Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

Más /

Beszélgetések /

Boldog Karácsonyt!

Kedves Barátaim! Kívánom nektek egy csodálatos békés, áldott, vírusmentes Karácsonyi ünnepeket, valamint új esztendőt egyaránt! Tudom, hogy az idei év nagyon megakasztott bennünket, de jövőre, mikor elmegy a vírus, már óvatosabbak leszünk, viszont mát tudunk együtt találkozni. Most az a fontos, hogy vigyázzunk egymásra, valamint evvel a verssel szeretném nektek egy e-mailes ajándékot küldeni! Eljött már a karácsony, ahogy eddig soha, Nem gondoltuk, így is itt van, Annak ellenére, az asztalon a káposzta, S a meghitt ünnep minket, a szeretetre vall. Nem találkozunk, mégis itt vagyunk, Itt vagyunk távlatokban, De ne aggódjunk, együtt leszünk még, Ne kockáztassunk, most nagy a tét. Dolgozunk, tanulunk, éljük az életet, Megteremtjük a gyerekeinknek ezt is, A karácsony, nyugvást hozott, Addig én megírom ezt a verset is. Nem lesz karácsony család nélkül, Tudom milyen nehéz, ez őnélkülük, De addig, míg megírom ezt kútfőből, Addig evvel együtt Boldog Karácsonyt kívánok önzetlenül! Vírusmentes Ünnepeket!
2020 12 26