Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

gardrobcsere.hu /

Segítség az oldalon /

Gardrobcsere feketelista

BELLABLOOD CSALOOOO! CSEREBE EGYEZTUNK MEG ES EN ELKULDTRM NEKI A TERMEKEKET DE O NEM KULDOTT SEMMIT !! AMI IGAZABOL NAGYON ROSSZ MIVEL HA UGY NETZUK MIATTA KAPTAM TUDOGYULLADAST ,MIVEL NEM KULDTE A KABATOT ES A VEKONX KABATOMBA KELLETT MASZKALNOM !!!
2015 12 01
Szia, nekem sikerült. Feljelentettem, s a rendőrség meg is találták. Megígérte nekik, hogy visszautalja a pénzemet, de egy hét után sem ért ide. Akkor ismét írtam a rendőrségre, míg 2-3 nap múlva megérkezett az összeg. Szerintem ne habozz, s nem is talán az összegért (de az sem elhanyagolható), hanem azért, mert azt ilyen azt hiszi, hogy ezt büntetlenül csinálhatja bármeddig, minden retorzió nélkül. Pedig ez is büncselekmény! Üdvözlettel, Ildikó
2015 12 08
> 01kimWide: > Szia, nekem sikerült. Feljelentettem, s a rendőrség meg is találták. Megígérte nekik, hogy visszautalja a pénzemet, de egy hét után sem ért ide. Akkor ismét írtam a rendőrségre, míg 2-3 nap múlva megérkezett az összeg. Szerintem ne habozz, s nem is talán az összegért (de az sem elhanyagolható), hanem azért, mert azt ilyen azt hiszi, hogy ezt büntetlenül csinálhatja bármeddig, minden retorzió nélkül. Pedig ez is büncselekmény! Üdvözlettel, Ildikó szia!ki volt az akit feljelentettél?csak hogy mindenki tudja!
2015 12 09
sziasztok. Sajnos ő is felkerült a feketelistára. Reni93 Venni akartam egy parfümöt tőle..mindent lebszéltünk..holnap utaltam volna neki az összeget.De! Mivel Rendőrségen dolgozom,és Bűnügyi nyomozó vagyok,ezért kértem tőle,hogy írja meg a címét,és telefonszámát..a biztonság kedvéért.Erre közölte,hogy hát..a férje már eladta a parfümöt. Kicsit gyanús nem??Szóval...feketelistára tettem.
2015 12 10
SZIASZTOK CSAJOK! CINTIKEE 1204 HÓNAPOK ÓTA ELKÜLDTEM EGY KABÁT ÁRÁT ÉS ARRA NEM KÉPES HOGY ELKÜLDEJ VAGY LEGALÁBB A PÉNZT VISSZAKÜLDJE.KINYOMOZTAM AZ ANYUKÁJA SZÁMÁT ÉS MÉG NEKI ÁLLT FELJEBB AMIKOR MERTEM TELEFONÁLNI.ÁLLITÓLAG AZÉRT NEM KAPTAM MEG A KABÁTOT MERT MÉG HASZNÁLATBAN VAN ÉS NEM TUDOTT NEKI UJAT VENNI.DE KÉRDEM ÉN AKKOR MINEK HIRDETI MEG?! SZÓVAL INKÁBB HAGYJÁTOK..A VELE VALÓ ÜZLETELÉST! CSALÓ CINTIKEE 1204!!
2015 12 12
Dobó Alexandra Dunaújváros Bocskai u 6 1/3 2400 0620/3102074 [email protected]
2015 12 20
AMANDA 2014 ITT EGY ÚJABB CSALÓ!!ÉS EZ BORZASZTÓ HOGY ENNYIEN VANNAK ÉS NEM TUDJUK PROFIL ALAJÁN IGAZÁN KISZÜRNI ŐKET!SZÓVAL ÁTVERT EGY CSERÉBEN EGYEZTÜNK MEG ÉN FELADTAM TUDOM BIZONYITANI Ö ÁLLITÁSA SZERINT ELKEVERDETT A POSTÁN.KÉRTEM HOGY ADJA MEG A CSOMAGAZONOSITÓT HAGY NÉZZEK UTÁNNA.AZÓTA SEM SEMMI! EGYÉBKÉNT HÁNY NEGATIV VISSZAJELZÉS UTÁN TÖRLIK A FELHASZNÁLÓT!? CSALÓ AMANDA2014!
2015 12 22
Baranyi Fanni 3000, Hatvan Grassalkovich út 11 3/20
2015 12 26
bodaczildikó számlaszám: (117)73353-01296743 Bodacz Ildikó Margit OTP Bank Elfelejtette elküldeni a már kifizetett pizsamát ...
2015 12 28
Marcsa CSALÓ!! szolnoki címet ad meg
2016 01 04
Csajok figyelem! Betti1992!!! tőle ne vásároljatok semmit!!! nem nagy összeggel, de átvert sajnos, le is tiltotta egy hétre a profilját az admin, amíg vissza nem utalja nekem az összeget... szégyen , hogy még vannak emberek akiknek, 3000 forintot ér a becsületük!!!! Legyen fiatal vagy idősebb, szégyen mindkettő! szóval BETTI1992 kerüljétek...
2016 01 07
sz.szám balogh richárd néven!
2016 01 07
Sziasztok. Monika Medvegy . Neztem egy cipőt az oldalan, ma ujra beléptem de le van tiltva. O is félrevezetett mar valakit? En nemrégen vagyok tag, de szeretnem elkerülni a csalókat.
2016 01 25
Sziasztok!JonasGyöngyike néven van fennt! Jónás Gyöngyi Zsadány Rákóczi u.14. 5537 Vele nagyon vigyázzatok nagyon tapasztalt már a csalásban de én nem hagyom magam fel fogom jelenteni és mindenkit arra bíztatok,hogy ne hagyja annyiba ha átverik,mert akkor a csalók csak megússzák!Ő már nagyon rutinos és úgy próbál védekezni.hogy engem állít be hazugnak de engem akkor sem fog megilyeszteni!
2016 01 28
"vikivshop" néven elérhető az oldalon Vigh Viktória 11773401-00872403-00000000 OTP Bank
2016 02 08
1 2 ... 5 6 7 8 9 10 11 ... 35