Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

gardrobcsere.hu /

Közlemények, hírek, moderátorok megjegyzései /

Az új Gardróbcsere - Hibát észleltél?

nem enged egy képet sem feltölteni, pedig minden feltétel megfelel nem értem
2016 02 21
Én sem. Írtam nekik emailt is, nem tudom mikor válaszolnak...
2016 02 21
Kedves Lányok! Kijavítottuk a hibát, köszönjük a türelmeteket! A beérkezett emailok folyamatos feldolgozás alatt állnak. Változóan órákon, vagy legfeljebb néhány napon belül tudunk válaszolni, a beérkezett levelek mennyiségétől függően. o:)
2016 02 22
Nagyon köszönjük az igyekezetet, de a hiba nem lett kijavítva. Még mindig nem tudom a képet csatolni üzenetben.... Csak teker és teker ahogy eddig.
2016 02 22
Nekem is ugyan így... látom hogy sok mindenkinek frankó a dolog, de nekem ugyanígy csak tölt és tölt de semmi nem történik...
2016 02 22
Terméket se tudok feltölteni a képfeltöltés miatt :( Három napja. Csak engem zavar ez, vagy csak nekem nem működik?
2016 02 23
Sajnos nekem sem működik a képfeltöltés , 4x próbáltam meg , de nem lehet :/
2016 02 23
Én is írtam már tegnap emailt is, fórumra is.. nekem sem működik azóta sem :(
2016 02 26
a fényképeket egyáltalán nem engedi forgatni, se telefonról se pc-ről. illetve ezerszer kell kattintani a feltöltésnél a különböző mezőkbe hogy egyáltalán valamit reagáljon az oldal (telefonról)
2016 02 28
Telefonról nem tudok belépni. Folyamatosan vírust dob fel, így a 3. alkalom után nem próbálkoztam tovább. Valakinek történt még ilyen?
2016 03 01
Sziasztok! Miért nem lehet hangulatjeleket küldeni üzenetben? Hiába rakom be, egy eltorzult hatalmas smile kerül a levél végére,nagyon zavaró! :(
2016 03 03
Sziasztok! Nekem se jönnek be további kategóriák! Csak annyit látok, hogy ruhák, cipők, kiegészítők, táskák... Szűkíteni nem tudom a keresést.
2016 03 04
Sziasztok! Nem működik a hirdetésfeladás sem telefonról sem laptopról! Nálam van a hiba vagy más is tapasztalja?
2016 03 05
Nálam se :(
2016 03 06
Sziasztok! Az én problémám a régi, és az új gardróbcserére is vonatkozik. Személy szerint rengeteg topot árulok, melyet egyszerűen nem lehet normális kategóriába beilleszteni, mert csak póló vagy pulóver kategória van, azokon belül pedig pl. sem a "művész" sem az "állatos" alkategóriát nem érzem helytállónak egy egyszínű sima tanktopnál. Nem lehetne esetleg kicsit általánosabb kategóriákat létrehozni? Fehérneműknél meg pl. nincs melltartó kategória, valamint fürdőruháknál nincs 1részes, ami manapság ismét divatba jött, és sokan árulnak. Köszi előre is, az új oldal egyébként tetszik, ha épp rendben működik.
2016 03 14
1 2 ... 25 26 27 28 29 30 31 ... 59