Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

A felhasználók számítanak /

A gardrobcsere.hu felhasználóiról /

Mi történhetett?

Sziasztok! A segítségeteket kérném. Volt egy profilom, ugyanígy Vikocaa néven. 2 napja nem léptem be az oldalra, és most amikor próbáltam, nem engedett belépni. Aztán rájöttem, hogy valamiért törölve lettem az oldalról, az összes hirdetésemmel együtt. Fogalmam sincs, hogy mi okból történhetett ez, sok termékem volt feltöltve, amikor volt időm, akkor mindig válaszoltam a kérdésekre, és a legfontosabb, hogy soha nem vertem át senkit. Most is van egy csomag, amit nemrég adtam fel és még nem érkezett meg a címzetthez és nem szeretném, ha azt hinné, hogy azért tűntem el az oldalról mert csaló vagyok. Sajnos sok hirdetésemet nem is tudnám újból feltölteni, és mostanában annyi időm se lenne rá. Tehát az lenne a kérdésem, hogy nem lehet ezt valahogy visszacsinálni vagy legalább megtudni ennek az okát? Vagy újból kell kezdenem a ruhák feltöltését meg mindent? [:szomoru] Esetleg volt már valakinek hasonló tapasztalata?
2015 07 27
Szia! Köszönöm szépen a válaszod! Nem gondoltam volna, hogy emiatt törlik a profilomat meg az össze hirdetésemet. Azt meg végképp nem, hogy valakit ez annyira zavar, hogy ezzel példálózik. És ennél a témánál szerepel az admin egy olyan hozzászólása is, hogy "Semmilyen hátrány nem éri a felhasználókat továbbra is tudják az oldalt használni, csak a fórum hozzáférésük lett korlátozva. " Ezért nem is értem teljesen a dolgot...
2015 07 28
A forumon valo blokkolas es a profil torles nem fugg ossze. Csak akkor torlunk felhasznalot, ha o maga keri!
2015 07 28