaterafutáron, ott úgy látom nincs hova beírni a kódot.
2020 10 11
A Cherrisk Go alkalmazásban be lehet váltani a megszerzett pontokat (cserkókat) 200 Ft-os Foxpost kuponra. 199 pontért lehet 1 kupont kapni, és egy időszakban maximum 3 db-ot lehet beváltani. Ez egy olyan alkalmazás, amely pontokat ad sétáért, biciklizésért, mobilmentes vezetésért. 5 perc után 1 pontot ír jóvá, és a pontokat jótékonysági célokra és más egyébre is be lehet váltani, szóval érdemes letölteni az alkalmazást. Ha megadod ezt a kódot, mindketten 25 cserkót kapunk: tojqks (ez az én meghívási kódom) Utána továbbadhatod a saját kódodat másoknak, hogy kapjatok +25 cserkót.
2020 10 12
A SZEP200as kupon Október végéig érvényes, most használtam fel és ezt írta a rendszer.
2020 10 16
Szuper, nekem is működött ma (2020.10.29.) Nagyon köszi!! Cherrisk Go-nis lehet szerezni sétával/biciklizéssel/teló nélkül vezetéssel! Itt a meghívó kódom: icsunh ezzel azonnal 25pontot kapsz a belépési "cserkókon" kívül. Én is az oldalon tájékozódtam, hogy van ilyen. :)
2020 10 29
Ismét vannak akciós automaták. (Persze a többség maradt listaáras.) Azok 899Ft-osak, és elvileg elfogadja a kupont rá, tehát 699Ft lesz. (Nem biztos, hogy minden kupon jó, és nem tudom, hogy hányszor, ezt figyelni kell!)
2020 11 02