Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

gardrobcsere.hu /

Közlemények, hírek, moderátorok megjegyzései /

Az új Gardróbcsere - Hibát észleltél?

> firensister: > Szeretném megkérdezni (valakitől..), hogy hogyan lehet rendelni az oldalról..? Az " ide vele" funkciót már próbáltam, de az nem az.. azt hiszem... itt is, mi az hogy válasz..? Hiszen nem válaszolok, először kérdezni szeretnék..ott meg rendelni.. Itt viszont várom a VÁLASZT, amelyet előre is nagyon köszönöm! :-) Szia! Az eladóknak az "ide vele" gombbal tudsz üzenetet küldeni , amiben jelezheted feléjük, hogy szeretnéd megvenni az adott terméket. De sajnos sok olyan termék is van még fent az oldalon, amiknek az eladói hónapok óta nem léptek be, ezért lehet hogy pont olyannak írtál akit már egyáltalán nem érdekel az eladás :( (Az eladó nevére kattintva tudod megnézni, hogy mikor lépett be utoljára. Ha ez több mint 1 hónap akkor sajnos esélyes hogy nem is fog már válaszolni. Ha egyébként aktív, mert mondjuk 2-3 napja még belépett akkor 1-2 napot érdemes várni a válaszra, ha úgy sem ír akkor szimplán csak bunkó... Vagy valami nagyon közbejött neki, bár én ilyenkor is visszaírok legalább annyit, hogy ne haragudj de pár napig nem leszek elérhető..)
2016 11 21
Azóta nem próbáltam új tételt feltölteni, nem tudom, hogy helyreállt-e a hiba, de most az üzenetben csatolt képet nem hajlandó feltölteni.
2016 11 21
Nem tudom a megtetszett ruhát a kedvencekbe berakni, hiába kattintok a gombra. Nem működik :/ Másnak is van ilyen problémája?
2016 11 24
Haldoklik az oldal újra és újra nagyon sajnálom lassan én is törlöm magam ha ez így folytatódik !
2016 11 24
sziasztok! miért nem irnak vissza , az eladok?
2016 12 01
> ValeriaJonas: > sziasztok! miért nem irnak vissza , az eladok? Sajnos a legtöbb levelemre én sem kapok választ, sok jó cuccról maradtam le emiatt. Ne foglalkozz velük! Ha érdekel valami, keress több hasonlót belőle, írj mindegyik eladónak, s valaki csak visszaír a sok közül, én már így csinálom.:-) Vannak azért rendes eladók is.:-)
2016 12 01
Sziasztok. Nem tudok parfümöt feltölteni, elakadok a "ruha" anyagánál , cimkéjénél és méreténél. :( Köszönttel veszem a tanácsokat.
2016 12 03
Oké gyerekek, hová lett a VIP tagságom? Nem kaptam emailt, hogy letelt volna, viszont újravásárlós menüpontot se találok...
2016 12 08
Két-három napja folyamatosan törli a rendszer a feltöltött hirdetésemet. Egyszerűen eltűnik... újra felrakom, erre reggelre megint nincs meg. A többi, régebbiek megvannak, egyetlen egy ruha hirdetésem törlődik csak magától, ma negyedszerre rakom fel.
2016 12 09
Újfent eltűnt a hirdetésem... lehetne tudni mi ez???
2016 12 09
A remény hal meg utoljára alapon ide is kiírom, hátha eljut az illetékesekhez is: A kereső működési elve miatt szinte használhatatlan az oldal vevő szempontból ... A rendszer a hosszú termékleírásokban szereplő szöveget ugyanolyan súlyúnak veszi mint a címszavakat, vagy éppen a címet, ami szerintem egy súlyos hiba , mert ezt egyrészt rengetegen kihasználják, másrészt szerintem egyáltalán nem releváns keresés szempontjából. Szerintem erre az lenne a megoldás hogy a kereséses termék megjelenítés súlyozottan történne: előre azok a termékek kerülnének mondjuk a "Tally" keresőszóra amiknek a címében benne van a szó, aztán a címkék/anyagösszetétel és azután (ha nagyon muszáj) a leírás. Ezt admin szempontból is könnyebb lenne átlátni / kordában tartani. Ja és ha már itt vagyok még egy hiba: ha a komment szerkesztésére kattintok, és egy bizonyos betűszámon felül van a kommentem méretben, a rendszer levágja a maradék részt, így a szerkesztő ablakban már csak egy töredékszöveg jelenik meg (kb 5 sor). Így elég nehéz szerkeszteni, mert előtte mindig vágólapra kell másolni a szerkesztendő kommentet , ha nem szeretnénk újraírni az egészet.. (Win7, Chrome)
2016 12 12
sziasztok ! miért nem lássa az elado amit irtam . mit kell ilyenkor csinálni ha nem lássa.
2016 12 14
> ValeriaJonas: > sziasztok ! miért nem lássa az elado amit irtam . mit kell ilyenkor csinálni ha nem lássa. Miből gondolod hogy nem látta? Valahogy jelezte, hogy nem kapja meg az üzijeidet? Ha egyáltalán nem írt vissza az érdeklődésedre ,akkor szerintem csak szimplán inaktív (vagy bunkó) az eladó, semmit nem csináltál rosszul.
2016 12 14
Ha már én vagyok az aktuális "panaszkodó": ma vettem észre , hogy az ELADVA megjelölésű ruhák egy megadott idő után (kb 2hét?) automatikusan törlődnek (inaktiválódnak). Ez mind szép és jó , de én az eladva jelzést a foglalt ruhákhoz használtam lévén, hogy azt lehetett szabadon rátenni illetve levenni a ruhákról. Ha valamit az ember ténylegesen gyakorlatban is eladott azt törli nem? akkor mi a fenének az eladva jelzés, ha nem azért hogy jelezzük a ruha pillanatnyilag nem elérhető? De ez nem jelenti, hogy az tényleg el is kelt fizikálisan. Mert lehet hogy a vevő mégsem kéri, visszaküldi ,hitegetve foglalt stb ... Ma 4 ruhát szerettem volna vissza sorolni az elérhető ruháim közé de már csak hűlt helyüket találtam... Értelmesebbnek tartanám a "FOGLALT" gomb bevezetését (inaktiválás nélkül), és ha valamit eladtunk azt csak szimplán töröljük és kész. Jó mondjuk ha valaki rendelésre készít dolgokat vagy külföldről rendel az mondjuk lehet hogy szeretné kint hagyni amit már eladott, de úgy tudom arra nem lehet használni az oldalt....
2016 12 14
Én kezdem azt hinni, hogy nem is ember törli a cuccokat, hanem valami hiba van a rendszerben, mert érdekes módon, mostanában nekem is a "rendesen" feltöltött cuccaim tűnnek el, pedig volt két stock fotósom, (már csak egy, a másikat eladtam), amik meg vígan fent voltak kezdettől fogva. Én is rendszeresen panaszkodom itt mindenre, főleg az ellentmondásos szabályzatra, meg a lesz@romságra, mert a vackok meg úgy öntik el az oldalt, mintha osztódással szaporodnának. KacatCica foglalt gombos ötletét pedig támogatom, egyébként az eladott cuccoknak annyi értelme van még kicsit fent maradni az oldalon, mert pl ha meglátsz valamit, ami mondjuk már el lett adva, de egy tipikus stílusba illik bele (pl Demonia creeper), akkor rámész a cuccra, aztán meg arra aki árulja, mert nagy valószínűséggel akadnak még hasonló dolgai. Én sokszor találtam így olyat, amit lehet hogy egyébként nem fedeztem volna fel.
2016 12 15
1 2 ... 30 31 32 33 34 35 36 ... 59