Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

A felhasználók számítanak /

A gardrobcsere.hu felhasználóiról /

Lonoro felhasználó megbizhatatlan!!!!!!

lonoro , 3 napja, 12:40 oké. várom a feladóvényt. én már feladtam.. most még dolgom van.. ha otthon leszek küldöm a képet :) divided , 3 napja, 18:59 Szia itt a feladoveveny:( (kep:iosphotos075367909775) divided , 3 napja, 18:59 :) *** divided , 3 napja, 19:00 Nem tudom mennyire latszik az azonosito de leirom RL35840000472784 lonoro , 2 napja, 12:10 Szia ..nem jelenít meg semmiféle kepet..én dolgozom reggel tudom küldeni a kepet..de akkorra szerintem mar a csomag is nalad lesz lonoro , 1 napja, 19:12 Nem kaptam semmit.....te megkaptad???? divided , 4 órája RL35840000472784 ha ezt a szamot leadod a postan megmondjak neked hogy a csomag vissza lett forditva vagy nem ervenytelen mar. Nem hiszem hogy varnom kene valamilyen csomagot hisz eszed agaban semvolt feladva(:a postaskocsi epp ma vitte volna el neked de valaki felvilagositott es meg idoben leptem. Koszonom hogy nem tudtal behuzni egy 31ezer ftos cipovel. Orom volt veled uzeletlni. Es ha kell en megmutatom a gardrobcsere igazgatoinak is a feladovevenyt hogy en becsuletes vagyok es mar irtam nekik hogy nezzenek bele a levelezeseinkbe a foto is ott van es az is hogy olyan ember vagy aki atveri a tarsat! Gratulalok. Szia Mielott mentem a paromhoz a korhazba beugrottam a postara megkerdezni hogy miujsag a csomaggal a neni nagyon kedves volt ha feladta volna mar a miskolc nagypostan kelletett volna lennie de ott sem volt igy 1000%nem adta fel! A feladoveveny nalam volt abban is tudott segiteni hogy pentekre visszakapjam a csomagom. Elsonek kedves aranyos lany volt de a mai nap rakerdeztem uzlettarsaira hogy sikerult. 2ember is ugyanazt mondta hogy kesve erkezett meg a csomag egy hettel es szerintuk megvarta meg megerkezik a csomag es ugyan ezt mondta nekik is hogy nem tudja elkuldi a feladovevenyt mert dolga van stb. Koszonom nektek
2015 09 16
:(én is cserélni szerettem volna vele. De igy már nem:)
2015 09 16
Amikor mondtam hogy mit szeretnek azt allitotta elkudte akkor eladottnak volt kijelezve a magasitott nadrag es a h&m farmerkabat most ujra arulja. [:mosolyog]
2015 09 16
EZ EGY BÜDÖS HAZUGSÁG!!!!! NAGYON JÓL ISMEREM A LÁNYT ÉS MEGBÍZHATÓ!!!!! LEGALÁBB 100 CSOMAGOT ADOTT MÁR FEL ÉS MINDIG BECSÜLETES VOLT!!!!!! MOST IS ÁTVERÉS ÁLDOZATA LETT!!!!! DIVIDED FELHASZNÁLÓ EGY UNDORÍTÓ EMBER.. SIKERESEN ÁTVERT MÉG EGY EMBERT AHOGY ENGEM IS ÁTVERT RÉGEBBEN.. MIHINT MEGLÁTTAM, HOGY MÁSOKKAL IS PRÓBÁLKOZIK AZONNAL ÍRTAM.. KÉREM SENKI NE HIGGYEN NEKI.. TÖBB FELHASZNÁLÓ PROFILJA IS VAN!!! SAJÁT MAGÁNAK ÍR POZITÍV VISSZAJELZÉSEKET, HOGY TÖBB EMBERT IS BE TUDJON CSAPNI!! lONORO NEVŰ FELHASZNÁLÓNAK AKIT ÉPP PRÓBÁL LEJÁRATNI 3 NEGATÍV KOMMENTET IS ÍRT !!! SENKI NE VEGYE FIGYELEMBE ENNEK AZ UNDORÍTÓ HAZUG NŐNEK A SZAVAIT!!!! NAGYON SOK EMBERT ÁTVERT MÁR.. KÖZTÜK ENGEM ÉS A BARÁTNŐMET IS!!
2015 09 16
AZ ADMINT KÉREM, HOGY SEGÍTSEN !!!!!!! JOGTALANUL JÁRAT LE EMBEREKET..
2015 09 16