Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

gardrobcsere.hu /

Közlemények, hírek, moderátorok megjegyzései /

Az új Gardróbcsere - Hibát észleltél?

Köszi, próbálkozom még! :) Bár jó lenne, ha működne a fizetős funkció :( (ha az ingyenes nem működik, az kevésbé zavar....)
2016 01 07
Helló! Nekem az lenne a problémám, hogy ma kitörlődött "magától" néhány eladó dolgom... Másnál is történt ilyen? Mit tehetek? Vagy mi az oka? Köszi!
2016 01 08
Szia!Nekem egy bajom van,hogy ha levelet kapok szinte eszre sem veszem mert csak kicsit vastagabb szöveg jelzi mint a többit.Feltűnöbb szìnnel kellene vagy egy kis levèl kèp,hogy èszre lehessen venni.Köszönöm
2016 01 12
sziasztok. nem tudom,hova kellene ezt írni, nekem az lenne a kérdésem,hogy hol tudom beállítani azt,hogy e-mailben NE kapjak értesítőt arról,ha valaki itt írt nekem? illetve borzasztó nehéz a keresésnél a csúszkát állítani, nagyon örülnék,ha ezen tudnátok változtatni úgy,hogy lehessen megadni saját árat.
2016 01 14
Sziasztok! Ha a régebben feltöltött termékeim adatain szeretnék változtatni,akkor a rendszer nem menti el a változtatást,csak nagyon ritkán.Mit tudok tenni?
2016 01 16
Hm, én nem tudom mi ez az új módi az email értesítésnél. Már csak annyit kapok: "XY küldött neked egy üzenetet Folytasd a beszélgetést itt: 622215" És egy szám... anno legalább volt egy link az üzenet szövegével együtt. De ez most mi? A másik, mostanában vettem észre, hogy több hirdetésem is eltűnt (vagy törölve lett?). Persze nem tudom mikor történt mert a majdnem 200 hirdetésemnél nem tűnik fel egyhamar. És azért nem értem mert a saját képeim használom, nem netről szedett, és nem új ebayről rendelős cuccokat árulok. (mellesleg ezek iszonyatosan zavarnak is, de az új oldal óta nem tudom hol a jelentem gomb :/)
2016 01 18
Sziasztok, Van a gardróbcsere oldalán egy felhasználói fiókom. A legtöbb alkalommal, amikor feltöltök egy új képet, egy nap után leszedi. Főleg, hogyha VIP kiemelésre is rányomok. Így elég bosszantó, mert sok pénzem benne van már, és ez így óriási veszteség, mert a 2 napos hirdetésből így csak fél, vagy maximum 1 napig láthathó a kép. Tudtok-e erre megoldást? Köszönöm.
2016 01 21
Sziasztok! Csak nekem bolondult be a keresésem? pl. Rákeresek, hogy "mayo chix felső" és minden féle márkából/márkátlan ruhákat hoz fel!! Személy szerint nagyon idegesít, hogy nem tudok rendesen rákeresni semmire!!! :/
2016 01 26
HELP! Nem tudom,hova kéne írni, hátha tud segíteni valaki. Szeretném kikapcsolni az e-mail értesítőt az itteni üzenetekről. Hogy kell?
2016 01 27
Sziasztok, sem a segítség sem a kapcsolat menü nem működik ezért itt szeretném jelezni, hogy hogy a feltöltött hirdetéseim szép lassan eltűnnek és kicsit gagyinak tűnik, hogy ugyan azt a ruhát töltögetem fel újra-és újra.. szeretném megkérni az ebben illetékest, hogy orvosolják a problémát.. előre is köszönöm!
2016 01 28
> modlife: > Sziasztok, sem a segítség sem a kapcsolat menü nem működik ezért itt szeretném jelezni, hogy hogy a feltöltött hirdetéseim szép lassan eltűnnek és kicsit gagyinak tűnik, hogy ugyan azt a ruhát töltögetem fel újra-és újra.. > szeretném megkérni az ebben illetékest, hogy orvosolják a problémát.. előre is köszönöm! Szia! Milyen hirdetésekről lenne szó? Nem lehet hogy valami nem felel meg a szabályoknak és ezért törlődik?
2016 01 28
Lehet, hogy nem volt megfelelő, mert nem csak saját fotót használtam (4 saját mellé egy reklámot..) most ezt kiküszöböltem, remélem így megfelelő lesz.. Láttam már itt konkrétan olyan hirdetést is, ahol ki van írva, hogy kérésre saját képet is küld és 3 fotóból egy sem saját ..nem gondoltam, hogy ez lehet a gond :/
2016 01 28
Sziasztok! Mobilos verziónál nem tudom beállítani a keresési feltételeket? (megye stb)
2016 01 29
Sziasztok tudtok segíteni?? nem tudom a dolgaimat le törölni vagy eladótként megjelőlni :/ miért van ez? esetleg én csinálok valamit rosszul?
2016 01 29
Szia. Sajnos nem tudok visszajelzést küldeni az eladónak! Segítene valaki egy picit!? Telefonról vagyok fent.😊 köszönöm szépen 😊
2016 02 01
1 2 ... 23 24 25 26 27 28 29 ... 59