Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

gardrobcsere.hu /

Közlemények, hírek, moderátorok megjegyzései /

Az új Gardróbcsere - Hibát észleltél?

Kedves Admin! A VIP statisztika sajnos megint nem működik. November 01. Az utolsó dátum. Üdbözlettel, Mercedes
2016 11 02
A feltöltött termékek eltűnnek :/
2016 11 03
Köszöntjük a hibán javítását. Üdvözlettel, Merci > Mercedes79: > Kedves Admin! > A VIP statisztika sajnos megint nem működik. November 01. Az utolsó dátum. > Üdbözlettel, Mercedes
2016 11 05
Hasonló a probléma nálam is. Kétszer is próbáltam feltenni egy gyűrűt egy olyan képpel, ami egy montázs volt 4 képpel, amiből 3 stock fotó egy pedig saját. Nyilván az ember azért használ stock fotót, mert valamilyen oknál fogva nem tud olyan képet készíteni a termékéről, hogy az valósághűen adja vissza a termék kinézetét/állapotát. Mert a "Miért lett törölve a hirdetésem?" GYIK-ben le van írva egy lehetséges ok, amit bemásolok: "Ha a kép rossz minőségű, nem tisztán kivehető mit is ábrázol. Így ugyanis a vevők sem kapnak megfelelő információkat a termék minőségéről, színéről, anyagáról." Ugyanakkor emiatt is törölhetik a hirdetésed: "Ha például az általad feltöltött képet nem Te készítetted, hanem a netről töltötted le és ez az egyetlen, vagy első/nyitó képed. Használhatsz, ilyen képeket is, de arra kérünk, hogy csak maximum másodikként töltsd fel, a nyitó kép mindig az legyen, amit te készítettél a nálad lévő darabról." Na most akkor döntse már el, hogy mit szeretne. Mellesleg nekem a montázsos megoldás miatt egyszerre volt stock fotó és saját kép is a nyitóképem, na ilyenkor mi van? Plusz még ha stockot is használok első képnek, mert az ember az első képet látja csak, ami alapján rákattint egy adott termékre, akkor is teszek fel sajátot. De ha az nem elég jó minőségű, miért ne lehetne a stock az első?? Arról nem is beszélve, hogy mikor régen a sulim műtermében csináltam fotót pár cuccomról, azok is törölve lettek, pedig saját képek voltak, csak stocknak tűntek. Rendkívül boldog lennék, ha az admin (akárki is az jelenleg), azzal foglalkozna, ami fontos. Például hogy tele vagyunk kamu profilokkal lopott képekkel, könyvekkel, konyhai eszközökkel és rettenetes állapotú göncökkel (szakadt Iron Fist csizma például, ami szintén szabályba ütközik) meg még sorolhatnám. Fáraszt kapok attól is, mikor valaki az összes márkát beírja címkének, főleg, ha közben egyikbe sem tartozik a terméke, mert ilyen is van. És kérjük vissza azt a nyavalyás JELENTEM gombot!!
2016 11 06
> Beatrix: > Mint láthatjátok megújultunk, reméljük Nektek is tetszik és szeretni fogjátok. Kérünk Titeket, hogy ha hibát észleltek írjátok meg nekünk itt egy hozzászólásban, hogy minél előbb megoldhassuk! Kedves Beatrix! Új vagyok még és szerettem volna vásárolni egy nyakláncot Amphetamine-tól Kétszer is írtam neki de semmi válasz. Ő nem akar válaszolni vagy én csináltam valamit rosszul? Mit lehetne tenni? Üdv.: Molnárné Lénárd Éva
2016 11 11
Kedves admin! Mint szamamra utolag kiderult, nem eltunnek a hirdetesek, hanem torolve lettek. Sajnos nem tudok valtoztatni rajta ha nem tudom a pontos okat, hogy miert tortent ez. Erre megfelelo tajekoztatas lenne a felhasznalok reszere legalabb egy rendszeruzenet hogy tudjam hogy mi miert tortenik es nem csak ugy eltunnek a dolgok. A kepeim mindig sajatok, probalom mindig a legtobb tajekoztatast adni. Koszi! :)
2016 11 12
Kedves Admin, nem csak montázst de én kutya közönséges jpg fotót sem tudok feltölteni. Feltöltöm és csak teker-teker az oldal, lófügyi nem történik. és innen aztán már tovább menni sem tudok. Magyarán szólva NEM LEHET TERMÉKET FELTÖLTENI AZ OLDALRA! Csak nekem probléma ez vagy ez így most egyáltalán nem is működik? Rég jártam itt most szerettem volna feltölteni pár holmit, de úgy látom nem fog menni mert az egész oldal dugába dőlt :(
2016 11 16
Képfeltöltés hiba! Nekem se működik, csak tölti ezer évig, és nem történik semmi! Újra betöltve az oldalt sem sikerül. Remélem mihamarabb megoldódik a probléma!
2016 11 16
Nálam sem működik a kép illetve így a termékfeltöltés sem
2016 11 16
Nálam sem működik! :( :( Kedves adminok ! Ha látjátok / nézitek ezt a postot kérlek szóljatok a weboldal üzemeltetőjének / karbantartójának hogy valami gond van a feltöltési scriptekkel (vagy a tárhelyetekkel?), mert nem mennek fel a képek! (Chrome,win7)
2016 11 16
A képfeltöltés nem működik.
2016 11 16
2napja nem megy egyáltalán, sem üzenetben nem lehet képet küldeni sem pedig feltölteni!
2016 11 16
Ahha. Hát köszi az infót csajok :) Legalább ti válaszoltok ha már az adminok a fülük botját se mozgaták se ránk se a problémára. Pedig ezek szerint nem csak az én problémám.....
2016 11 16
Lehetne egy felhasználó letiltása funkció az eladóknak? Van pár hitegetős válaszra sem méltatós komolytalan vevő, akiket szívesen letiltanék, hogy véletlenül se fussak beléjük még egyszer.
2016 11 19
Szeretném megkérdezni (valakitől..), hogy hogyan lehet rendelni az oldalról..? Az " ide vele" funkciót már próbáltam, de az nem az.. azt hiszem... itt is, mi az hogy válasz..? Hiszen nem válaszolok, először kérdezni szeretnék..ott meg rendelni.. Itt viszont várom a VÁLASZT, amelyet előre is nagyon köszönöm! :-)
2016 11 21
1 2 ... 29 30 31 32 33 34 35 ... 59