Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

gardrobcsere.hu /

Segítség az oldalon /

Gardrobcsere feketelista

> Teci96: > Én a facebookon jártam pórul egy lánnyal a bolkórosok csoportban.Utaltam neki 5300 ft-ot és jól átvert.Amikor az adminnak ezt jeleztem,kérte tőle az igazolást,hogy bizonyítsa a feladást vagy a pénzem visszautalását.Persze nem tudta igazolni egyikat sem...ki lett tiltva.Ezt csak azért írtam ,mert szerintem nem árt előbb bekérni valami adatot ,bizonyítékot arra,hogy valaki tényleg csaló,mielőtt tiltjuk,hogy ne legyen az ,hogy még véletlenül se fordulhasson elő az,hogy valaki rosszindulatból,bármi miatt rossz hírét kelti valakinek.Mert ez már becsületsértés kategória..Én mindig úgy csinálom,ha valaki szeretne tőlem vásárolni,akkor annak autómatikusan küldök magamról referenciát,hogy meglegyen a bizalom.Próbálkoznak nálam is utánvéttel,meg majd ha feladom a csomagot,akkor fizet,de mikor kérem az ő referenciáját,hisz én magamról adok mindenkinek,akkor vagy eltűnik vagy továbbra is hülyének próbál nézni,hogy én csak bizzam meg az ő szavahihetőségében ismeretlenül refercia nélkül.Sok a gagyi ...észnél kell lenni. Szia! Akkor neked is szólok hogy VADKELET pont ilyen! Előbb elkéri a postázási címet,aztán baszik válaszolni! Aki teheti nagy ívbe kerülje el és ne vegyen VADKELET-től semmit,komolytalan bunkó eladó!!! JA és poén h mikor szóvá tettem neki h nem méltóztat válaszolni a leveleimre,még VADKELET volt felháborodva,h mertem neki szóvá tenni! Kész szánalom ez az oldal,na meg az is ilyenekre fanyarodnak egyesek hogy mások pénzét kicsalják!!
2016 04 27
Engeem is megkarositott!!!! Utalatam neki 2500.-es sehol a furdoruham...> teajour: > Zsuzsi00 > Brindas Peter > Otp > 11773339-01086623
2016 04 29
Engem is megkarositott vigyazzatok vele!! Elutaltam 2500.- furdoruhara es sehol o meg nem valaszol..> Szanett: > CSALÓ: NIKOLETTA BUJDOSÓ néven! > Rendes neve: Brindás Alexandra > Számlaszáma:11773339-01086623 > Brindás Péter és Márnye Zsuzsanna név is ő !!!! > Címe: Pusztaottlaka, Felszabadulás u. 11
2016 04 29
Sziasztok! Nem tudom kinek új az infó kinek nem. Molnár István ellen folyamatban van jelenleg több városban rendőrségi eljárás csalás és visszaélés gyanújával. Tudom, mert engem is kihallgattak és én is tettem vallomást. Lehet nem lesz eredménye, de megpróbáltuk:)
2016 05 03
Fehér Éva Felsőzsolca Panna23 néven van fent!
2016 05 11
SÍK BETTINA PÁLMA, Nagykáta, Túlsópaskom 0189/1 Jófogáson sikerült meglopnia nem kis összeggel, de itt is van profilja amin jelenleg nem aktív. Délután "utalta" a pénzt, én hülye meg fel is adtam még aznap a csomagját mert megbízhatónak tűnt. A pénz nem jött, üzenetekre nem válaszolt. 1,5 hét után sikerült végre kinyögnie, hogy állítólag egy számot elírt a számlaszámomban így egy idegen nőnek utalta a pénzem. Ami egyébként a bank szerint is lehetetlen, mert a számlaszámok úgy vannak összerakva hogy még véletlenül se mehet másnak. Ez volt kb. 1 hónapja, azóta hívásra, Viber üzenetre, Facebook üzenetre nem reagál, borítóképet persze nagyon tud cserélgetni.
2016 05 20
NAGY REGINA NIKOLETT 11773449-02029388 és emese2030 felhasználóként volt fent.Mióta elutaltam a pénzt 10napja be sem lépett nem jelentkezett .
2016 05 21
NIZIDODI alias, Nieselberger Dóra. Ápr.25-én elutaltam neki a vételárat egy cipőért, ami még most is fenn van az oldalán. A lányommal kommunikál, ígérget. Se cipő, se pénz :(
2016 05 23
955picilany - Maximálisan megbízhatatlannak tartom, nem ajánlom senkinek sem. Anno vasárnap megbeszéltük, hogy szerdán egyszerre postára adjuk a cserecsomagot, és mivel az ő cucca kicsivel drágább volt, így még azt is, hogy beteszek a borítékba 500 Ft-ot. A megbeszéltek szerint én szerdán ajánlva, becsomagolva, az ötszázassal feladtam a csomagomat. Mivel a következő hét hétfőig nem kaptam semmit sem, így írtam, mire azt a választ kaptam, hogy ő dolgozott ezért nem tudta feladni - érdekes, vasárnap nem tudta, hogy dolgozni fog szerdán?, arról nem beszélve, hogy én is dolgozom, napi nyolc órában, mégis tartottam magam a megbeszéltekhez - és hogy hétfőn adta fel elsőbbséggel majd keddre ott lesz. Sem kedden, sem szerdán nem kaptam semmit sem. Szerdán ismét írtam, ekkor írta, hogy sima csomagként adta fel - nem ajánlva - mert csak ötszáz forinttal ment le a postára és másnapra tuti megkapom. Na persze nem kaptam meg. Ekkor már írtam, hogy ha nem kapom meg péntekig, akkor negatívval értékelem. Mire ő írt, hogy ő az összes cseréjét postai úton intézi, és eddig nem volt semmi gond, mint azt látom a kemény hét pozitív értékeléséből, és különben sem kapott szelvényt amivel bizonyítaná, hogy ő feladta - naná, mivel nem ajánlva adta fel - csak blokkot kapott, mert vásárolt még csokit meg kaparóst is... Na most akkor mi van? Ötszáz forinttal ment le a postára, amiből feladta a pakkomat, meg vett még csokit meg kaparóst is? Kicsit se gabalyodik bele a saját hazugságába. De, hogy ő megy a postára és megkeresteti. Hogy, amikor nem ajánlva adta fel? Már ha feladta... És akkor még ő flegmáskodik, hogy nyugodtan adjak negatívot, mert kibírja. Ha mindezek után válaszul negatívval reagál felém, akkor tényleg gerinctelen, én ugyanis a megbeszéltek szerint szerdán feladtam ajánlva a csomagot egy ötszázassal együtt, szóval énrám nézve szava nem lehet. Itt én vagyok az egyetlen, aki panaszkodhat. Csúnyán becsapva érzem magam. Nem ajánlom senkinek sem, még csak véletlenül sem.
2016 05 27
fashion02 Harkai Nikolett Kistelek Vigyázzatok vele, csaló! Cserét beszéltünk meg, én elküldtem neki. Utána el is küldtem a képet a feladóvevényről. Ő természetesen azóta nem reagál semmit. Ennek már 23 napja. Fellépked folyamatosan, szóval feljár az oldalra, úgyhogy vigyázzatok! Szerencsére nem volt nagy érték, így annyira nem érdekel, csak más ne járjon így. :)
2016 06 01
Sziasztok! gardroblili-vel nekem rossz tapasztalatom volt/van. Utalás után nem kaptam meg, amit szerettem volna. Név: Turbucz Lili - OTP 1177339-00479718
2016 06 07
Andzsi21 csaló Én és még sokan mások is utaltak neki de senki nem kapta meg a rendelt terméket.Egymást segítve meg is találtuk a facebookon Andzsi Orgon néven.Írtunk neki levelet is hogy szeretnék vissza kapni a pénzünket.De semmi.
2016 06 20
Orgon Anikó OTP egy SZÉLHÁMOS CSALÓ.Utaltam hitegettet hazudott és persze nem kaptam meg a terméket.Mint meg tudtam több embert is átvert és becsapott.Nagyon sajnálom hogy ilyen emberek is vannak itt pedig egy csomó jó hasznos és olcsó termék is található.
2016 06 20
Szia Móókuska! Ez az Orgon Anikó nekem ismerős,ugyanis megszeretnék venni tőle egy missq overált,de mivel még nincs meg rá a pénzem,így még nem vettem meg tőle a missq overált,és most hogy ezt itt olvastam róla h csaló,ezek után nem valószínű h megveszem tőle! Neked is ezt a nevet és OTP-s számlaszámot adta meg ,illetve erre az OTP-s számlaszára utaltál?? Orgon Anikó OTP Számlaszám : 11773188 - 00285647
2016 06 21
Nekem legalábbis ezt a nevet és otp-s számlaszámot adta meg : Orgon Anikó 11773188 - 00285647 OTP
2016 06 21
1 2 ... 7 8 9 10 11 12 13 ... 35