Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

gardrobcsere.hu /

Közlemények, hírek, moderátorok megjegyzései /

Az új Gardróbcsere - Hibát észleltél?

Hello, Olyan problémám lenne, hogy megpróbáltam belépni a „beszélgetések”-be de nem jelenít meg egy üzenetet se, pedig még azt is mutatja hogy van egy új üzenet. Mobilról ugyan ez a helyzet…
2015 11 14
sziasztok,én nem tudok belépni a beszélgetéseimbe, jelzi hogy üzentek, de ha rálépek akkor nem mutat semmit,nem látom az eddigi beszélgetéseimet sem
2015 11 14
Sziasztok. Ez a vagy csak ár vagy csak csere nálam is zavart okozott az erőben - ha most több mint 200 termék árát egyesével kell visszaállítanom, akkor egy csöppet ideges leszek. Illetve engem még mindig nagyon zavar, hogy ha nézelődünk a ruháknál, akkor nem látszik azonnal az eladó neve. Ha tudom, hogy nem megbízható, vagy mondjuk már írtam neki 2 nappal korábban, akkor színtiszta időrablás, mire végigkattingatok a ruhákon, és "ja, ez is ő, ez is ő, ez is ő". Sokkal egyszerűbb lenne azonnal látni. Valamint a képek még mindig el vannak csúszva. De ezzel már gondolom úgyse lehet semmit kezdeni. Nagyon szerettem az oldalt, de egyre inkább úgy érzem, hogy nem éri meg a befektetett energiát... Btw, a design szép, csak hogy legyen valami pozitív is.
2015 11 15
sziasztok, ha próbálok megnézni egy terméket ahol több kép is van róla, a lapozás nem működik, az sem,ha külön rákattintok egy másik képre .Frissítés után sem lapozza. a másik problémám,ha telefonról nézem az oldalt nehezen lehet látni a beszélgetéseket,pl. alig találtam meg. Van még mit javítani rajta, számomra nagyon nehézkes az oldal kezelése
2015 11 15
hajjaj, még egy nagy hiba! Nem lehet szerkeszteni a felrakott hirdetésemet, pedig nem cserére adtam fel elsősorban, hanem eladásra! Belekattintok a szerkesztésbe és nincs ilyen lehetőség,csak a leírást látom! Ez javítandó mert így nem lehet eladni,ha elsősorban azt szeretném és csak másodsorban csere érdekel. A másik dolog, amit eladtam, hiába jelölöm eladottnak, nem módosítja.. sem pedig törölni sem lehet! ez így elég necces hogy fent marad minden.
2015 11 15
sziasztok! nemtudna valakit segiteni ?:( valamiért nem tudom megnyitni a beszélgetéseket pár napja
2015 11 15
Mai nap pont így jártam, hogy a másik fél nem tudod értesíteni, hogy nem jön a találkozóra, mert nem tudott belépni az üzeneteihez napok óta... fél órát vártam.... vajon mikorra fog már valami hasznos változás is történni az oldalon?? szintén nem tudok én se letörölni semmit.... csak akkor tudok a szövegen változtatni, ha beírom az anyagot... most komolyan: a szájfénynek pl mi az anyaga? én se tudok városra szűkíteni...csak az A betű háromnegyedéig... de nem ott szeretnék keresni.. de tök jó és baromi fontos, hogy pink az új színe az oldalnak!
2015 11 15
> Arisya91: > Hello, > Olyan problémám lenne, hogy megpróbáltam belépni a „beszélgetések”-be de nem jelenít meg egy üzenetet se, pedig még azt is mutatja hogy van egy új üzenet. Mobilról ugyan ez a helyzet… nekemis ugyanez a problémám, valahogy szolj már ha tudsz valamit
2015 11 15
Sziasztok! Nekem az összes gombbal van problémám, akármire kattintok (pl. Eladva-ra szeretnék) nem működik semmi nem történik. Remélem sikerül majd rendbehozni!
2015 11 15
Nem tudom feltölteni a terméket.
2015 11 15
Szia! Teljesen eltüntek az üzeneteim. Nem látom sem a régebbieket, sem azokat amiket par órája küldtem! Mit tudok csinálni? Köszönettel Fanni
2015 11 15
Sziasztok! Én sem tudok belépni a beszélgetésekbe. Több üzenetem is érkezett, amikre napok óta nem tudok válaszolni, mert hiába kattintok a beszélgetésre, nem mutat semmit. Tudnátok segíteni? Köszönöm, Kati
2015 11 15
Sziasztok! Én sem tudok belépni a beszélgetésekbe. Több üzenetem is érkezett, amikre napok óta nem tudok válaszolni, mert hiába kattintok a beszélgetésre, nem mutat semmit. Tudnátok segíteni? Köszönöm, Kati
2015 11 15
Nem tudok feltölteni ruhát, rákattintok a termék feltöltésére de nem történik semmi. Ennek mi lehet az oka?
2015 11 16
> ngyviktoria: > Mai nap pont így jártam, hogy a másik fél nem tudod értesíteni, hogy nem jön a találkozóra, mert nem tudott belépni az üzeneteihez napok óta... fél órát vártam.... vajon mikorra fog már valami hasznos változás is történni az oldalon?? > szintén nem tudok én se letörölni semmit.... csak akkor tudok a szövegen változtatni, ha beírom az anyagot... most komolyan: a szájfénynek pl mi az anyaga? > én se tudok városra szűkíteni...csak az A betű háromnegyedéig... de nem ott szeretnék keresni.. > de tök jó és baromi fontos, hogy pink az új színe az oldalnak! szia, nekem is csak az A betűvel kezdődő városok jelennek meg, de felettük van egy keresés mező. Oda elkezded bepötyögni a város nevét, és azonnal kiadja :)
2015 11 17
1 2 ... 18 19 20 21 22 23 24 ... 59