Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

gardrobcsere.hu /

Közlemények, hírek, moderátorok megjegyzései /

Az új Gardróbcsere - Hibát észleltél?

Kedves Admin! Szeretném megtudni, mikor várható változás abban, hogy a VIP-tagság keretein belül létrehozott kategóriákat, vagy ahogy a rendszer jelzi, listákat, lehet módosítani, mert elég bosszantó, hogy megvásárolok egy szolgáltatást és nem működik. Értem én, hogy mindenhez idő kell, de ennyi?? Akkor ne legyen addig elérhető, amíg nem lehet érdemben használni. Nem az a 200ft dühít, amit ezért a szolg-ért kifizettem, de pusztán azért hogy a borítóképben gyönyörködjek, nem rendeltem volna meg... :(
2015 11 28
Sziasztok! Pár hete eltűnt a termékeim ára...a feltöltött termékeket eladásra és cserére is pipáltam, viszont csak a csere látszik a hirdetéseimnél.
2015 11 28
Sziasztok! Tudnátok segiteni!?? Nem tudok tételt feltölteni,hiába probálkoztam már többször is! Az anyagot és a címkét nem fogadja el! Meg üzenetbe nem tudok hozzáadni képet,nem hoz fel semmit!
2015 11 30
Szia! Segítséget kérnék! A hirdetésemhez nem férek hozzá. Nem tudom sem törölni, sem szerkeszteni, se eladottként megjelölni.
2015 12 02
Sziasztok! Nekem firefoxról sok funkció nem működik, de pl. explorerrel már igen, próbálkozzatok amíg nem lesz mindennel kompatibilis az oldal!
2015 12 02
Nekem az a problémám, hogy egy kategórián belül nem tudom beállítani a méretet, árat, várost meg ezeket az apróbb keresési feltételeket és ez zavar:/ Ha tudjátok, javítsátok ki, nagyon köszönöm!:)) Vagy csak én nem látom?
2015 12 04
Nekem az a problémám, hogy egy kategórián belül nem tudom beállítani a méretet, árat, várost meg ezeket az apróbb keresési feltételeket és ez zavar:/ Ha tudjátok, javítsátok ki, nagyon köszönöm!:)) Vagy csak én nem látom?
2015 12 04
Nem tudna valaki segiteni? Nem hogy nem tudok feltölteni tételt,de már üzeneteket se tudok megnyitni!
2015 12 06
Sziasztok az a kérdésem lenne, hogy működik már a megrendelt szolgáltatások funkció? Nem akarok mégegyszer abba a hibába esni, hogy megrendelem, és nem tudom hozzárendelni a terméket. Köszi előre is! :)
2015 12 06
Sziasztok! Most kezdtem el használni az oldalt, először szeretnék feltölteni termékeket a profilomba. Az első terméket fel tudtam tölteni gond nélkül, de további termék feltöltésére egyáltalán nem kínál fel lehetőséget, nincs sehol semmi fül/gomb amivel tovább tudok szerkeszteni. Hogyan lehetséges ez?
2015 12 09
Sziasztok, sajnos napok óta nem tudok se törölni, se eladottra jelölni, se szerkeszteni terméket, a terméklistámra dob vissza mindig. Mozilla Firefox böngésző, két különböző gépen is próbáltam.
2015 12 11
> amarie84: > Sziasztok, > sajnos napok óta nem tudok se törölni, se eladottra jelölni, se szerkeszteni terméket, a terméklistámra dob vissza mindig. Mozilla Firefox böngésző, két különböző gépen is próbáltam. Közben kipróbáltam, Chrome-ban működik.
2015 12 11
Sziasztok! Nekem olyan problémám van, hogy ha szeretnék kedvencek közé tenni valamit, vagy egy több képes hirdetésnél szeretném megnézni az összes képet, akkor nem engedi! Frissítettem már meg minden de mégsem jó. Ha rákattintok egy felhasználó profiljára vagy termékére, semmit nem tudok írni, kedvencek közé tenni stb.......Másnak is van ilyen gondja?
2015 12 12
mikor lesz látható az hogy kinek hány pontja van??
2015 12 14
mert a sajátomat egyáltalán nem találom..
2015 12 14
1 2 ... 21 22 23 24 25 26 27 ... 59