Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

gardrobcsere.hu /

Közlemények, hírek, moderátorok megjegyzései /

Az új Gardróbcsere - Hibát észleltél?

Visszavonom, most törlődött az is. Kínomban röhögök, de azt hiszem itt az ideje egy rendes fizetős oldalt használni az eladásokhoz, mert ez már tényleg szánalmas. Na nem mintha itt nem fizettem volna a "vip tagságért", ami aztán szőrén szálán eltűnt, pedig nem is járt még le... Akárki is tehet arról, hogy itt tart ez az oldal, k@pja be!
2016 12 15
Üdv! Termékenként csak egy kép töltődik be, több nem. Nem tudok kedvenceket menteni. Ez a hiba már hetek óta fennáll. Korábban is használtam ugyanerről a gépről ugyanezt a böngészőt, és nem volt ilyen gond, tehát valószínűleg nem nálam van a hiba. (A képeket amúgy is praktikus lenne kinagyíthatóra beállítani, azt hiszem ez korábban sem működött.) Lehet a címzettek sem kapják meg az üzeneteket, mert kb 4 hónapja senki sem reagált egyikre sem. Az addig oké, hogy sokan feltolják a cuccukat, aztán tojnak rá, de hogy senki sem reagál, az már gyanús.
2016 12 21
A kollekcióknál hogy hogy a legújabb 2016.11.02-es dátumú? Én ma csináltam egy kollekciót és nem jelzi ki a legújabbaknál, hanem ez a dátumú a legfrissebb. Az adott képnél, amit beletettem a kollekciómba, ott pedig kijelzi, hogy kollekcióba rakták, de ha ott rákattintok, akkor sem hozza be. Ezt a problémát lehetne orvosolni? :/
2016 12 25
> Beatrix: > Mint láthatjátok megújultunk, reméljük Nektek is tetszik és szeretni fogjátok. Kérünk Titeket, hogy ha hibát észleltek írjátok meg nekünk itt egy hozzászólásban, hogy minél előbb megoldhassuk! Sajnos nem tudok terméket feltölteni. Eljutok a végére, és az anyagnál, illetve a címkénél bármit írok, pirosan jelzi, hogy valami nincs rendben, és nem engedi a terméket feltölteni. Illetve egyet feltöltöttem. Mi a probléma? Köszönöm a választ! Szép napot kívánok! Eszter
2017 01 14
Hónapok ota nem tudok uj termekeket felrakni. Miert van ez?
2017 01 14
Üdv! Ma raktam fel egy hirdetést (iphone) néhány óra múlva törölve lett. Miért? Más is árul telefont nekik miért maradhat? Szerintem ez egyáltalan nem zavarta az oldal működését, ellenben a címkék túlzott használata, valamint a rendelgetős oldalak igen, de azok még mindig vannak.... nem értem.
2017 01 15
Több mint 2 éve vagyok itt az oldalon, és kb. ugyanennyi ideje ígérgetik h rendet tesznek a szabálytalanságok, az etikus vásárlók és eladók védelme, és a felhasználóbarát kezelés érdekében. De már kezd eldurranni agyam, amikor felteszek egy hirdetést amiben akciót szeretnék ismertetni, és naná h ott terem egy admin és hopp, volt nincs hirdetés. Nyilvánvaló h a legegyszerűbb megregulázni azt aki a népszerűségi lista elején van. Ez már csak azért is nyilvánvaló, mert az imént a statement ékszerek között keresgéltem és minden egyes oldalon találtam több olyan hirdetést, csipkés bugyikról, gagyi pólókról...stb.. aminek köze nincs az ékszerekhez. Hemzseg az oldal a szabálytalanságoktól!! Legyen már rend végre!!!
2017 01 20
> sissy79: > Több mint 2 éve vagyok itt az oldalon, és kb. ugyanennyi ideje ígérgetik h rendet tesznek a szabálytalanságok, az etikus vásárlók és eladók védelme, és a felhasználóbarát kezelés érdekében. > De már kezd eldurranni agyam, amikor felteszek egy hirdetést amiben akciót szeretnék ismertetni, és naná h ott terem egy admin és hopp, volt nincs hirdetés. > Nyilvánvaló h a legegyszerűbb megregulázni azt aki a népszerűségi lista elején van. Ez már csak azért is nyilvánvaló, mert az imént a statement ékszerek között keresgéltem és minden egyes oldalon találtam több olyan hirdetést, csipkés bugyikról, gagyi pólókról...stb.. aminek köze nincs az ékszerekhez. Hemzseg az oldal a szabálytalanságoktól!! Legyen már rend végre!!! Igen, az tényleg baromi idegesítő hogy egyeseknek bármit lehet, mások meg a legapróbb "szabályszegés" miatt instant törlést kapnak. Nekem is volt olyan hogy feltettem egy bontatlan ruhát csomagolásban (ajándékba kaptam de nem az én stílusom ezért ki sem bontottam) és azonnal letörölték mert ugye nem volt róla saját felvett kép...hiszen még a fóliában volt összehajtogatva.. Másnap feltettem 1 szempillaspirált , 10 azaz 10! perc múlva már csak a 3. oldalon volt a hirdetésem mert felkerült 30 parfüm katalógusképpel (nyilván hamisítvány mind és nyilván üzletszerű). Még 1 héttel később is ott voltak a parfümök... és az eladó is vígan tevékenykedik azóta is...
2017 01 22
Nem kell messzire menni a szabálytalanságokért: a kozmetikum kategóriában minden 5. termék üzletszerű rendelős, új, és ráadásul hamisítvány is, ami még törvényileg büntetendő is. (Ha azt nem nézzük, hogy mi káros anyag lehet egy gagyi replikában.... . Én eleve a bolti kozmetikumokat is félve kenem magamra, nemhogy valamit amit valaki fillérekből kotyvasztott és rányomott egy márkát... )
2017 01 22
Sziasztok! Olyan gondom lenne, hogy feltöltött ruha egykét óra múlva eltűnik, és azt jelzi, hogy üres a gardróbom. Válaszokat előre is köszönöm.
2017 01 24
Hello! Két kérdésem lenne: Mi a megoldás, ha másodszorra is sikeres csere ügyletet bonyolítottunk, de nem enged értékelést írni, mert 'csak egyszer lehet'. Időben több, mint 1 év lenne a 2 értékelés között. Ezt át lehetne állítani az oldalon vhogy? Mostanában többször tapasztaltam, hogy nem jelennek meg üzenetek, csak jóval később. Kellemetlen a dolog, mert időben utólag az én üzenetem elé helyezi azt, amit nem is láttam. Mással is előfordult már ilyen? Mi lehet a gond? Kiküszöbölhető? Üdv, Lilla
2017 01 27
> Lillla: > Hello! > Két kérdésem lenne: > Mi a megoldás, ha másodszorra is sikeres csere ügyletet bonyolítottunk, de nem enged értékelést írni, mert 'csak egyszer lehet'. > Időben több, mint 1 év lenne a 2 értékelés között. Ezt át lehetne állítani az oldalon vhogy? > Mostanában többször tapasztaltam, hogy nem jelennek meg üzenetek, csak jóval később. Kellemetlen a dolog, mert időben utólag az én üzenetem elé helyezi azt, amit nem is láttam. Mással is előfordult már ilyen? Mi lehet a gond? Kiküszöbölhető? > Üdv, > Lilla Szia! Értékelést csak egyszer adhatsz, függetlenül attól, hogy hányszor cseréltél, vásároltál az illetőtől. Maximum úgy tudod megoldani, ha eddig pl. vásárlóként értékelt téged a csere során, akkor most eladóként teszi meg ugyanezt a cserepartnered.
2017 01 27
Köszike!:) Azért egy módosítás jól jönne ezen a téren... :|
2017 01 27
> Lillla: > Köszike!:) > Azért egy módosítás jól jönne ezen a téren... :| Én is voltam már olyan helyzetben, hogy jó lett volna adni még egyet. Én ezt úgy oldottam meg, hogy visszakerestem az előző pozitívamat és beleírtam/szerkesztettem, hogy többször is sikeresen üzleteltünk és mindig pozitív kimenetelű volt.
2017 01 27
> KacatCica: > > Lillla: > > Köszike!:) > > Azért egy módosítás jól jönne ezen a téren... :| > Én is voltam már olyan helyzetben, hogy jó lett volna adni még egyet. Én ezt úgy oldottam meg, hogy visszakerestem az előző pozitívamat és beleírtam/szerkesztettem, hogy többször is sikeresen üzleteltünk és mindig pozitív kimenetelű volt. Köszi, "trusika" ötleténél maradtam, mert az növeli a pozitívok számàt is.
2017 01 28
1 2 ... 31 32 33 34 35 36 37 ... 59