Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

gardrobcsere.hu /

Segítség az oldalon /

Gardrobcsere feketelista

Újabb vagy régi csaló tolvaj új néven!!!!: Zsapka Nikoletta, Budapest, Hegedűs Gyula utca 5 3/5 1136 A story: ( kimasoltam amit a profiljához írtam..: Azt hiszem itt az ideje a negatívnak, és még nagyon sokáig vártam! Hétfőn ráírtam egy táska miatt cserére! Beleegyezett! Kedden délelőtt feladtam neki a csomagot amiben a cseretermékek voltak! Egy Catwalk tűsarkú és egy terranova farmer! Vártam hogy írjon és megérkezzen az általa feladott csomag feladóvevényéről a kép.. Semmi.. Ráírtam hogyha nem küldi meg ( ez már szerda) akkor visszahívom a csomagot.. Erre reagált nekem még ő felháborodva hogy én mit képzelek ő nem tud egész nap ezzel foglalkozni ha hazáért küldi... Azóta többször írtam neki, semmit nem reagál, egyszer írt még annyit hogy " küldöm ".. Aha.. Persze... ja és azóta mindjárt leszedte a táska képét az oldalról! Én egy csalóra gyanakszom aki már több profillal is fent járt, gondolom többeket megkárosított már rajtam kívül is! Szaporodnak az olyanok akik begyűjtenek 4-5 pozitív visszajelzest kis értékekkel majd nagyobb értékkel utána behúzzák azt akik bizalmat szavaznak neki! Vigyázzatok vele! Erre a névre és címre küldtem: Zsapka Nikoletta, Budapest, Hegedűs Gyula utca 5, 3/5 1136¡ Senkinek nem ajánlom, ez egy csaló tolvaj! Ha valaki még van akit megkárosított, jelezzen nekem, én is feljelentem a rendőrségen!Neked pedig annyit üzenek hogy ez a 2 ruha legyen a legnagyobb örömöd az életben! Többet nagyobb ne érjen! ( beszélgetésről a képeket az erre adott topikba fel fogom rakni! És őt a feketelistán kiirni!) Senki ne adjon fel neki semmit, és ne utaljatok, ne csereljetek!!
2016 07 15
> sndrazlnc: > Nekem is... azóta se küldte a feladásról a bizonylatot... látom h feljárkál, de a levelekre már abszolút nem reagál... hát legyen boldog a cuccainkkal, vannak ilyen kis csórok akiknek más lehúzása okoz örömet, mert saját maga nem teheti meg, hogy megvegye a holmikat, hát egészségére! Én is majdnem bedőltem neki erre most egy másik csaló vert át... Lentebb megirtam... ]:(
2016 07 15
> Orsibaba18: > Újabb vagy régi csaló tolvaj új néven!!!!: Zsapka Nikoletta, Budapest, Hegedűs Gyula utca 5 3/5 1136 > A story: ( kimasoltam amit a profiljához írtam..: > Azt hiszem itt az ideje a negatívnak, és még nagyon sokáig vártam! Hétfőn ráírtam egy táska miatt cserére! Beleegyezett! Kedden délelőtt feladtam neki a csomagot amiben a cseretermékek voltak! Egy Catwalk tűsarkú és egy terranova farmer! Vártam hogy írjon és megérkezzen az általa feladott csomag feladóvevényéről a kép.. Semmi.. Ráírtam hogyha nem küldi meg ( ez már szerda) akkor visszahívom a csomagot.. Erre reagált nekem még ő felháborodva hogy én mit képzelek ő nem tud egész nap ezzel foglalkozni ha hazáért küldi... Azóta többször írtam neki, semmit nem reagál, egyszer írt még annyit hogy " küldöm ".. Aha.. Persze... ja és azóta mindjárt leszedte a táska képét az oldalról! Én egy csalóra gyanakszom aki már több profillal is fent járt, gondolom többeket megkárosított már rajtam kívül is! Szaporodnak az olyanok akik begyűjtenek 4-5 pozitív visszajelzest kis értékekkel majd nagyobb értékkel utána behúzzák azt akik bizalmat szavaznak neki! Vigyázzatok vele! Erre a névre és címre küldtem: Zsapka Nikoletta, Budapest, Hegedűs Gyula utca 5, 3/5 1136¡ Senkinek nem ajánlom, ez egy csaló tolvaj! Ha valaki még van akit megkárosított, jelezzen nekem, én is feljelentem a rendőrségen!Neked pedig annyit üzenek hogy ez a 2 ruha legyen a legnagyobb örömöd az életben! Többet nagyobb ne érjen! ( beszélgetésről a képeket az erre adott topikba fel fogom rakni! És őt a feketelistán kiirni!) Senki ne adjon fel neki semmit, és ne utaljatok, ne csereljetek!! Z.Nikita 12 néven van fent.. És gondolom több másikon is.....
2016 07 15
LindaMucsi felhasználó. Koszos és büdös (!) cuccokat kaptam a csere során, próbáltam megbeszélni vele de persze mindent letagadott és ugyanúgy állította hogy az ő ruhái márpedig újak voltak...elvileg mostmár nincs meg ez a felhasználója de másik felhasználóval még próbálkozhat... Postai úton legalábbis senkinek sem ajánlom. Niolettabujdosó felhasználó. Nem valós termékeket hirdet. Ezt a felhasználóját már törölték, de nemrég egy másikkal valakit ugyanúgy átvágott.
2016 07 27
Segítsetek ha tudtok, verdesnezsuzsa engem ő vert át, hazug, csaló! Nem tudja valaki a címét, fontos lenne! Tudomásom szerint már több embert átvert.
2016 07 27
Rókiica névvel Dunaegyházáról o bag táskát árult 4500 ft-ért plusz postaköltség. Elutaltam neki 10.000,-Ft ot, de se a csomagot se a pénzt nem küldte vissza. Ha van még valaki akit átvert legyen kedves jelezni, mert a mai napon megteszem ellene rendőrségen a feljelentést!
2016 07 29
Tóth Gréta Dunaegyháza (Rókiica felhasználónév)
2016 07 31
> sndrazlnc: > KlaraM! (Aki egyébként egy Horváth Nóra nevezetű lány, Szombathelyről) Egy eredeti Michael Kors napszemüveget hirdettem, amit annó 50 ezer ftért vettem. Rámírt, hogy van egy MK táskája érdekel-e a csere. Érdekelt. Küldött képeket is, nagyon szép állapotú terméket mutatott. Végig tök intelligensen és kulturáltan írogatott, örültem, hogy végre egy korrekt eladó, megegyeztünk, hogy a mai nap feladjuk a csomagot. Mivel láttam, hogy feketelistán szerepel, megírtam neki, hogy eléggé aggódom, és kértem tőle képeket a becsomagolt táskáról, hogy valóban feladni készül. El isküldte, én is küldtem képeket neki a borítékolt szemüvegről. Megírta, hogy viszi a csomagot a postára... Megegyeztünk, hogyha feladtuk a csomagot fotózzuk a feladást igazoló bizonylatot, és átküldjük egymásnak. Én ezt meg is tettem, ő nem, pedig folyamatosan a gardróbcsere oldalon lóg, és már a leveleimre sem válaszol! Eddig minden levélre azonnal reagált, a feladásom óta kb. a negyediket írtam neki, és semmi reakció... Ne vegyetek tőle semmit és ne cseréljetek vele!!! Peres eljárást kezdeményezek ellene, ha a gatyám rámegy a perköltségre akkor is! De jó, hogy unalomból olvasgattam.. most akartam cserét kérni. ://
2016 08 04
Puskás Nóra inkorrekt "vásárló". Lefoglalt nálam egy szandált, több mint egy hetet vártam rá, aztán mikor rákérdeztem hogy meggondolta-e magát, akkor szépen letiltott. Ezt egyszerűbben is meg lehetett volna oldani, azzal, hogy rámír, hogy mégsem érdekli a szandi, és nem foglalja tovább.
2016 08 11
> Baba711: > Akkor jelezzük az adminnak, ő látja a beszélgetést, be lehet neki mutatni/scannelni az utalási bizonylatot/feladóvevényt, és akkor törli a bosszúvágyó felhasználót és a hozzászólását is. Remélem ennyi elvárható :) > Amúgy más fórumokon az OLX-es és egyéb csalók neve és számlaszáma is gyűlik, és még senki nem próbálta a szenvedő alanyt bemocskolni. Utánanéztem, valaki netes csalás miatt börtönt is kapott, szóval ez nem játék Sziiiia! Bocsi h irok de meg uj vagyok mondhatni... Látom hogyha valakit átcsesznek vagy bármi akkor van egy admin akinek jelenteni kell es o ki törli a gardrobcseréről? Ki lenne az admin?? Hogy találnám meg őt? Előre is köszi a választ! Üdv Nicky
2016 08 22
Sziasztok! A Verdes Zsuzsahoz tartozó szla szám már több hirdetési oldalon is visszaköszönt! Nos,valóban nem sokat foglalkozik a rendőrseg néhány ezer ft-tal,-"csak" szabálysértés.De 50.000 ft és e feletti összeg esetében bűncselekményről,ezen belül is halmazati csalásról beszélünk,amiért komolyan bevarrható a csaló! Viszont mivel a NAV és a rendőrség is figyel a hirdető oldalakra-épp a csalók miatt-így az is pórul járhat akinek nem fizetnek vagy nem kap árut! Tehát vagy csendben eltűröd,ha átvágtak kis összegnél vagy megpróbálod tőle valamilyen módon visszakövetelni-ami ugye nem kecsegtet sajnos nagy reményekkel. Minden esetben fotózzátok az utalás-feladás-eladás-kézbesítésről szóló bizonylatot,hogy biztosan meglegyen! Figyeljetek nagyon oda!
2016 08 27
Olvastam a téma elején egy annus nevű lányról,aki sokakat átvert.Most már FitPrincess néven fut,de a ruhák és a címe ugyanazok. 1 hete várom tőle a csomagot,de nem kaptam még semmit... én 3 dolgot is küldtem neki,abból 1 ajándék. Megtaláltam facebookon is,Tóth Anna Valentina néven. írtam neki,de nem válaszol. Ha nem jól sül el a dolog,akkor sajnos azt kell,hogy mondjam,nem ajánlom a cserét vele. Pedig végig nagyon kedves volt, örültem is neki
2016 08 31
CSALÓ!!! ErikaNagy555 másik profilja AndikaaStupek Szeged .... A két profilt ugyanaz az ember hozta létre, igazi neve Sétáló Virág! Erre a számra utaltatja a pénzt: 11773353-01275919 ... A pénzt elutaltatta velem, majd a terméket fel sem adta postán, mert, hogy én túl gyorsan utaltam, és rossz számlaszámot adott meg, neki nem jött pénz, és ezért nem küld semmit. Állítása szerint. Bankba meg lett kérdezve, a pénz megérkezett a számlára. Írtam neki, hogy kérem vissza pénzem, azóta el sem lehet írni. Vigyázzatok vele, senki ne vegyen tőle semmit!!!
2016 09 03
Mindenkinek! A net eleg veszelyes uzem! A csalok epp az ezzel adodo konnyedseget es figyelmetlenseget kihasznalva operalnak! Nagyon figyeljetek oda arra, hogy lehetoleg mindenrol keszuljon masolat- legyen az beszelgetes, papir! Nem utolsosorban pedig: szamomra nem sokat jelent, hogy kinek milyen az ertekelese, mert mem tudni, hanyfele baratnovel/ ismerossel hozta azt letre! Legyetek nagyon korultekintoek!
2016 09 03
> KiraCzinderi: > CSALÓ!!! > ErikaNagy555 > másik profilja > AndikaaStupek > Szeged > .... > A két profilt ugyanaz az ember hozta létre, igazi neve Sétáló Virág! > Erre a számra utaltatja a pénzt: 11773353-01275919 > ... > A pénzt elutaltatta velem, majd a terméket fel sem adta postán, mert, hogy én túl gyorsan utaltam, és rossz számlaszámot adott meg, neki nem jött pénz, és ezért nem küld semmit. > Állítása szerint. > Bankba meg lett kérdezve, a pénz megérkezett a számlára. Írtam neki, hogy kérem vissza pénzem, azóta el sem lehet írni. > Vigyázzatok vele, senki ne vegyen tőle semmit!!! Szia. Mennyit utaltál annak a szemét csalónak?
2016 09 04
1 2 ... 9 10 11 12 13 14 15 ... 35