Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

Más /

Beszélgetések /

Mennyire aktív az oldal? Mennyire tudsz eladni?

Nekem nagyon pang, pedig szerintem nem ezer éves cuccokat árulok, instagrammon most sokkal jobban megy. Meg se nézik nagyon a hirdetéseimet, pedig pár hónapja első nap csomó megtekintés meg kedvelés volt rajtuk. Mondjuk megértem, én is kevesebbet nézelődők/vásárolok mostanában itt. :/
2021 06 09
vásárolni se tudok már ez a tré😂😂 vagy 0 válasz vagy sose jó sehol az átvétel vagy időbe vagy helyen
2021 06 10
Szinte semmi, 1-2 érdeklődő néha napján, majd válaszok több hetente :(
2021 06 11
Szerintem meg rettentő elavult az oldal ez a probléma unalmas, hosszadalmas feltoltes, nagyon alap...nekem akad vásárlóm azért, de nekem 700hirdetesem van,régen nagyon dübörgott, most csak pirickázik..
2021 06 12
> Arabella11: > vásárolni se tudok már ez a tré😂😂 vagy 0 válasz vagy sose jó sehol az átvétel vagy időbe vagy helyen Na ez mekkora már 🤣🤣🤣🤣🤣
2021 06 12
> Emmaclothes: > Nekem nagyon jól megy szerencsére. Már alig van eladó cuccom :") Same, de szerencsére mindig jön utánpótlás gyerekruhák terén a sógornőmtől. Amúgy pár hónapja nekem is meglehetősen pörög...
2021 06 12
Volt egy időszak amikor folyamatosan vásároltak de az elmúlt egy hónapban eléggé pangás van sajnos, pedig az összes ruhám szinte új amiket felrakok!
2021 06 26
Sziasztok.Szerintem az is gond lehet,hogy sokszor nem is lehet belépni az oldalra.Nekem van,hogy 4-5 próbálkozás után tudok csak.🤔 Vagy ez csak nálam van így?A vásárlók nálam is eltűntek.
2021 10 24
1 2