Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

A felhasználók számítanak /

Beszélgetések az oldal használatáról /

Csökkenő eladások

Sziasztok! Ti mennyire tudtok eladni mostanában ? Én úgy látom , hogy csökkentek az eladások elsősorban szerintem a vinted miatt
2023 04 07
Szia, ezt hol látod? Vagy csak a saját eladásaid csökkentek?
2023 04 07
> Emmaclothes: > Szia, > ezt hol látod? Vagy csak a saját eladásaid csökkentek? A saját eladásaimra gondoltam! :)
2023 04 08
> Emmaclothes: > Szia, > ezt hol látod? Vagy csak a saját eladásaid csökkentek? Sajnos nálam is, exponenciálisan
2023 04 12
Alig akad 1-2
2023 04 12
Nálam is ugyan ez.Itt csak a kamu profilokról jön egyszerre 5-6 üzi ... Regisztráltam Vintidre,de ott is "csend" van. Nem tudom mit csináljak a rengeteg ruhámmal!😳
2023 04 12
> Timi82: > Nálam is ugyan ez.Itt csak a kamu profilokról jön egyszerre 5-6 üzi ... > Regisztráltam Vintidre,de ott is "csend" van. > Nem tudom mit csináljak a rengeteg ruhámmal!😳 nekem facebook marketplace működik már egy-két éve a legjobban.
2023 04 13
> Timi82: > Nálam is ugyan ez.Itt csak a kamu profilokról jön egyszerre 5-6 üzi ... > Regisztráltam Vintidre,de ott is "csend" van. > Nem tudom mit csináljak a rengeteg ruhámmal!😳 szia! igen nálam is főleg amikor felteszek új dolgokat! Nem tudom miért nem írnak új ruhákat nagyon olcsón adok.
2023 04 13
Szerintem a Vinted megjelenése is közbe játszik.
2023 04 18
> larubin: > > Timi82: > > Nálam is ugyan ez.Itt csak a kamu profilokról jön egyszerre 5-6 üzi ... > > Regisztráltam Vintidre,de ott is "csend" van. > > Nem tudom mit csináljak a rengeteg ruhámmal!😳 > nekem facebook marketplace működik már egy-két éve a legjobban. A Marketplace-en van valami trükköd, amivel eléred a potenciális vásárlókat, vagy Te is csak úgy fellövöd a nagy tömegbe, és valahogy megtalálnak? Régi telefont meg laptopot pillanatok alatt eladtam ott, de ruhákra az égvilágon senki nem jelentkezik. :/
2023 04 19
Udv! Nalam evek ota semmi. ;D amugy nekem a vinted nem jott be, vettem ott 1 konyvet ugy, hogy kikerultuk a rendszert, aztan toroltem is az alkalmazast.
2023 04 20
> ebogibogi: > Szerintem a Vinted megjelenése is közbe játszik. szerintem is de én nem szeretem a vintedet
2023 04 21
> Trikcee: > Udv! Nalam evek ota semmi. ;D amugy nekem a vinted nem jott be, vettem ott 1 konyvet ugy, hogy kikerultuk a rendszert, aztan toroltem is az alkalmazast. én is ugyanúgy vagyok vele mint te utálom ahogy ott kell fizetni . A gardrobcsere sokkal jobb ebből a szempontból. Én meg egy nadrágot adtam el ott szintén kikerülvén a rendszert! :)
2023 04 21
Facebook marketplacen is jönnek ezek az idegesítő spam csaló vásárlók... Nektek is???
2023 04 26
![](http://upload.gardrobcsere.hu/hu/images/message/31a569eb7e4816a3aaf82f8853734712.jpg) Szerintem ez elég magyarázat arra, hogy miert nincs kedve idejönni az embernek... ezúton is elnézést akinek nem valaszoltam. 🙈 Nem hiszem el, uigy ezekeg nem lehet valahogy kiszűrni. 2 lepcsös belépéssel vagy valamivel 😡 Még hajlandó... 😅
2023 04 28
1 2