Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

gardrobcsere.hu /

Közlemények, hírek, moderátorok megjegyzései /

Az új Gardróbcsere - Hibát észleltél?

Nem tudom valamiért listába tenni a ruhákat... :(
2015 11 17
Nem tudom, hogy másnál is fennáll ez a probléma, de az újabb termékeimnél a szerkesztést nem tudom menteni. A régebbieknél könnyen elmentette, de hiába nyomogatom a gombot, nem csinál semmit! :/
2015 11 17
Mióta fixen a megújult felület van, most próbáltam először új terméket feltölteni, de nem tudok, akármit csinálok. Mindent kitöltök helyesen, de semmi... sajnos egyre kiábrándítóbb az egész, ami itt az oldalon folyik már ):
2015 11 17
Nem tudom törölni se ki írni a termékre hogy elkelt és ha több kép van egy termékről nem lehet megnézni őket. Segíts légyszíves.
2015 11 17
Sziasztok! Csak én nem tudok feltölteni az oldalra? Egész nap nem sikerült, a képeket már kicsinyítettem, de így sem sikerül..
2015 11 18
Szia! Lehet, hogy már jelezték, vagy másnál nem áll fenn a probléma, de az én termékeim közül jó néhány cserére van megjelölve, holott a régi oldalon még eladásra szántként tettem ki, árral együtt. És ezt sajnos nem tudom módosítani. Köszönöm!
2015 11 19
Szia! Ha telefonról próbálok valamit keresni, nem működik a kis kereső gomb.. Illetve ha megjegyezhetek valamit, ez az "ELADVA" címkének nem sok értelmét látom, mert ha keresek valamit ugyebár kiadja azokat is, amiket már eladtak és csalódás látni :)
2015 11 19
nem tudok új tételt hozzá adni. Miért? Kitöltöm, minden működik, és nem lép tovább hiába nyomkodom a feltöltést.
2015 11 19
Miért nem tudok új tételt feltölteni?
2015 11 20
sziasztok !!!! Renegeteg termékemnek csak gy hirtelen az ára átváltozott cserére és akárhányszor újraszerkesztem és le okézom semmi sem változik! Ez nagyon bosszantó. kérlek segítsetek.
2015 11 20
légyszives csináljatok valamit, még mindig nem enged: - már meglévő hirdetést szerkeszteni - képek közt lépegetni - hirdetést törölni egyszer pár napja, valamiért engedett törölni három tételt, de akkor egyszer, aztán soha többet. Most szerkeszteni szeretnék, de nem lehet.
2015 11 21
Hozzáteszem az is kicsit zavaró, hogy fordított sorrendben vannak a hozzászólások a fórumban. Végig kell léptetnem 33 oldalon, hogy lássam hozzászólt-e valaki. Legalább válaszoljatok, légyszi, mert látom sokan tapasztaljuk ugyanazt a problémát, már hetek óta, de senki nem nyugtat meg, senki nem tesz semmit ellene.
2015 11 21
Sziasztok!! Nekem olyan észrevételem van mióta megújult az oldal,( több gépről is próbáltam már), hogy nem teszi kedvencek közé a kiválasztott terméket, illetve a kedvencek közül törölni sem tudok tételt, és az ide vele funkció sem működik.
2015 11 21
Sziasztok!Nekem az lenne a problémám hogy mikor gépről vagyok és rákattintok egy adott termékre kedvelni szeretném de valahogy akárhogy is nyomok rá nem "tetszikeli,, de telefonról ez a funkció hibátlanul müködik.És azzal a kéréssel szeretnék hozzátok fordulni hogy ilyenkor mi a teendő?:) Válaszotokat előre is köszönöm :)) További szép napot!
2015 11 22
Mikor fogok tudni feltölteni terméket?
2015 11 22
1 2 ... 19 20 21 22 23 24 25 ... 59