Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

gardrobcsere.hu /

Közlemények, hírek, moderátorok megjegyzései /

Az új Gardróbcsere - Hibát észleltél?

nem tudom törölni a hirdetésemet, pedig már elcseréltem 3 tételt. Mi történt?
2015 11 12
3 böngészőből jelentkezeztem be és próbáltam: módosítani, törölni ruhákat, de nem tudom egyiket se megtenni. Eladva funkcióra meg nem kattintok, mert nem lett eladva, csak törölni szeretném... Valami felirat jelenik meg mikor a kuka ikonra húzom a kurzort, de a feliratot nem tudom elolvasni, mert fehér, csak belelógnak a színek ikonokba. Valamit csináljatok, mert 2 hete voltam az oldalon, és akkor is dettó ugyan ez volt a probléma vele.
2015 11 12
> valery4: > > wykky996: > > Egy kérdés hol tudom beálitani hogy csak egy adott városba nézzem a dolgokat? mert sehol nem találom > Hogyha bemész egy adott kategóriába (pl.: ruhák), akkor ott elvileg tudsz város szerint szűkíteni. Nekem legalábbis elérhető ez a funkció. sajna nekem nem érhető el.
2015 11 13
sziasztok!:) nekem mindegyik termékemhez csak azt írja ki hogy Csere és az árat nem még akkor sem ha módosítom hogy eladni szeretném. Hogy tudnám megcsinálni hogy árat írjon ki?:)
2015 11 13
Sziasztok ma kaptam egy levelet hogy egy ruhámat elcserélném - e valamire mondtam nem, de kezdett furcsa lenni hogy mindenki a cserével jön, rengeteg ruhámnál a csere lett kiírva mikor én zat beáraztam és egy hete mielött rájuk néztem még az ÁR volt kinn! Nagyon ideges lettem hogy ígyis nehézkes a gardrób oldalán valamit szerkeszteni és mennyire nehéz lesz mindent visszaállítani. De sajnos ez nem sikerült beállítom az árat elmentem és ugyan úgy cserét ír ki! :S most mégis mit csináljak?
2015 11 13
Sziasztok! Nekem is ez a problémám, hirtelen minden termékem cserés lett, ami a régi oldalon eladóként és cserélhetőként is fent volt... Nem tudom visszarakni az árát én sem, mindenáron a cserét írja csak ki... :/ Egy javaslat: nem lehetne az eladás VAGY csere opció helyett visszaállítani, hogy eladni ÉS cserélni is lehessen egy terméket, mint a régi felületen? Az annyival rugalmasabb megoldás volt... Egy olyan termékem sincs (és szerintem a többség így van vele), amit kizárólag cserélni szeretnék, de a csere lehetőségét azért szeretném fenntartani, még ha ki is írom az árat (ami egyébként a cseréknél is hasznos tud lenni tájékoztató jelleggel...). : )
2015 11 13
Sok minden javult az új oldalon, amiért hálás vagyok. Még pár észrevételem lenne, ami jobbá tehetné: A kedvencek között jó lenne, ha lehetne szűkíteni/keresni. Mondjuk be lehetne állítani, hogy csak azokra szűkítse, amik még nincsenek eladva. Én onnan szoktam vásárolni sokszor, és mivel közel 100 oldalnyi kedvencem van, elég nehézkes a keresés. De lehetne kategóriánként is keresni. Szerintem nem egy nagy programozói munka ezt megcsinálni, de nagyon megkönnyítené a dolgunkat :) Sok terméknél csak cserét ír ki mostanában, arra is ami el van adva. De láttam hogy erre már más is panaszkodott. A profilleírást, és az eladó tartózkodási helyét jó lenne, ha lehetne látni a termék oldalán is, nem csak az eladó profiljába belépve. Előre is köszönöm :)
2015 11 14
Nem tudom szerkeszteni, se törölni se eladottra állítani a hirdetéseket :( Mi az oka? Ha rákattintok bármelyik ikonra, kattintás után marad az oldalon, nem történik semmi :( Várom válaszukat!
2015 11 14
Véglegesen beállt az új oldal, eddig a régivel tudtam mindent, amit szerettem volna. Most, hogy ez nincs, az új oldal nem enged: - Képet törölni - a kuka ikon nem törli ki a tételeimet! Betölt az oldal, de semmi nem történik, a tételem a helyén maradt. - Kép leírást szerkeszteni - dettó, az ikon nem működik! - Régi tételhez új képet feltölteni - az előzőnél a kép alatt ott volt, hogy "csere", itt lehetett új képet feltölteni, átírni a termék adatait. Ez is eltűnt. Szóval az új oldal a világon SEMMIT nem enged, amit szeretnék...elegem van. </3 :'(
2015 11 14
Nem értem még mindig a sok panaszt, nekem kiválóan működik minden, a termék, kép feltöltése szerkesztése, a törlések. Minden gomb reagál. Van ahol nekem is a cserét dobja ki de mivel annál be is volt állítva a régi oldalon a csere lehetősége ezért írhatja ki. Napokban is rengeteg adás vétel sikerült. Én eddig is kedveltem az új oldalt, csak így tovább! :D :") ❤
2015 11 14
Szóval a kezdetektől mostanáig nem tudok a Ruha kategórián belül más kategóriát választani és szűkíteni mondjuk méretre! Így hogy beállt az új felület mindenhol, ezen az oldalon szinte semmit nem tudok már csinálni! Valakinek ugyan ez a probléma? Ja és frissítettem , kibe léptem.....további tippek hogy állhatnak ezek helyre?
2015 11 14
Úgy látom már végleg ránk erőszakolták az új desigt :/ Azóta az a problémám, hogy ha rámegyek a "Beszélgetések" pontra nem hoz ki semmit, csak az email-ben kapott értesítőből tudok rámenni az adott beszélgetésembe. Azért ezt jó lenne orvosolni.
2015 11 14
hiába inyitom meg a baeszélgetést nem tölt be és nem látszik
2015 11 14
-legutóbbi témák opció nem működik, csak a sima fórum oldalra dob. -régebbi fórumtopicnál nincs törlés gomb -nem tudom törölni az eladott termékem, hiába kattintok a kukára, nem történik semmi
2015 11 14
Plussz az összes termékemnél az szerepel hogy CSERE az új oldalon, eltűntek az ÁRAK!! Pedig úgy voltak feltöltve hogy eladás és csere egy megadott árral! Most nehogy 130 terméket kelljen módosítanom egyesével.... ez így nagyon rossz....
2015 11 14
1 2 ... 17 18 19 20 21 22 23 ... 59