Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

gardrobcsere.hu /

Segítség az oldalon /

Gardrobcsere feketelista

Molnár István csaló, rengeteg nèven van fent eddig kb 20 profilját ismertem fel. Mások képeivel hirdet rengeteg álnéven . Lakhelye Encs Béke utca 5 , a barátnojevel egyutt uzletszeruen csaljak ki a tobb tizezer forintokat . a baratnoje miskolcon lakik Novák Monika . Eddigi profiljai : Liwi brutal, Timcsi Brutal, Huanita hercegno, Szilagyi Vivien, Szilagyi Attila, Molnar Istvan Novak Monika, Rostas Mirella, Diamond95, Barbika 67, Mirella Hercegno., Vivikee , .. es meg remgeteg van.... Több mint 50 ember volt az áldozata 5-15000 ftos értékekben utaltak neki . Barátnőm 13 ezer ftot utalt neki egy masik holgy 12 ezer forintot azóta nem reagál .
2016 02 13
Fannííí3 Káplár László néven fut a számlaszám.Nem küldte a majdnem két hónapja kifizetett árút..Asszem polgári peres eljárás lesz a vége.
2016 02 14
Káplár Fanni Aba számla:Káplár László
2016 02 14
Bab Gertrud, Eger Tetemvar ut 13 3300 Cseréltünk, de nem kaptam semmit, még választ sem a leveleimre!
2016 02 16
Lányok , nem hiszem el, hogy a Molnár István féle figura téma ha jól néztem 2014 óta megy, ez rohadt kiakasztó, nem tesztek ellene feljelentést? Vagy nincs valakinek ismerőse azon a környéken??Vígan röhögnek a markukban hogy ezt itt megtehetik.. IP cím alapján nem lehetne lenyomozni őket???a Munkahelyükre levelet írni az adminoknak? stb.. egyszerűen nem hiszem el , hogy így kicsalhatnak sok sok emberből pénzt..
2016 02 17
Sziasztok Csajok! Nagyon szomorú vagyok, mert hétfői napon befizettem a számlaszámra a pénzt,(direkt, hogy minél hamarabb megkapja, és feladja a felsőt ) és a csajos azt irta, amint megkapja feladja az inget postán, péntek van... a hirdetés is eltűnt, a pénzem is... Vajon meddig várjak? Az üzeneteimre nem reagál. :( Elég türelmes embernek tartom magam, de ha következő hét szerdáig nem ér ide az ing, akkor nagyon pipa leszek, és kiirom ide a nevét.
2016 02 19
rákerestem a csajra facen, háátha, de csak egy másik emberke beírását láttam a tiszaújvárosi apróban, szintén átvert valakit! lehet menni rendőrségre :S viszont amit írt, ...hát no comment..szappant a szájába a kis IQ harcosnak :D majd nem lesz ekkora ha kimegy a rendőrség hozzájuk.
2016 03 04
Zsuzsi00 Brindas Peter Otp 11773339-01086623
2016 03 07
WertheimReni számlaszám: Erste bank 11600006-00000000-68250803 Kludszky Kevin Márk IDE SENKI NE UTALJON!!!!!!!
2016 03 19
Kádár Timea, Nagykanizsa, Liszt ferenc ut 1/A 8800 Sok pozitivja van mégse küldi a ruhàt es nem is vàlaszol
2016 03 23
fanni9901 Horváth Fanni Szombathely Csaló! Nem jött meg soha a polo amit rendeltem, es nem válaszol azóta se. Pedig volt fent!
2016 03 23
VADKELET nevű eladóval is vigyázzatok,mert elkéri ugyan a vevő adatait,de nekem pl nem adta meg az adatait,így nem tudtam neki elküldeni a termék + posta árát. Nagyon bunkó és komolytalan eladó is. Mindekinek ajánlom hogy kerülje el azt a bunkó tahót,ha nemszeretné h visszaéljen az adataival!!
2016 04 17
> ZsuzsannaBarth: > Vivien0216 > Medves Vivien > 5234 Tiszaroff, Szegfű út 3/c > elküldtem neki egy cipőt elfelejtette kifizetni... Mi ebből a tanulság?? Mindig csak akkor postázd a terméket,ha már 100% hogy a számládon van a pénz!
2016 04 17
CSALÓ: NIKOLETTA BUJDOSÓ néven! Rendes neve: Brindás Alexandra Számlaszáma:11773339-01086623 Brindás Péter és Márnye Zsuzsanna név is ő !!!! Címe: Pusztaottlaka, Felszabadulás u. 11
2016 04 24
> SecretDoor: > QueensShp egy szavahihetetlen kislány!!! Ne foglaljatok neki semmit mert úgyse fizeti ki! Ez a QueensShp név ismerős nekem is. Én venni szerettem volna tőle,de még csak válaszra sem méltatott,így hát hagytam a francba. Rendszeresen,mondhatni naponta többször is belépett,de választ nem kaptam. Szerintem QueensShp is épp olyan komolytalan eladó ,mint VADKELET felhasználó! JA és VADKELETTEL vigyázzatok,mert a rongyait vetarán is hirdeti,méghozzá dupla annyiért. Én VADKELETTŐL pink cicaruhát szerettem volna venni,elkérte a postázási címet ahova majd küldené a ruhát,miután megkapta a pénzét, az adás-vétel nem jött létre,mert miután elkérte az adatokat,baszott rá h válaszoljon a leveleimre! Így hát úgy döntöttem hagyom a francba ezt a komolytalan VADKELET felhasználót. A pink ,kék cicaruhákat senki se vegye meg tőle! Itt jelenleg 1100ft-ért hirdeti,még ugyanezezket a cicaruhákat vetarán is hirdeti 2500ft-ért -.- továbbá egyre több eladónál tapasztalom,hogy írok neki,jelzem hogy vásárolni szeretnék tőle,erre szarik rá hogy válaszra méltasson....ilyen bunkó paraszt elókhoz még nem volt szerencsém!
2016 04 27
1 2 ... 6 7 8 9 10 11 12 ... 35