Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

gardrobcsere.hu /

Közlemények, hírek, moderátorok megjegyzései /

Az új Gardróbcsere - Hibát észleltél?

> szandipetra: > Sziasztok! > Nekem is ugyanaz a problémám, mint Monicapandaa felhasználónak. Megvan minden adat, nem hiányzik sehonnan semmi, képek is feltöltve és hiába kattintok a feltöltésre, egyszerűen nem történik semmi. Sajnos ez nálam nem az első alkalom, hogy ebbe futok bele, de akadt már olyan is hogy szerkeszteni nem lehetett a hirdetésemet. Nálam az vált be, hogy a "Márka"-hoz nem írok semmit..úgy engedte feltölteni, ha kitöltöttem a márka rublikát akkor nem, érdekes. És max. 5 cimkét fogad el nálam.. Androidon Dolphin böngészőből egyáltalán nem enged feltölteni, de Chromeból igen, ez is saját tapasztalat:)
2016 06 10
> judit74: > > ZsofiBarany: > > > judit74: > > > > Beatrix: > > > > Mint láthatjátok megújultunk, reméljük Nektek is tetszik és szeretni fogjátok. Kérünk Titeket, hogy ha hibát észleltek írjátok meg nekünk itt egy hozzászólásban, hogy minél előbb megoldhassuk! > > > Segítséget kérnék. > > > lefoglaltam most már 3 terméket is, és nem történik semmi. Nem tudom, mi a hiba. 1. terméknél az eladó elvileg azóta még nem lépett be az oldalra (22nap), 2. terméknél az eladó járt az oldalon, minden bizonnyal (vagy nem?) megkapta az értesítést (idevele), de semmi válasz, annyi sem, hogybocs de mégsem adom el.. vagy bármi. 3. terméket ma foglaltam le, miután leleveleztünk pár kérdéses dolgot az eladóval, írtam, h akkor nekem ez a ruha kell, ezt meg is erősítettem egy idevele gombnyomással és megint semmi. > > > értetlenül állok a helyzet előtt.. most: > > > 1. egyszerűen nincs szerencsém, és kifogom a nem sűrűn előforduló/hanyag tagokat > > > 2. vmi a rendszerrel nem stimmel > > > (amin még meglepődtem amúgy, h a profilomra ha rámegyek, azt mutatja, h 9 napja nem léptem be.. holott majd mindennap böngészek..) > > > légyszi segítsetek mi lehet a gond. > > > köszi, > > > Judit > > Szia! > > Esetleg egy ki és bejelentkezés segíthet ezen. :) > és akkor szerinted válaszolni fog az ebadta? :) Nem de esetleg frissülnek a dolgok és nem azt mutatja neki hogy 9napja lépett be utoljára hanem hogy 1perce stb. Különben is minek szólsz hozzá egy ezer éve történt dologhoz már kb mindenki elfelejtette ezt a részt...
2016 06 10
> urban36: > Az érkezett üzenetek jelzését figyelemfelkeltőbbre kellene csinálni,mert könnyen elsiklik felette az ember.Többször látom,hogy belépett az illető akinek írtam és nem válaszol,szerintem nem feltétlenül az ő hibájából,hanem mert szinte nem is látszik a jelzés,hogy üzenete érkezett.Köszönöm! A régi felületen figyelemfelkeltő volt egy csodaszép rózsaszín szám jelezte hogy üzeneted jött, mikor megváltoztatták nagyon hiányoltam és aóta is hiányolom! :D Múlt héten esett meg velem is hogy valaki válaszolt hogy megvenné ruhát én pedig most vettem észre hogy írt, egyáltalán nem jelezte hogy kaptam volna üzenetet. Nem ártana ha visszatérnének az adminok mert nagyon kezd elkanászosodni az oldal és megérett a javításokra! :/
2016 06 10
Helló! Nálam egyszerűen nincs semmilyen keresési/szűkítési lehetőség. Belemegyek akár a ruha, cipő stb kategóriába és semmi tovább. Se méretre, se típusra, helységre.... szóval semmire nem tudok szűkíteni. Próbáltam foxival, ie-vel, és chromemal is. Halott az egész. :D
2016 07 06
Sziasztok! A segítségeteket szeretném kérni! VIP tagságot vásároltam, ezzel az is jár, hogy a saját ízlésemre formálhatom a profilom. Nos, én semmi extrát nem szeretnék, csupán a háttérképet megváltoztatni, de sehogy sem sikerül, nem jövök rá, hogyan kell, pedig próbálkoztam eleget, belefáradtam... Biztosan én vagyok nagyon béna, ezért ha valaki tudna ebben segíteni, azt megköszönném.:)
2016 07 22
Sziasztok , tudnátok segíteni? Vip tagságnál hogy lehet kategóriákba rendezni a termékeim? Valamint azt hogy lehet csinálni hogy egy fotókockában több hirdetésem jelenjen meg felváltva ?
2016 08 20
:D a keresést én is nagyon hiányolom, ne haragudjon a készítője, de nagyon béna. Talán körülnézhetett volna a többi hirdetési oldalon, hogyan is kell ezt jól kialakítani. Vagyis kellene több keresőmező, részletes keresés stb. ugye nem kell magyaráznom de ha igen, ott a gugli. :P
2016 09 09
Telefon böngészőből nem működik a facebookos belépő funkció. Több böngészőből is próbáltam, több teelfonról, de nekem valamiért nem akarja adolgot :(
2016 09 20
Sziasztok ! Kiemelt Hirdetés !!! Vásároltam kiemelt hirdetést a mai napra , reggel be is tettem a kiválasztott ruhát és meg is jelent az első oldalon .. hazajöttem munkából és látom hogy ki lett törölve , így egész napra feleslegesen fizettem ki a kiemelt hirdetést !! Most este 22kor ismét beraktam egy ruhám de az sem jelent meg , szoktam vásárolni ezt a szolgáltatást sosem volt belőle problémám de a mai napra teljesen feleslegesen fizettem :) szeretném megkérdezni mi volt az oka ?
2016 09 27
Itt is szeretném jelezni, hogy egy ideje a képek nem töltődnek be rendesen, semmilyen gépről, semmilyen böngészőben, pedig már végigpróbáltam párat. Pontosabban ahogy már sokan mások is írták különböző topikokban, néha segít néhányszori újratöltése az oldalnak, de még az sem mindig. Vajon olvassa ezt itt valaki az oldal gazdái közül? És meddig lesz ez így? Így sajnos teljesen használhatatlanná vált az oldal.
2016 09 30
Csatlakozom az előző hozzászólóhoz. Napok óta nem jelennek meg a képek, nem lehet böngészni...stb. Használhatatlan az oldal.
2016 09 30
Kedves Admin Én az oldal űködésével kapcsolatban írnék, mostanában nem működik megfelelően. Nem tudok lapozni, ha egy termékről többb fotó is fent van. Nem sikerült közvetlen üzenetet sem írni a terméknél, csak akkor ha az eladónak írtam külön üzenetet. Az eladott termékemet nem tudom megjelölni, hiába rákattintok. Remélem mihamarabb meg lesz oldva a probléma. Ha rossz helyre írtam elnézést. Köszönöm. Emese
2016 10 03
Sziasztok! Valamiért nem tudok belépni a levelezésembe,másnál nincs ilyen probléma? Üdv: Zsuzsi
2016 10 04
Kedves Admin! Új tétel hozzáadása után a tétel másnapra "köddé válik", mintha fel sem tettem volna! Így játszadozom egy termékkel már harmadik napja. Van erre valami "gyógyír"? Köszi. Üdv.: Hajni
2016 10 17
Sziasztok! Nekem is az a problémám mint a felettem lévőnek. Új tétel hozzáadása után a termékeim aznapra vagy másnapra eltűnnek. Továbbá, a képeket sem tudom megnézni mindig, mert nem tölti be. Ilyenkor újra kell töltenem az oldalt. Mi az oka ennek? Segítséget kérnék ez ügyben. Köszönöm Kitti
2016 10 21
1 2 ... 28 29 30 31 32 33 34 ... 59