Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

gardrobcsere.hu /

Közlemények, hírek, moderátorok megjegyzései /

Az új Gardróbcsere - Hibát észleltél?

Ugy kb lassan egy hete, nem kapok emailben ertesitest az uzeneteimrol/uj visszajelzesekrol. Nem allitottam at semmit. :(
2015 12 18
nem tudok képet feltölteni..:(
2015 12 19
Szeretném visszakérni a levont összeget különben rendőrségi feljelentést teszek az oldal üzemeltetői ellen....Az oldalnál minden opció szar csak az működik,amivel pénzt lehet kicsalni az emberektől... A rendőrséget érdeklik az ilyen dolgok .. CSALÁSNAK HIVJÁK!!!!!!
2015 12 19
Nekem az a problémám, hogy keresésnél nem tudok méreteket bejelölni, vagy a helyet, vagy hogy cserés dolgokat vagy éppen azt se hogy milyen terméket keresek! Kérném szépen, hogy mielőbb javítsanak ezen, mert sajnos így semmit sem tudok vásárolni, mert 10000 oldalt nem szeretnék végigpörgetni hátha rábukkanok valami jó ruhára! Előre is köszönöm!
2015 12 20
Valaki tudna segiteni?!:) megprobaltam egy par termeket felolteni de nem sikerult nem engedi egyaltalan hogy feltoltsek barmit is ! Elore is koszi:)
2015 12 27
Lehet, hogy csak én bénáskodok, de: - miért nem lehet úgy beállítani, mint régi oldalon is, hogy XY Ft vagy cserélj! ... Mert ha most bejelölöm, hogy csere, akkor a hirdetés alatt csak az jelenik meg, ha meg az összeget, csak az... és ez baromi zavaró, mert én is sokszor úgy keresek, hogy kik cserélnek és így rengeteg ember kimarad a szűrésből vagy külön a hirdetés szövegébe is be kell írni... - fehérneműnél miért nincs "Melltartó" opció? - miért nem lehet a ruhák közé berakni alkategóriának valamit, ami a topokra/ujjatlan felsőkre vonatkozik?
2015 12 27
Sziasztok! Amikor több fotó is fel van téve egy termékről, akkor a többit nem tudom megjeleníteni. Csak én csinálok rosszul valamit, vagy mások sem tudnak fotót lapozni?
2015 12 27
Sziasztok! Nem tudok terméket feltölteni!
2015 12 27
> BaderBerni: > Valaki tudna segiteni?!:) megprobaltam egy par termeket felolteni de nem sikerult nem engedi egyaltalan hogy feltoltsek barmit is ! Elore is koszi:) Szia! Nekem sem működik! Azóta történt valami változás nálad?
2015 12 27
Lanyok, szerintem ez az oldal kesz csod lett. Amiota uj oldal van a tobbsege igazodni sem tud. gondolom ha olyan fontosak lennenk ennek az uj adminnak akkor mar reg tett volna ellene hiba se lenne az oldalon. Jobb lett volna ha marad a regi kinezet es par uj dolgot beleraktak volna. Amiota uj oldal van a regi fiokomba be se tudok lepni! Oda lett a 68 100%os pozitiv velemenyem es a rengeteg uzenetem nem adja ki mit irtak az eladott termekeknel nem jelzi az eladva gombot uj termeket fel se tudok tolteni ott se itt se. Nagyon szomoru vagyok de sajnos nagyon nem tetszik az uj oldal:(
2015 12 30
Szia! Nálam is ugyan ez a helyzet. Nem tudok alkategóriát választani, várost stb. Már mindent megpróbáltam, de semmi. Jeleztem, kaptam válasz, de azóta sem történt semmi. :( Ja Windows phonos vagyok.> MSzilvi: > Ha a "Ruhák" vagy más kategóriába belépek, nem lehet méretet és további kategóriákat választani! > Vagy csak én nem lárom hol!?
2015 12 30
Ugyanazok a hibak egy het mulva is:( akkor kelletett volna bevezetni ezt az uj oldalt ha minden rendben van igy meg egy vasarlas is kinzas..
2016 01 06
Sziasztok! Most fizettem elő VIP tagságra, de a már feltöltött termékeimet nem tudom kategóriákba rendezni, mert a mappa ikonra kattintva a "Hozzáadás a" funkció nem működik, csak felugrik az oldal tetejére. Tudtok ebben gyors segítséget adni, hogy ki tudjam használni a befizetett tagságot? Pont emiatt a funkció miatt fizettem elő rá, azt viszont szeretném elkerülni, hogy újra fel kelljen töltenem tételeket :( Köszi szépen! K.
2016 01 07
Annyit pontosítanék, hogy találtam olyan tételt, amit engedett kategóriába (listába) rendezni, de random, nem jövök rá a logikára, hogy mikor/miért működik a funkció, és mikor/miért nem....
2016 01 07
> NKriszta: > Annyit pontosítanék, hogy találtam olyan tételt, amit engedett kategóriába (listába) rendezni, de random, nem jövök rá a logikára, hogy mikor/miért működik a funkció, és mikor/miért nem.... Szia! Nálam is ugyanez volt. Én úgy oldom meg, hogy addig kattintgatok míg meg nem engedi. Van, hogy harmadjára, van hogy tizenharmadjára, de előbb-utóbb sikerül. :D
2016 01 07
1 2 ... 22 23 24 25 26 27 28 ... 59